Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők és a szeretők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők és a szeretők?

Figyelt kérdés
A házas nők akik szeretőre pályáznak vagy szeretőt tartanak, azok kifejezetten markáns, erős, jóképű férfi társaságát keresik? Tegyük fel hogy a nő alsó átlag vagy akár szimplán átlagos külsejű, semmi extra.

2022. aug. 26. 06:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

De igen, szeretői viszonyban fontos a kinézet. Nyilván nem irreális elvárásra kell gondolni.

Többen is írták a kisugárzást, hogy tudja, hogy kell egy nőhöz érni.

Különben is, attól hogy 2-3 gyerek van nem azt jelenti, hogy leharcolt a nő vagy túlsúlyos. Sportos, csinos nők is kereshetnek "szórakozást" és keres valaki, mert otthon már nem nőként működik (akkor se ha mindent meg ad a férjnek) . Sok férfi csak az anyát látja és nem a nőt.

2022. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Értem. Viszont szerintem a szeretőt kereső férfiak mind egy szálig a szemükkel felfalják a nőket, így a kisugárzásukkal nincs gond. Olyan átszellemültek a szex miatt, hogy az csak na. Akkor ezek után mi a prioritás egy nőnél? Van egy csomó a nők nyelvén értő, fullos szexuális kisugárzású férfi, aki majd szétszedi a nőt már a szemével is. Mondjuk napi 20 ilyen pasitól kap megkeresést. Mi alapján dönt egy nő?


Arányaiban 1 nőre minimum 50 férfi jut, ha már a szerető frontot nézzük. Hatalmas a választék, ha csak 50-nek a 10%-át is vesszük, az 5 ember. 5 minden igényt kielégítő férfi. Naponta. Akkor mik a szempontok? Komolyan kérdezem! 5 fullos, álomtestű, intelligens szerető. Hogyan választ egy nő?

2022. aug. 28. 09:12
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem túlzásba estél az arányokat illetően. A legtöbb jelentkező, azért nem egy fullos szexisten.

Ugye a kiindulási alap, hogy szerető akkor a nők 20-50ig mennek kb (szerintem). El kell dönteni hogy házas férfiről beszélünk 30-50 vagy szingli 20-tól (mondjuk vegyük figyelembe azt is ha valaki a fiatalra megy). Házas nőként, szerintem szinglivel nem biztos, hogy kezdenék.

Ha csak egy-két alkalomról lenne szó, akkor a test a lényeg. És hiába írod, hogy mindnek kisugárzása van, de ez nőként is életerő kinek mi jön be.

Ha hosszabb, szeretői kapcsolatról van szó, ott nem árt egy kis intelligencia, közös témák. Ezzel szerintem elég sokat lehet szűrni.

Oké meg van az 5 db. Azt is szűkíteni kell. Beszélgetések során sok minden kiderül, esetleg személyes találkozó.

De a szexuális igények és esetleg fétisek is lehetnek szűkítő tényezők.

A legfontosabbat kihagytad, idő és hely, hazásaként gyerekkel ezt is elég nehéz összehozni, hogy mindenkinek jó legyen.

De te okos, szeistenekből indulsz ki.

Az igazság szerintem, hogy 2 felé lehet szedni nagyjából a jelentkezőket (nyilván vannak kivételek), de 18-25 (kíváncsi, próbálkozók) és 40-50-55 házas férfiak (ritka a szexisten).

25-35 között még szerintem friss kapcsolat, nincs gyerek vagy ha van nagyon friss.

2022. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Meg a kérdés házasként hol keresel szeretőt, ahok egyből látod a potenciális partnereket. Nekem a tindert ajánlották, de ki tesz fel házasként tarskeresőre képet?!

Itt elég nagy a szórás...

Oviba? Iskolában? Munkahely (most home officeban)? Konditerem? Futás közben? Szerintem nem egyszerű.


Ha van is kínálat nehéz megtalálni. Nem hogy 50 potenciális partner és 5 tökéletes intelligens, szexisten, nőfaló kisugárzással...

#11 #13 vagyok

2022. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Figyelj! Szégyen vagy nem, én regisztráltam nőként pár tematikus párkereső oldalra. Férfi szemmel is akkora a dömping a jóképű, intelligens férfiből, hogy leesett az állam. Beszélgettem is párral, az volt a vicces hogy tényleg jól kommunikálnak, szuper egzisztenciával rendelkeznek, bevallották hogy házasok, vagy nincs szex otthon vagy unalmas. A helyszínt fedezik, ami általában egy négycsillagos szálloda. Hoznának, vinnének. Kis ajándék, ez meg az.

