Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek lehet egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy nő hosszútávon boldog olyan férfi mellett, akibe nem szerelmes, de megértik egymást és a pasi egy birka természetű, rendes ember?

Figyelt kérdés

Voltam már házas, szerelemből, ami válással végződött. Egy éve megismerkedtem egy férfival, aki a volt férjem szöges ellentéte. Nyugodt, kedves, megértő, kicsit magának való pasi, de nagyon jó vele beszélgetni és a szex sem rossz, de egyszerűen nincs szikra. A részemről. Ő odáig van értem. És már meg is kérdezett arról, ugyan nem lánykérés formájában, hogy mik a szándékaim? Ő feleségre, családra vágyik. Ha jobban belegondolok, én is egy kiegyensúlyozott családi életre vágyok. (Nem született gyerek az előző házasságomból, nem akartuk, de azóta változtam). Ez a pasi tökéletes apa alapanyag, kedves, megértő és szeretem is, mint embert. Csak nincs szikra. Lehetek így boldog ha hozzámegyek?

Tudom, most azt fogjátok mondani, hogy nem, mert akkor nem írnék erről kérdés. Pedig hozzá szeretnék menni. Csak félek, hogy így kihagyom a “tündérmesebeli” szerelmet. Létezik az egyáltalán?

Nem vagyok már kislány. 36 éves vagyok. Az előző férjhez szerelemből mentem, mégis nagyon elmérgesedett a viszonyunk.


2022. okt. 1. 20:13
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
20-azért, mert neked nehéz, nem törvényszerű, hogy mindenkié az.
2022. okt. 3. 17:42
 22/32 anonim ***** válasza:
23%
Hát jó, lehet neked könnyű, hisz semmit se érzel iránta.
2022. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

22-ezt rosszul látod. Mert szeretem, csak nem úgy, mint az eddigi szerelmeimet.

Lehet, hogy a ti kapcsolatotokban van a gond, ha annyira nehéz. Nem szenvedni és küzdeni szokás egy egészséges házasságban.

2022. okt. 3. 19:07
 24/32 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés kérdező. Ugyan én 28 eves vagyok csak de lelkileg teljesen kiégtem.


Tini korom végén azt gondoltam, hogy nincs "az igazi", csupán kompatibilis emberek vannak, akikkel le tudnál élni egy életet. Tehát lehet a szomszéd Jóska is ilyen, de lehethogy 1 km-rel odébb is van ilyen. Csak ezt nem tudod, mert nem ismerhetsz meg minden embert. Szóval valakik megismerkednek és úgy látják, hogy az egyik másik kompatibilis akkor összejönnek, házasodnak, gyerekeket vállalnak.


Aztán idővel kiderül, hogy mégsem kompatibilisek.


Aztán jött számomra az első nagy szerelem, majd 2-3 év múlva kihűlt a tűz. Jött a szakítás. Most pedig a 2. 3 éves kapcsolatomban kezdem így érezni.


Meglepő számomra, akik 10 év után oltári szerelmesek. Anyám is azt állítja, hogy még mindig szerelmes apámba így 35 év után. Én ezt nem bírom felfogni. Vagy tényleg van az az "igazi" érzés vagy pedig egyénfüggő. Exemnek is én voltam az igazi, sokáig sírt értrm közben a végére a langyos fos dicsérő szó lenne arra, hogy milyen is volt belül a kapcsolatunk...

2022. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
27%
Pont nem szokott érdekelni, hogy nem hiszik el, 10 év utan nem lehetek szerelmes. Én érzem a pillangókat, és páromról is érezni szoktam, hogy mit érez. És ez a fontos, nem par idióta a gyakori kérdésekről mit ír. 🤣🤣🤣
2022. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
25, pont te írsz ide úgy, mint egy “ki ha én nem” ember.
2022. okt. 3. 23:53
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Igen én. Közben meg te hangoztatod ,hogy felcsináltatnád magad szinte bárkivel...
2022. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

12. h. sz. : “Gyereket mindenképp szeretnék. Nagyon vágyok rá. De nem akárkitől. Azt viszont el tudom képzelni, hogy ő legyen az apuka.”


Jó éjszakát!

2022. okt. 4. 00:23
 29/32 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tündérmese nem létezik. A nem szerelemből kötött hàzassàgok tartósabbak, nincs rözsaszin köd ami elszàljon. Én igy hàzasodtam. 22 éve.
2022. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

29


Te egy idióta vagy

2022. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!