Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek lehet egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy nő hosszútávon boldog olyan férfi mellett, akibe nem szerelmes, de megértik egymást és a pasi egy birka természetű, rendes ember?

Figyelt kérdés

Voltam már házas, szerelemből, ami válással végződött. Egy éve megismerkedtem egy férfival, aki a volt férjem szöges ellentéte. Nyugodt, kedves, megértő, kicsit magának való pasi, de nagyon jó vele beszélgetni és a szex sem rossz, de egyszerűen nincs szikra. A részemről. Ő odáig van értem. És már meg is kérdezett arról, ugyan nem lánykérés formájában, hogy mik a szándékaim? Ő feleségre, családra vágyik. Ha jobban belegondolok, én is egy kiegyensúlyozott családi életre vágyok. (Nem született gyerek az előző házasságomból, nem akartuk, de azóta változtam). Ez a pasi tökéletes apa alapanyag, kedves, megértő és szeretem is, mint embert. Csak nincs szikra. Lehetek így boldog ha hozzámegyek?

Tudom, most azt fogjátok mondani, hogy nem, mert akkor nem írnék erről kérdés. Pedig hozzá szeretnék menni. Csak félek, hogy így kihagyom a “tündérmesebeli” szerelmet. Létezik az egyáltalán?

Nem vagyok már kislány. 36 éves vagyok. Az előző férjhez szerelemből mentem, mégis nagyon elmérgesedett a viszonyunk.


2022. okt. 1. 20:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

Azt döntsd el, hogy gyereket szeretnél-e jobban, vagy tündérmesebeli szerelmet, mert a kettő nem fog összejönni. A másikról mondj le.(Nekem is meg kellett hoznom egy ilyen döntést.)

Az meg ne hidd el, hogy nincs szerelem akármilyen kor fölött, csak a befásult lúzerek vigasztalják ezzel magukat.

2022. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Gyereket mindenképp szeretnék. Nagyon vágyok rá. De nem akárkitől. Azt viszont el tudom képzelni, hogy ő legyen az apuka. Szóval nem is értem mit problémázok. Simán elképzelhetőnek tartom vele az életemet....
2022. okt. 1. 20:59
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez emberfüggő. Sok nő van, akinek fontosabb a család, a biztonság és a kiegyensúlyozottság, mint a nagy love story. Azzal nincs baj szerintem, hogy ő jobban odavan érted, ha ezt ő is tudja és te cserébe meg tudod adni neki a meleg családi fészket, gyerekeket stb. Vannak ilyen házasságok, amik működnek, csak ebben az esetben le kell szamolnod a szerelemről szőtt abrandokkal és bele kell allnod a helyzetbe.
2022. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%

Szextől fuggne nálam.

Ha szexben érzem azt rajta hogy egy ízig vérig férfi és nem egy papucs akkor oké.

Amugy nem bírnám mellette másképp hogy nem is vagyok szerelmes meg egy langyos f.s az egész

2022. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
97%
Ezen a szituáción én is gondolkodtam már . Ez afféle biztonsági “játéknak “tűnő dolog . El lehet vegetálni benne , de szerintem boldog nem leszel tőle . Ugy eléldegéltek egymás mellett kategoria és nem hangzik túl jól . Én nem tudnék olyannal együtt élni akivel a szexben nincsenek érzelmek. Olyasmi kapcsolat lesz a tiétek mint akik már 20 éve együtt élnek . Szenvedély nuku ,szex csak ritkán , szeretet gondoskodás megvan , de ez édes kevés szerintem . N37
2022. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nem.

Az előző akkor egyszerűen nem volt igazi szerelem.

2022. okt. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet boldog.
2022. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

A villámcsapás szikrája csak rövid ideig tart. Most boldog vagy?

Én is váltam, 35vagyok, egy katasztrófa volt a férjemmel, állandó harcok, veszekedés, drámázás a részéről. Nem nekem való az az élet. Most boldog vagyok. Párommal békés, nyugodt a kapcsolatunk, a szex mondjuk észveszelytő és a szikra is meg van, de ez utóbbin mindketten aktívan dolgozunk nap, mint nap. Teszünk egymásért apróbb figyelmességgel és mindig fel tudom húzni annyira, hogy a békés természete ne legyen uncsi az ágyban. (Vagy a kocsiban, vagy a kertben, vagy akárhol máshol ahol kedvünk tartja)

A szikrát táplálni kell és azt te is megteheted. Próbáld ki, hátha te is lángra kapsz. Lehet, hogy csak kicsit félénkebb típus és nem tudja még, hogy te ilyen téren többre vágysz. Flörtölgess többet vele, és figyeld a reakcióit. Az is tud szikrát robbantani, amit visszajelzésként látsz rajta. Attól még a mindennapokban lehettek nyugisak.

Mi is sokat beszélgetünk, mindenről. Mindketten alapvetően nyugis, békés, csendes típusok vagyunk. Erre érdemes építeni, az alapvető napi összhangra és közös tervekre. Arra, hogy mindenben társak vagyunk.

2022. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az azért közel sem mindegy, hogy sosem volt szikra, vagy csak kialudt? Mert ha sosem volt, akkor szerintem az hosszútávon nem lesz kielégítő. A megcsalás melegágya. El lehet éldegélni egymás mellett nyugalomban, békességben, babázni, célorientáltan haladni, de valahogy mindig ott lesz valami plusz, ami hiányzik. Ez pedig pont az, amit az érzelmek adnak.

Én valahogy az arany közepet tartom normálisnak, mert valahol a hirtelen szerelemtől elvakult házasságot is marhaságnak tartom. Azt nem árt hagyni lecsillapodni, megvárni amíg letisztul a köd.

Szóval szerintem a tökéletes, ha megvan az elején a láng, az egymás iránti vágy, a vonzalom, a szikra, amit hagyunk egy mély szeretetté csendesedni és nyugodt, biztos, biztonságos kapcsolattá fejlődni.

A felvázolt verzió egy kicsit "ha nincs ló..." témának tűnik.

2022. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal felejtsd el, hogy olyan valakinek szülsz akibe nem vagy szerelmes. Én rohadtul szerelmes vagyok a páromba, de gyerek nélkül is nehéz ez a kapcsolat ami nekünk van.
2022. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!