Félelmetes, hogy olyan férfiak, akik mondhatni főnyeremények, és nem egy vagy kettő, hanem rengeteg ilyen van. Mondom ezt férfi szemmel úgy, hogy negyvenes pasikról beszélek. Azt kell hogy mondjam, és ebben nincs provokáció, hogy 1 jó nőre legalább 5-6 jó pasi jut ebben a korosztályban. Pont erre panaszkodtak a férfiak is, hogy szinte képtelenség találni szabad nőt szeretői státuszra, hiába van meg mindenük.

Ott van a kolléganőm, hetente cseréli a szeretőit, vagyis a szexpartnereit. Azt mondta, hogy 20 évesen nem érezte azt hogy ennyi férfi közül válogathat.


Erről szól a kérdésem is, hogy ekkora Kánaánban egy szint felett csak random választ egy nő, vagy a legjobbak közül is a legjobbakat?

Azt még hozzáteszem, hogy a kolléganőm olyan, hogy férfiként én észre sem venném. A nővérem elvált, 53 éves, korosztályában jól néz ki. Elkezdett társkeresőzni, az agyam dobom el, olyan pasikkal találkozgat. Ezen a hétvégén egy top kategóriás kereskedelmi igazgatóval wellnesezik, aki lazán jött érte egy A7-es audival. Mindent fizet, mindent áll. A tesóm válasza az volt erre, hogy miért ne, egyszer él, eddig meg semmiben nem volt része.

Oké, értem én hogy ma mindenki próbálkozik a 20 IQ-s ostoba prolitól kezdve a királyokig. Viszont eszméletlenül sok a tényleg magas szinten álló(emberileg, külsőleg, egzisztenciálisan) férfi. Szóval van egy mérce, ami fölött már nem számít hogy ki is az, mert azon a szinten már mindenki jó?


Próbáld ki férfiként ezeket az oldalakat, megérted a kérdésem lényegét, de komolyan. :)

2022. aug. 28. 10:39
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát megnézem majd :D kíváncsivá tettél. De komolyan senki sem fél, hogy ismerősbe fut bele ezeken az oldalakon?! Vagy mikre gondolsz?

Én vagyok nyuszimuszi?


Ezekre a férfiakra nem mennek rá a szingli nők? Fiatal 20asok? Kis ajándék kis ez meg az?


Nekem mondjuk az egzisztencia nem fontos, megoldom magam.


Hát akkor a kérdésed alapján, egy magasszinten lévő férfi seregből szimpátia alapján választanék. Ha tök egyforma mind... És mondjuk minddel beszélnék, akkor ott úgyis lesz valami, amiben kitűnik hanem, akkor kiszámolós versike :D

2022. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nincs fotó, csak kérésre, így diszkrét marad a dolog. Nőként bármennyi férfinek írhatsz, 98%-ban még aznap kapsz választ. Mivel én férfi vagyok, tudom mire vágyik egy férfi. Sajnos jól átvertem őket, csodálkoztak is hogy lehet egy nő ennyire normális és érdeklődő! :D

Mind előadta az életét, pillanat alatt bizalmat építettem ki. A többség házas nőt keres, mert az egyszerűbb, azonosak a feltételek. Szinte az összesnél az volt a gond, hogy otthon nincs szex, hiába közelednek, hiába normálisak. Akikkel én beszéltem, azok tényleg jó körülmények között éltek, kifejezetten meglepett hogy mennyire igényesek és jól néznek ki. Némelyik simán elmehetne színésznek is a külseje alapján. Az összesnek az volt a gondja, hogy nincs nő. Nem válaszolnak, ha igen egy mondat és kész. Sokan küldtek több fotót is, tehát nem kamu regek. Én egy random képgenerátorral csináltam fotót, nem is nagy szám külsővel. Ahogy regisztráltam, 5 perc alatt vagy 10 levelet kaptam. Mindezt megtettem férfiként is, írtam elég sok nőnek, és tényleg nem érkezett válasz. Aztán írtam kerek leveleket is, bevezetés, tárgyalás, lezárás, kérdések. Semmi sablonos blokkok, semmi jópofizás. Ezekre sem érkezett semmi válasz.


Nálam 100X jóképűbb, egzisztenciálisan a toppon lévő férfiaknak sem.

Hát ez elég gáz, szóval ismétlem magam, a kérdésemet ez inspirálta.

Hogy mégis kik akkor a befutók? Felejtsük el ezt a bunkó férfiak nyomulnak dumát, mert ez így nem igaz. Biztos vannak ilyenek is, de bőven vannak szó szerint csúcs kategóriás férfiak is. Itt meg nem a nyálas chipanddale féle férfiak szégyeneire gondolok, bár kinek a pap, kinek a papné.


