Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaz szerelemből házasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelemből házasodtál?

Figyelt kérdés

Én életemben kétszer voltam szerelmes. Az elsőnél csak plátói volt az egész. A másodiknál 5 évig voltam vele, akit nagyon szerettem, de miután elmúlt a kód utána pár évre rá elhagytam, mert teljesen mások voltunk.

Azóta nem voltam szerelmes. Volt akivel 1 évig is "ismerkedtem", de nem voltam belé szerelmes, hiába emberileg tökéletes lett volna hozzám, én akkor sem tudtam volna elkepzelni magam mellett egy életen keresztül.

Mióta vége lett azzal a kapcsolatom, akibe szerelmes voltam, én azóta nem találom a helyem a kapcsolatokban.

Egyszerűen nekem nem megy az, hogy olyannal legyek kapcsolatban, akivel minden stimmel, jól is érzem magam, de nincs meg az a plusz, ami számomra muszáj egy házasságoz... Nekem az a tényleg szerelmes érzés kellene ehhez, és az utána lévő szeretet, ami szükséges.


A kérdés csak azért merült fel bennem, mert nő létemre telnek az évek, házasodnak körülöttem, kapcsolatba kerülnek (bár szerintem sokan nem szerelemből, hanem az általam fentebb említett személyekkel, akikkel én nem jövök össze).


Nos szóval ti tényleg igaza szerelemből házasodtatok?

Volt esetleg, aki utólag rajott, hogy nem szerelemből házasodott?


24/N



2022. szept. 9. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
A lángoló szerelem már rég lecsengett mire 4 év után összeházasodtunk. A szeretet viszont megvolt és megvan. Nála bejött valami olyan plusz érzés, amit előtte más mellett sosem éltem meg. Nyugalom, érzelmi biztonság, megértés és türelem egymás hülyeségei iránt is. Nem, nem lángol. De nem is hiszek abban, hogy lángolhat valami egy életen át.
2022. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát!

Lehet nálam sem az igaz szerelem volt az, vagy ki hogyan fogalmaz e téren, de az biztos, hogy hatalmas szerelem volt. Így utólag talán úgy fogalmaznék, hogy szerelmesek voltatok-e az illetőbe (nyilván több év alatt elmulik, és a mély kötődés veszi át a helyét), vagy inkább csak az a szeretet és passzolas, jól kijoves volt meg.

2022. szept. 11. 22:35
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Jó jó, de az eredmények alapján a férfiak háát nem is tudom miért házasodtak. Talán csak mert a nő házasodni akart. (:
2022. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam sosem fellángolással indultak a kapcsolatok. Ami esetleg mégis, az hamar ki fújta magát, mert inkább a szerelembe voltam szerelmes, a rózsaszín kodtol nem láttam a fiúk valódi jellemét.

Aztán ahogy idosodtem, nekem ez teljesen megszűnt és amikor ismerkedni kezdtem, mindenkit olyannak láttam, amilyen valójában, se többnek se kevesebbnek. Így mindig hamar el tudtam dönteni, ki az, akit valóban erdeklek és ki az, aki csak úgy tesz vagy meg sem próbál úgy tenni.

Legalább annyi tudatosság kell egy jó partner kiválasztásához, mint amennyi érzelem.

Másfél évvel ezelőtt ismertem meg a páromat, nem volt semmiféle pillangó meg elajulok érzés, de tudtam, hogy ő kell nekem,mert nagyon jól passzolunk és borzasztó szexinek talaltam. Olyan érzelmi biztonságot éreztem/érzek mellette, amit soha senkitől nem kaptam meg, így nincs okom “izgulni” sem, hogy vajon mikor ér véget es mit kene tennem, hogy megtartsam (amik pl sokaknál a pillangos érzést váltják ki tudat alatt).

2022. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy 2x voltam szerelmes. Vagyis az elsőnél azt hittem majd a végére totál nem értettem mit látok/láttam benne. Nem adott pluszt...ez főleg akkor tudatosult bennem, amikor jött a 2. nagy szerelem...viszont a rózsaszín köd után valahogy most is kezd elszállni a szerelem :/


Biztos bennem van a hiba... F

2022. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!