Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van úgy, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy már eldöntötte, hogy nem szeretne magyar házastársat? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eldöntöttem, hogy magyar nőt nem fogok feleségül venni, kivéve talán akkor, ha az érdek úgy kívánja, de akkor sem lenne hosszú életű az a házasság.


Volt több magyar barátnőm, meg még lesz is, de azt gondolom, egyikükkel sem tudnék örökké együtt lenni. Nem tetszik nekem Magyarország, sem a politika, sem az országban élő emberek mentalitása, és rosszul lennék attól, hogy ezt tovább adjam majd a gyerekeimnek... A magyar nőkkel sem vagyok megelégedve, (a magyar cigány lányokról még rosszabb a véleményem!) mert a sok negatív élmény majdnem elferdítette a nőkről alkotott képemet, és emlékeztetnem kell magam, hogy ez Magyarország, nem biztos, hogy máshol is ez van.


Persze vannak normális magyar nők (és normális magyar cigány nők is), de hosszú távon nem illünk össze.


Jelenleg tehát nyelveket tanulok, főleg annak az országnak a nyelvét szeretném jól tudni, ahol le szeretnék telepedni a jövőben.


Ti mit gondoltok?


2022. aug. 8. 01:24
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

#8


Férfiként mondom, hogy a magyar férfiak is el vannak maradva. Persze köztük is van kivétel, én annak tartom magam, de én menekülök innen. Összességében felesleges nemekre lebontani ezt a kérdést mert inkább társadalmi szinten látom a problémákat.

2022. aug. 8. 08:34
 12/48 anonim ***** válasza:
68%

#11:


Csalódni fogsz, ha azt gondolod, hogy azokat a problémákat, amiket nem tudsz megoldani itthon a párkeresésben, majd maguktól megoldódnak más helyen, csak mert hogy “wow külföld”. Magadon kellene változtatnod.

2022. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon el vagy tájolva. Milyen nőt akarsz? A német, francia nő egy hónap alatt elhagy, ha nem leszel feminista mintafetj es apa, az azsiai nő csaladja kicsinal ha nem vagy pontrol pontra olyan amilyennek ok akarnak es nem szolgalod ki oket, vegul a csaj ezert fog elvalni. Az amcsi csaj igenye az allando utazas meg a neger arvak segitese, lmbtq mozgalmakra jaras vagy vm hulye kereszteny szektaskodas, allando imadkozas.
2022. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Meta, én tudom azt, hogy változnom kell, és igyekszem minden nap teszek azért, hogy több legyek. De ez nem változtat azon, ahogyan Magyarországra, és a magyar nőkre tekintek.
2022. aug. 8. 08:43
 15/48 A kérdező kommentje:
*igyekszem minden nap tenni azért, hogy több legyek.
2022. aug. 8. 08:44
 16/48 anonim ***** válasza:
35%
Neked magaddal vannak problémáid, nem a magyar nőkkel. Láttam más népek nőit is, a magyar lányok nagyon kulturáltak, intelligensek és nem mellesleg szépek hozzájuk képest, ami azt illeti.
2022. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
23%
Meta, tény hogy szépek, sőt, az egyik legszebbek az egész világon, de mit sem segít az, ha nagyon elkényeztetettek, felszínesek, és csak bulikba járkálnak.
2022. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Magammal is vannak problémáim, azokon igyekszem változatni, ezt már mondtam. De ettől függetlenül a véleményem nem fog változni sem Magyarországról, sem a magyar nőkről. Nem szeretem azt a mentalitást, ami itt van, ennyi.


#13


Hát ez egy eléggé lesarkított ábrázolása a külföldi nőknek. Én még a magyar nőket sem általánosítom ennyire... Nos, miután elhagytam Magyarországot, a célországban való letelepedés előtt járni akarok a világban, lakni itt-ott, szóval tapasztalatokat fogok szerezni a külföldi csajokkal. De már van elképzelésem arró, melyik nemzetből választok feleséget.

2022. aug. 8. 08:58
 19/48 anonim ***** válasza:
66%
A külföldi nőkben is csalódni fogsz. SZerintem ha valaki úgy érzi nem képes leragadni egy nő mellett, azért nem feltétlenül a nő a hibás. Ezt úgy férfiként írom. Persze az egódnak jobb, ha fényezed magad márpedig a nők hibája, de írtad, hogy megannyi csalódásod volt, akkor zicher, hogy te vagy defektes, mert a nagy számok törvényében valakivel passzolnod kellett volna. Vagy nem vagy képes kompromisszumokat kötni, elviselni a másik hülyeségét, vagy olyan kibírhatatlan stílusod van, hogy veled nemtudnak mit kezdeni. Senki nem lesz elég jó, hibák mindenkiben vannak. Te vagy a tökéletes gondolom.. Milyen kár, hogy ezt eddig nem vették észre. Vajon miért nem?
2022. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
51%

#17:


Te miről beszélsz? Ha egy balkáni magyar nő el van kényeztetve, akkor mit mondasz majd egy 120 kilós amerikai szépségnek, aki huszonévesen is a Disneyland-be akarja vitetni magát? Hollandok ugyanez. Britek dettó. A németekhez és a franciákhoz sosem lennél elég jó. A szlávok & balkániak megennének élve. Nem gondolod, hogy egy füttynyelven kommunikáló kaukázusi kecskepásztort akarsz társadnak, merthogy “az nincs elkényeztetve”. :DD


Vicc az egész. Nőként több kapcsolatom lehetett más nőkkel, mint neked és szerintem a magyar nők kincsek. Aki férfiként itt nem tudja feltalálni magát, az az “elkényeztetett”(= életképtelen).

2022. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!