Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők és a szeretők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők és a szeretők?

Figyelt kérdés
A házas nők akik szeretőre pályáznak vagy szeretőt tartanak, azok kifejezetten markáns, erős, jóképű férfi társaságát keresik? Tegyük fel hogy a nő alsó átlag vagy akár szimplán átlagos külsejű, semmi extra.

2022. aug. 26. 06:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hát a pénzlehúzás az alap mindenhol, főként ha férfi vagy. Ha gondolod megosztom a tapasztalataimat, amiket írtál azok meg engem érdekelnének. :) Mármint a női oldal... :)


Írj rám privátba, válaszolok. Becs' szó! ;) Hogy miért nem én írok rád, azt is elmondom akkor.

2022. aug. 28. 15:36
 22/23 anonim ***** válasza:
Írtam
2022. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát engem is érdekelnének azok a dolgok, amiket a kérdező feltett! Gyakorlatilag mintha nem is léteznék, úgy élek a nők szemében. :( Szóval ha megvan a titok, azt velem is osszátok már meg! Köszönöm! :)
2022. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!