Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A karikagyűrű kiválasztása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karikagyűrű kiválasztása nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Ugye ezt elvileg közösen kellene, de sokan azt mondják hogy általában a nő választja ki.

Nálatok ez hogy volt, mennyire szólt bele a párotok, mik voltak esetleg az ő feltételei hogy milyen/milyen ne legyen?

Illetve milyen lett végül?



2022. dec. 3. 22:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút közös döntés volt. Együtt mentünk el az ékszerboltba, ahol kiválasztottuk a modellt, vastagságot, színt. Én kértem az enyémbe egy pici követ, a férjemé csak sima. A gravírozást is együtt döntöttük el.
2022. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
76%

Mi a családjainktól régebben örökölt, de nem hordott arany ékszereket összedobtuk és azt vittük ötvöshöz, a karikagyűrűket ott csináltattuk. Klasszikus arany karikagyűrűk,6mm széles, féldomború.

Belülre a dátumot gravíroztattuk.

Megvették az összes aranyunkat, a munkadíjat és a gravír árát is azzal fizettük lényegében. És így is +300 ezer ft- al jöttünk ki:).

Ha nem így csináltuk volna, kb 135 ezer ft lett volna a 2 gyűrű. Drágább lett volna mint az egész esküvő. Az nekünk túl sokba került volna.

2022. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%

Csütörtökön hívtak az anyakönyvi hivatalból hogy lehet szombaton a házasság. Aznap összeírtam a környékbeli boltokat ahol esélyt láttam rá hogy találunk gyűrűt. Délután végigjártuk.

Mutattak minden boltban a készleten lêvők közül méretben passzolókat/méretben gyorsan módosíthatóakat, így maradt nagyjából 10 darab ami közül lehetett választani. Közösen döntöttünk, mindkettőnknek ugyanaz tetszett.

Nagyjából annyi volt a kritérium hogy el lehessen hozni másnap az ujjunkra passzoló darabokat. Ne legyen benne kő, ne legyen sárga arany és 300e alatt legyen. Szép gyűrűnk lett, fehérarany nagyrészt, kisebb részben vörös arany hullám mintával.

Ha lett volna időnk csinàltatni is ilyet választunk, vagy matt fehér aranyat egy egyszerű fényes fehérarany körbefutással.

Ha pénzünk is lett volna végtelen, akkor matt/fényes díszítésű platinát választunk vagy fekete aranyat.

Teljes egyetértés volt.

2022. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
33%
A nők döntik el, a férfiak csak elfogadják ezt a döntést 😁
2022. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
19%
Jól ráhúztam és hangosan felvisított: IGEN!
2022. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Közös döntés volt, együtt elmentünk abba az üzletbe, ahol ő korábban a lánykérő gyűrűt vette, és ott választottunk karikagyűrűt.
2022. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
25%
Bementünk a bótba oszt megvettük a legolcsóbbat. Az enyém szerencsére már nincs meg, a feleségem sem hordja:)
2022. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
73%
En az interneten kezdtem el bongeszni (en vagyok a no) es tovabbkuldtem azokat amik tetszettek. Volt jo nehany leszavazas, aztan vegul egyre rabolintott, ami ot is megfogta. Igy vegul egy egyszeru nemesacel gyurure esett a valasztas, szalcsiszolt, rosegold atfutasu, az enyem koves verzio, a parome ertelemszeruen sima. 55.000 Ft a ketto.
2022. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
Mi megbeszéltük. Egyikünk sem akart csicspcsa köves színes gravírozott gyűrűt. Sima egyszerű natúr fehér arany karikagyűrű lett. Én eüs vagyok, nincs szükség kövecskésre, mert valószínűleg kihullik belőle előbb vagy utóbb. Elmentünk egy ékszerboltba, kitaláltuk a vastagságot és a méretet, majd online megvásároltuk. Nem kerítettünk ennek nagy feneket. 5 perc alatt eldöntöttük, hogy milyen legyen.
2022. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%
Közös döntés volt,mert hátindketten viseljük( ő munkában nem).Tudtuk kb. milyet akarunk.Mikor bejelentkeztük az anyakönyvezetőhöz, utánna vettük meg.
2022. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!