Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihűlt házasságban élni miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt házasságban élni miért rosszabb mint egyedül?

Figyelt kérdés

Még nem éltem házasságban, de nem értem miért tartják sokan annyira elviselhetetlennek, ha már elmúlik a szerelem egy házasságból. Attól még alap emberi tisztelet megmaradhat a másik irányába, főleg ha lehet beszélgetni, közös programokat szervezni, családi élményeket megélni. Igazából egy normális viselkedési kultúra mellett ez nem tűnik megugorhatatlan feladatnak

Ez mégis jobb, mint egyedül mikor nincs kihez két szót szólni vagy nem lehet semmi örömöt, bánatot megosztani. Egy társ aki hosszútávon kiismeri az embert, az csak pozitív dolog, nem?



2022. szept. 18. 15:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%
Én a szertőmért hagytam el a férjemet, de az annyira fos házasság volt, hogy a szerető lényegében már a válási tervek közlése után jött. Most boldogabb vagyok vele, mint a férjemmel valaha voltam, immár két éve minden nap.
2022. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy kihűlt, rossz kapcsolatot nem kell már elgyászolni, az már el van gyászolva, azért hűlt ki.
2022. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
21 majd vele is kihűl az a boldogság ,jobb ha tudod
2022. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert neked is az életben 23.


Exférjjel nem simán kihűlt. Az még kezelhető lett volna. Dühkezelési problémái voltak, amiket nemhogy kezeltetni nem akart, még csak el sem ismerte, hogy nem oké szétverni egy széket a falon, csak azért mert a gyerek kiöntött egy pohár tejet. Bocs, de egy ilyen után, asszem meg tudom ítélni, hogy boldog vagyok-e.

2022. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%
24 majd 10év után is ezt mond 🤣🤣
2022. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
52%
25 nem mindenki olyan szerencsétlen,mint te. Ne magadból indulj ki.
2022. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
26 jusson eszedbe amit mondtam. ,
2022. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Akkora benyomást nem tettél rám, hogy a károgásodat felírjam. Amúgy én nem a 2 éves kapcsolatban lévő válaszoló vagyok.
2022. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!