Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki "talpig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki "talpig férfihez" ment hozzá?

Figyelt kérdés

És itt nem a macsó, bunkó, leuralo ferfiakra gondolok.


Hanem aki érzékeny, tisztában van onmagaval, magabiztos, határozott, erős, tényleg tiszteli a nőt, nem csak manir és kotelezettseg gyanant....



Számomra ilyen egy igazi férfi.



A párommal nagyon szerencsés vagyok. Ő egy férfi. De még nincs készen egészen. Tisztelettudo, okos, csodás ertekrendu, munkajaban zseni, tisztel, tisztaban van önmagával, de jelenleg is épp dolgozza fel a szar gyermekkorat.

Szerintem ebből eredoen is, ő a maganeletben bizonytalanabb, befolyasolhato, emiatt nem az a tetőtől talpig férfi nekem. (A munkajaban magabiztosabb sokkal, inkább az emberi kapcsolatokban gyengebb).

Tudom, hogy ahogy lelkileg megerosodik majd, ez is fog változni, de kicsit félek, hogy soha nem fogok rá úgy tekinteni, hogy ő a nagybetűs ferfi.


Ti mit gondoltok erről?

Van, aki tényleg a nagybetűs ferfihoz ment hozzá, vagy ez csak a meseben létezik?



2022. nov. 17. 11:59
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
66%
A feleségem.
2022. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem. Le sem tudom írni, hogy mit érzek amikor rá gondolok. A szívem tele lesz melegséggel és úgy érzem, mintha semmi rossz nem létezne körülöttem. Ő nemcsak életem párja, hanem a lelki társam is. Nagyon fejlett EQ-val rendelkezik, pontosan érzi, hogy adott helyzetekben milyen lelkiállapotban vagyok, anélkül, hogy bármit is kérdezne tőlem.

Nem papucs, amennyiben a helyzet úgy kívánja, akkor nagyon határozottan fel tud lépni. Sosem fogom elfelejteni, amikor először meglátott az esküvői ruhámban és elsírta magát, majd megindult felém és azt mondta: Annyira gyönyörű vagy..

2022. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!