Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők és a szeretők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők és a szeretők?

Figyelt kérdés
A házas nők akik szeretőre pályáznak vagy szeretőt tartanak, azok kifejezetten markáns, erős, jóképű férfi társaságát keresik? Tegyük fel hogy a nő alsó átlag vagy akár szimplán átlagos külsejű, semmi extra.

2022. aug. 26. 06:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok különösebben jóképű. De több gyermekes, házas 2-3 évvel idősebb nővel is voltam már.

Szerintem pont ugyan úgy összejöttünk volna, ha nem házas. Szóval szerintem nincs külön speciális típus, amit keresnek.

2022. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Érdekes! Én mindenhol azt látom és hallom, hogy vagy az álompasi vagy inkább az egyedüllét vagy sínylődés egy rossz házasságba. Fura hogy a nők álompasikról ábrándoznak még 2-3 gyerek mellett is ha szeretőre vágynak...
2022. aug. 26. 08:44
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell kifejezetten jóképű legyen. De legyen benne valami, ami megfog. Mondjuk a stílusa, ahogy egy nővel bánik pl.
2022. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
3. Igen, a stílus az nagyon fontos.
2022. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor mégis csak az erős férfi kell, aki gáláns és lovagias, persze figyelmes és humoros. Érdekes ez a külső kérdése, mert a nők 99%-a azt mondja hogy a külső nem számít, de mégis szinte kivétel nélkül a széles vállak, erős izmos lábak, izmos fenék, karakteres arc, erős karok és mellkas a nyerő, lehetőleg barna haj, barna szem. Amolyan hollywoodi sztár beütéssel. Nekem azt mondták hogy vagy ilyen vagy senki, átlag férfj az van otthon is.
2022. aug. 26. 09:31
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem mondja, hogy nem számít a külső. Szeretnék még az elsődleges, hogy fizikailag vonzónak találjuk. Máskülönben mi értelme egy szeretnék 😀
2022. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

#5 van ilyen is, de nekem pl. nem ez a mérvadó. Filgyelmes, humoros az oké. Amit a külsőről írtál, nálam totál nem így van.. tehát vannak kivételek.

Ahogy egy nővel bánik, azt arra értettem, hogy szexuálisan mennyire erős a kisugárzása és ezt hogy tudja kimutatni, éreztetni, hogy kívánja a nőt, hogy szinte fel akarja falni.. stb. Ez nem erő kérdése.

3-as voltam

2022. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Erről beszélek én is. Csak azt látom, hogy a média és amai világ hatására, extrém módon eltolódott a dolog a szuper sportos, mondhatni fittness modellek irányába. De a minimum a dögös, karakteres férfias arc, és a nagy erős termet. Persze kötelezően barna vagy sötét haj és szem. Ez elmaradhatatlan kellék! Még meg is érteném, ha anők is hoznának ezt a szintet, de amikor 80kg-os igénytelen 3 gyerekes családanyák álmodoznak az ilyen hapsikról, meg ők fikáznak, az azért már röhejes.
2022. aug. 26. 09:46
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Álmodozni lehet 😃😃 az , hogy nem reális, az már egy másik kérdés. A szeretői viszonyban sem csak a külső számít.

Nekem volt olyan partnerem, aki közel sem volt olyan , mint amiket írtál. De mint férfi, mégis levett a lábamról a stílusával és ahogy velem bánt, pedig sem kigyúrt, sem magas, sem jóképű nem volt. Csak értett a nők nyelvén, tudta mire van szükségem.

3-as voltam megint 😃

2022. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

"de amikor 80kg-os igénytelen 3 gyerekes családanyák álmodoznak az ilyen hapsikról, meg ők fikáznak, az azért már röhejes."


De amikor a 100 kilós, igénytelen, beles, kopasz, gyerekes papik is nagymellű, nagyseggű, szép arcú bomba nőkre csorgatják a nyálukat....

2022. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!