Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van úgy, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy már eldöntötte, hogy nem szeretne magyar házastársat? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eldöntöttem, hogy magyar nőt nem fogok feleségül venni, kivéve talán akkor, ha az érdek úgy kívánja, de akkor sem lenne hosszú életű az a házasság.


Volt több magyar barátnőm, meg még lesz is, de azt gondolom, egyikükkel sem tudnék örökké együtt lenni. Nem tetszik nekem Magyarország, sem a politika, sem az országban élő emberek mentalitása, és rosszul lennék attól, hogy ezt tovább adjam majd a gyerekeimnek... A magyar nőkkel sem vagyok megelégedve, (a magyar cigány lányokról még rosszabb a véleményem!) mert a sok negatív élmény majdnem elferdítette a nőkről alkotott képemet, és emlékeztetnem kell magam, hogy ez Magyarország, nem biztos, hogy máshol is ez van.


Persze vannak normális magyar nők (és normális magyar cigány nők is), de hosszú távon nem illünk össze.


Jelenleg tehát nyelveket tanulok, főleg annak az országnak a nyelvét szeretném jól tudni, ahol le szeretnék telepedni a jövőben.


Ti mit gondoltok?


2022. aug. 8. 01:24
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy ha - ugyanannyira - felszínesen nem csak a Balaton Soundos pcsákat kergetnéd, akkor lenne bármi fogalmad a dologról, lol. Itt egyedül te vagy felszínes.
2022. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
44%
kár neki magyarázni.
2022. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Te vagy eltévedve Meta, engem nem érdekelnek a bulizós cicababák, engem azok érdekelnek, akik intelligensek, kedvesek, akikre számíthatok bármiben, és amit én is ugyanígy viszonoznék. Nincs több elvárásom, mert nem vagyok elszállva magamtól. És igen, fixen több kapcsolatod volt lányokkal, mert a normálisak foglaltak, akik meg éppen nem, azok meg nem értékelnek eléggé, csak mert túlsúlyom van. Ezért mondom hogy felszínesek, mert ezen kívül sok baj nincs velem. De örülök, hogy ennyire ismersz engem, mondd még mit kell tudnom magamról
2022. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

#19


Már leírtam, hogy nem tartom magam tökéletesnek, és hogy nekem is változnom kell, de ez független attól, hogy mit gondolok Magyarországról, illetve a magyar nőkről.


Arra azért viszont még reagálnék, hogy te aztán nagyon jól képviseled a tipikus magyar "mentalitást". Van is egy vicc, aminek a vége az, hogy a pokolban, az üstben fortyogó magyarok mellé nem kell őr, mert ha az egyik ki akar mászni üstből, a többi úgyis visszahúzza...

2022. aug. 8. 09:34
 25/48 anonim ***** válasza:
38%
Én nem húzok vissza senkit. Viszont szerintem az is igaz, hogy aki nem találja meg a számításait otthon, ott nem 9,5 millió másik emberrel van a baj. Szeretem az országomat.
2022. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

"a magyar lányok nagyon kulturáltak, intelligensek és nem mellesleg szépek hozzájuk képest, ami azt illeti."


A magyar kultura nem izgat, az intelligenciát kétséggel fogadom. Legutóbb egy egyetemet végzett magyar nőtől kérdeztem rá a végzettségére, mivel annyi butaságot írogatott... Szóval inkább azt mondanám, hogy számos magyar nőnek van felsőfokú végzettsége, de, hogy hogy intelligens lenne, az már más kérdés. A szépség meg annyi, hogy valóban vannak szép magyar nők, de ez általában nem tart sokáig, és van olyan nemzet, ahol szebbnek tartom a nőket.

2022. aug. 8. 09:42
 27/48 anonim ***** válasza:
26-os, na meg van olyan lány barátom, aki rendkívül intelligens, a lehető legjobb szakon van majdnem kitűnő szemeszterekkel és az izomagyú bumburnyákok kellenek neki. Nem is értem. Más ha valakinek magas az IQ-ja és az EQ-ja. Pedig mindkettő ugyanannyira fontos
2022. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

"Viszont szerintem az is igaz, hogy aki nem találja meg a számításait otthon, ott nem 9,5 millió másik emberrel van a baj"


Szerinted. Szerintem, meg mások szerint elég nagy problémák vannak ezzel a 9,5 millió emberrel. Nemhiába fogy a lakosság száma, és minél többen mennek el innen, ezzel egyhuzamban pedig a cigányság száma rendkívüli módon emelkedik Magyarországon.

2022. aug. 8. 09:47
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tetszik nekem Magyarország, sem a politika, sem az országban élő emberek mentalitása, és rosszul lennék attól, hogy ezt tovább adjam majd a gyerekeimnek..."

Ebben mondjuk én maximálisan egyetértek veled, szerencsére a magyar férjem is egyre inkább. Az ország háromnegyede egy szakadt putri, az emberek ellenségesek, gonoszak, negatívak, kárörvendőek. Ez az a mentalitás, ami miatt sok, már külföldön élő magyar mondja azt, hogy semmi pénzért nem jönne vissza ide. Az Orbán rezsim meg megadta a kegyelemdöfést, az általános életszínvonal a béka segge alatt, és megy lejjebb. Ha véletlenül sikerülne kikaparni magadnak a gesztenyét, tuti, hogy kb. 5 percig örülhetsz, aztán rövid időn belül elgáncsolnak, a sok barom meg kárörvendve tapsol hozzá (lásd kata törvény). Eü, oktatás romokban, jövőkép nulla.

Mi voltunk amúgy azok, akik sosem tudták elképzelni, hogy külföldön éljünk, de egyre inkább efelé tendálunk. Elkezdtük családilag tanulni a célország nyelvét, hogy ha végképp élhetetlen lesz itt minden, tudjunk dobbantani. Az egyetlen, ami visszatart, hogy a 2 gyerekünk nagyon szoros kapcsolatban van a nagyszülőkkel, sajnálom őket elszakítani. Viszont ezt a jövőt se akarom nekik, amit itt kaphatnak.

2022. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Még valami a félreértések elkerülése végett:


Mint említettem, vannak normális magyar nők (és magyar férfiak is). Senki ne gondolja tehát, hogy rosszat kívánok ennek a népnek. Itt arról van szó, hogy Magyarországgal nem tudok azonosulni, nem érzem itt jól magam.


Ettől függetlenül a normális magyaroknak, akik kitartanak itt, sok sikert kívánok.

2022. aug. 8. 09:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!