Vagy az van, hogy csak duma az, hogy rengeteg nő szeretőt tart vagy keres? Mert tényleg az van, hogy az ilyen oldalakon 1 nőre minimum 50 férfi jut.

2022. aug. 28. 11:36
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát ezen nagyot nevettem, de azért nőként rosszul is esett kicsit.. "Sajnos jól átvertem őket, csodálkoztak is hogy lehet egy nő ennyire normális és érdeklődő! :D"

Én is kíváncsi lettem, megmondtad nekik, hogy ki vagy? Nah és mire vágynak a férfiak?


Milyen oldalak ezek?


Őszintén nem tudom, hogy hány nő keres vagy tart szeretőt, de persze nyilván sejtem, hogy több férfi.

Akik nem válaszolnak (nők) azok miért vannak fent? Vagy kamu profilok?

2022. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem mondtam meg hogy ffi vagyok. Elköszöntem tőlük, és mondtam hogy találtam egy megfelelő partnert. Érdekes, mert a férfiak, ahogy én is, nem reszelésre vágynak, hanem valami szexszel fűszerezett ffi-nő kapcsolatra. Arra az 1-2 órára lehulljon az álarc, ne azt kelljen már átélni hogy ezt ne, azt ne, jujj ne nézz, jajj túl világos van... na végeztél már? Emellett vágynak arra is hogy elismerjék őket mint férfi, persze csak egy romantikus pár óra játék erejéig. Meg hogy egy mesébe csöppenjenek, ahol a négy falon belül ott van egy problémáktól, tüskéktől mentes világ. Sajnos egy hosszú kapcsolatban ezek eltűnnek, agy csak mesterségesen vannak fenntartva, és mindkét fél érzi hogy már régen elmúlt a varázs. Kellenek a dobozok amiket ki tudunk nyitni, rácsodálkozunk hogy mit találtunk benne. Lehet randizgatni házasságon belül is, de én nem látom értelmét. Sosem lesz olyan mint egy idegen nővel. Mi is már 21 éve vagyunk együtt, igazából semmi bajunk egymással, de már nem érzem magam sem férfinek, sem vonzónak mellette. Kerülöm a szexet, azt érzem hogy már nincs bennem semmi érdekes, emiatt cikinek tartom az egész szex témát. Egy idegen nőbe azt képzelek akit csak akarok, ő is belém. Otthon már ismerjük egymás korlátait, amiket én szeretnék az sosem lesz. Pedig csak szimpla egyszerű és nevetséges dolgokra gondolok. Pl. előjáték, vagy más helyszín, vagy más napszak. Semmi de semmi izgató vagy fantáziát megmozgató dolog nem történik otthon az ágyban, vágyom arra hogy egy kis szín kerüljön az életembe. Megbeszélni nem lehet, az van ami, ő nem képes többre.

Sok sok férfi ugyanebbe a cipőben jár. Amikor megkérdeztem hogy kifelé is vállalják ezeket a tényeket, akkor azt mondta mind, hogy kifelé azt mutatják hogy minden szuperül működik.


Azok a nők akik nem válaszolnak, azokról nincs infóm, gőzöm sincs hogy velük mi van. Gondolom háremet tartanak a jobbnál jobb pasikból. Ó, igen! Egy férfi bevallotta, hogy volt időszak amikor excel táblázatot vezetett hogy mikor melyik nőhöz kell mennie, hogy hívják őket, mi a kedvencük stb. :) Persze azóta negyven X éves lett, elmúlt a szép világ, most meg ő is ott kuncsorog csak hogy jöjjön már össze neki is valaki.

2022. aug. 28. 13:22
 20/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszokat. Érdekes dolgokat írtál. Én nőként nem gondoltam volna, hogy szexnél többet akarnak a férfiak.


Amiket leírtál én is így érzem, annyiban különbözik, hogy én próbálkozom még. De a folytonos visszautasítás elveszi az ember kedvét. Próbálok újítani, figyelni magamra, de mikor felhozom a témát látom azt a "hagyjál békén" tekintetet.

Elveszett a varázs a szürke hétköznapok és a kimondatlan sérelmek csak gyűlnek és begyűrik az embert.

Hiányzik az, hogy az ember legalább egy kis ideig kívánatosnak érezze magát.

Az oldalak nevét mond meg kérlek, mert sokrol olvastam, hogy kamu vagy csak pénzlehúzás.

2022. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!