Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A karikagyűrű kiválasztása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karikagyűrű kiválasztása nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Ugye ezt elvileg közösen kellene, de sokan azt mondják hogy általában a nő választja ki.

Nálatok ez hogy volt, mennyire szólt bele a párotok, mik voltak esetleg az ő feltételei hogy milyen/milyen ne legyen?

Illetve milyen lett végül?



2022. dec. 3. 22:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
69%
Multido csak azert, mert igy otven eves koromra sikerult elernem, hogy nem csajnak tartanak.
2023. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vettük, ugyanaz tetszett
2023. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt mentünk megvásárolni, előzetesen pedig otthon megbeszéltük, hogy melyikünknek mi fontos, és így választottunk a közös keresztmetszetből. Párom pl a klasszikus vonalat akarta vinni, ami az anyaghasználatot illeti, kifejezetten arany gyűrűt akart. Abban egyetértettünk, hogy a lekerekített fazon jobban tetszik mindkettőnknek, illetve hogy a szélessége is lehet egységes a 2 gyűrűnek. Én pedig szerettem volna magamnak egy minimál stílusban, de kissé díszesebb darabot. Így lett végül sárga arany gyűrűnk, férjemnek csiszolt (matt), nekem pedig egy hullámvonalú gyémántberakásos kis dìszítéssel, a hullám alatt szintén matt, felette pedig fényes kivitelben. Amivel mindketten így elégedettek is vagyunk, szerintem kellően passzol egymáshoz, látszik rajta hogy egy pár, de mégis van benne egy kis rafinéria is.


Barátnőméknél viszont totál máshogy zajlott, ott ő volt a szószóló, egyedül intézte a dolgot, olyan lett amilyet ő szeretett volna, majd egy félreértés következtében a srác külön is rendelt magának egyet, úgyhogy most neki 2 gyűrűje is van. Kész káosz.


Másik ismerősömék pedig együtt választottak, de totál más fazonút és színűt. Nekik tetszik, ez a lényeg nyilván, de amúgy nem mondanád meg róla, hogy karikagyűrű, vagy hogy az egymással kötött házasságukat jelképezi. Legalábbis ez az én véleményem, de ha nekik így jó... A lényeg amúgy, hogy a ti ízléseteknek megfeleljen, es titeket boldoggá tegyen. Ti fogjátok hordani - jó esetben életetek végéig :)

2023. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Közösen választottuk ki.
2023. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
83%
Egy üzletben együtt válogattunk abból, amit elbírt a pénztárcánk. Középen matt, és kettőskereszthez hasonló metszések díszítik, A két szélén egy fényes arany és egy rózsaarany csík van. Inkább az ő választása volt. Ő a férfi, nem akartam túl csajos gyűrűt ráerőltetni, de nekem is tetszik. Amúgy a középen végigfutó lágy hullámvonal mintázat jött be leginkább akkoriban, mégis jobban szerettem volna, ha őt tükrözi a gyűrű, ebben is egy romantikus összetartozás-jelképet látok (a nevét viszont nem vettem fel, kinek mi a romantikus :D). Elsőre sem tartottam csúnyának egyáltalán a választását, azóta pedig kifejezetten hozzámnőtt. Újra így csinálnám.
2023. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi neten nézelődtünk. Átlinkeltük egymásnak, amik tetszenek és az áruk is belefér a keretbe, majd kiválasztottuk a legjobbat.
2023. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%
Én néztem ki, és meg is vettûk egyûtt!
2023. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
61%
a felesegem elment es kivalasztotta en meg kifizettem. elore kozoltem, hogy nem fogom hordani, mert utalom az ekszereket. max a nyakamba raknam, mint Frodo :D igy nem erte meglepetes. bocs, ha nem voltam romi
2023. szept. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Hirtelen esküvő volt, így elmentünk ruháért, amit egyedül valasztottam, viszont az ott lévő egyetlen ékszerbolban együtt ki is választottuk a gyűrűket, nem teljesen egyformák, mert csak zálog volt, de így legalább minőségi, es fele annyi volt mint az újak.
dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

A férjem egyáltalán nem hordott ékszert soha, én pedig személy szerint az ezüstön kívül semmi mást nem tűrök meg magamon. Elmentünk a lakóhelyünkhöz legközelebbi ékszerboltba, lemérték az ujjainkat, kiválasztottuk a gyűrűk vastagságát és felületi kidolgozását, egy hét múlva már készen is voltak. 25ezerből megvoltak a nagyonbaba matt felületű ezüst karikagyűrűink (a férjemé sima, az enyémben egy cirkónia kő)

Fun fact: ezt így megbeszéltük a házasságkötés előtt, hogy a férjem kényelmi okokból nem is fogja hordani a gyűrűt a munkája és a hobbija miatt. Ennek ellenére nem vette le azóta egyszer sem, mióta ráhúztam az ujjára. :) Nem kell ezt túlbonyolítani, meg egy vagyont rákölteni, semmi nem múlik ezen. Akinek meg ez esetleg nem tetszik, annak meg lehet mutatni merre kell elmenni a pcsába. :D

dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!