Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van úgy, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy már eldöntötte, hogy nem szeretne magyar házastársat? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eldöntöttem, hogy magyar nőt nem fogok feleségül venni, kivéve talán akkor, ha az érdek úgy kívánja, de akkor sem lenne hosszú életű az a házasság.


Volt több magyar barátnőm, meg még lesz is, de azt gondolom, egyikükkel sem tudnék örökké együtt lenni. Nem tetszik nekem Magyarország, sem a politika, sem az országban élő emberek mentalitása, és rosszul lennék attól, hogy ezt tovább adjam majd a gyerekeimnek... A magyar nőkkel sem vagyok megelégedve, (a magyar cigány lányokról még rosszabb a véleményem!) mert a sok negatív élmény majdnem elferdítette a nőkről alkotott képemet, és emlékeztetnem kell magam, hogy ez Magyarország, nem biztos, hogy máshol is ez van.


Persze vannak normális magyar nők (és normális magyar cigány nők is), de hosszú távon nem illünk össze.


Jelenleg tehát nyelveket tanulok, főleg annak az országnak a nyelvét szeretném jól tudni, ahol le szeretnék telepedni a jövőben.


Ti mit gondoltok?


2022. aug. 8. 01:24
A kérdező szavazást indított:
Magyar házastárat szeretnék.
Külföldi házastársat szeretnék.
28 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
A szomszéd fûje mindig zöldebb.
2022. aug. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen házastársat sem szeretnék már.

N

2022. aug. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes 19 évesen már én is erre gondoltam. Most 40 éves férfiként mai napok nem bánták meg hogy 17 évvel ezelőtt elvettem a magyar párom. Pedig nem lettünk gazdagok. Igaz a mentalitás más lett egy betegség miatt. De te biztos ott hagytad volna mert nem küzdő jellemző.
2022. aug. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem senkivel nem tudod olyan jól megértetni magad nyelvileg és kulturális szempontból, mint egy olyannal, akivel egy az anyanyelved, mondom ezt úgy, hogy azon kívül három másikat beszélek, szóval van rálátásom a dologra.

Itthon sem mindneki ugyanolyan, felesleges mindenkit egy kalap alá venni, hogy na, ha ez is magyar, akkor hagyjuk. Hiszen állításod szerint te is “más” vagy. Más nem lehet szinten ilyen?


24N

2022. aug. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
33%
Ha lesz valaha feleségem, az szinte biztosan külföldi lesz. A magyar nők nagyon el vannak szállva maguktól.
2022. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
4%
5-ös, a szívemből szóltál. Tisztelet a kivételeknek (akikből azért vannak), de a legtöbb magyar lány elkényeztetett és csak az a lényeg, hogy magas, izmos legyen, a többi tulajdonság meg nem érdekli. Akikkel beszéltem külföldiekkel mind értékelik ha egy srác nem boxzsáknak, tulajdonnak nézik őket, dehát kinek a pap, kinek a papné.
2022. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

#4


"Szerintem senkivel nem tudod olyan jól megértetni magad nyelvileg és kulturális szempontból, mint egy olyannal, akivel egy az anyanyelved, mondom ezt úgy, hogy azon kívül három másikat beszélek, szóval van rálátásom a dologra."


Én eléggé kilógok a sorból, mivel nagyon nem szeretem Magyarországot. Ettől függetlenül megértem magam a magyarokkal is, ezért is volt több magyar csajom is, meg még lesz is, de hosszú távon nem akarok magyar párt. A magyar nyelvet sem szeretem: semmire sem jò, nehéz, nem is szép.

2022. aug. 8. 08:22
 8/48 anonim ***** válasza:
60%
Én sem szeretnék magyar férfit, nem hibáztatom őket, de fejben meg más téren is elmaradottak, olyanok akik egy dobozon belül élnek. Vannak rendesek is, de azok meg inkább lelki betegek. Én inkább egy nyitott, egészséges neveltetésű férfit választanék, akinek azt tanították hogy nincs lehetetlen.
2022. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
71%
Most már értem hogy a lányom miért mondta az hogy neki magyar pasi nem kell. Nagyon felszínesek. Igaz egy karatékát nem igazán akarnak a fiúk.
2022. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
38%
Nekem tökéletesen megfelel a magyar választék. Beszélek fluens szinten idegen nyelvet és kaptam “ízelítőt” külföldből, de nekem nem kellene külföldi, ami azt illeti. Szeretem a magyar férfiakat.
2022. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!