Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A karikagyűrű kiválasztása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karikagyűrű kiválasztása nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Ugye ezt elvileg közösen kellene, de sokan azt mondják hogy általában a nő választja ki.

Nálatok ez hogy volt, mennyire szólt bele a párotok, mik voltak esetleg az ő feltételei hogy milyen/milyen ne legyen?

Illetve milyen lett végül?



2022. dec. 3. 22:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
47%
Közösen döntöttünk el. Elmentünk pár ékszer oltva, próbáltunk, fotóztunk, majd mikor megvoltak a méretek és a dizájn ötvössel megcsináltattuk. Olcsóbb volt, mint üzleten keresztül.
2022. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Arra is értem a kérdést, hogy a férfinak volt-e valami olyan "igénye", olyanra gondolok hogy pl ne legyen túl vastag, díszes stb.?

2022. dec. 8. 21:22
 13/43 anonim ***** válasza:
70%

Mi is együtt valasztottuk ki, nálunk szempont volt, hogy ne arany/gyémánt drágacucc legyen a gyűrű. Nem szeretjük a nagyon flanci dolgokat.

A férjemet a hideg rázza a sárga aranytól, fehér aranyról meg én szívesen lebeszéltem volna, mert szerintem fölöslegesen drága. De hagytam, hogy szembesüljön az ékszerboltok áraival.

Teszem hozzá amivel megkért az is fehér arany, de ahhoz, hogy ne hordjam, nekem drága. Nem vagyok egy nagy ékszerbubus nő.


Így találtunk egy szuper ékszerüzletet, ahol mindenféle fémötvözetekből készült ékszerek voltak, és ott szerelmesedtünk bele egy karbon-titán ötvözetbe, ami fekete és szürke fémeket jelent.

Én azonnal ráböktem az enyémre, amin két fekete csík fog közre egy szürkét és középen 3 pici kő volt.

A férjem pedig a hasonló gyűrűk között keresgélt még egy ideig, amíg meg nem talála az enyém inverzét, azaz két szürke csík fogja közre a feketét, kövek nélkül.


És árban is összesen nem volt 50.000 forint a kettő. A férjem hordja a sajátját, én nem hordom az enyémet mert vagy elfelejtettem felvenni reggelente, vagy a munkám miatt nem tudtam hordani, és idegesített, hogy folyton fel-le húzigáljam, féltem, hogy elhagyom, stb. Most meg babát várok és semmit nem bírok elviselni magamon.

2023. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
70%
Én ezüst cosplayer gyűrűt akartam, ezért neten megrendeltük, ő meg orvosi fémet akart, amit boltban vettünk. A fémek színe és a karikák formája szépen passzolnak, mintha egy pár lennének.
2023. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 NTBS ***** válasza:
100%
Közösen vettük meg. De azóta elváltunk.
2023. jan. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
25%

Párom velem akarja kiválasztani.nekem meg 8 hogy milyet hordana.nem is értem minek kéne egyforma. Vesz olyat amilyet akar vagy nem is kell gyűrű.

Cukik a pasik ahogy ezen törik magukat :)

2023. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összeházasodtunk nagyon fontos volt a gyűrű.

De most az első gyerek után rám se jön a gyűrű vagy szorít.

Jó vastag szepez csinaltunk.

Tok fölöslegesen.

2023. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Szépet vagyis.

Gyémánt kövek is vannak benne, most sokkal vekonyabbat csinaltatnék ugyanúgy 3 gyémánt kővel, vagy csak simát

2023. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi megbeszéltük az alap elképzelést. Egyikünk sem akart semmi csicsát, legyen fehérarany, ne legyen túl modern/divatos darab és legyen kényelmes. Illetve legyen egyforma. Vagyis lehet az enyémben mondjuk kő, de formára, mintára "egy pár".

Elmentünk együtt két ékszerboltba, meg egy karikagyűrű szalonba. Kiválogattuk, ami tetszik és nagyjából egybevágott, de mégsem bólintottunk rá egyikre sem jó darabig. Ebben szerepe volt nyilván az árnak is. A második ékszerboltban ugyanilyen közös válogatás, majd próbálgatás után kettő befutó maradt, amik egyébként árban is tök okék voltak. Nekem mindkettő tetszett, így a férjemre bíztam a döntést és elfogadtam a választását. Szóval ha úgy nézzük nálunk ő választott. :D De igazából közös döntés volt.

Én nyilván túl nagy eszmei értéket tulajdonítok neki, de szerintem nagyon fontos, hogy arra a gyűrűre 20 év múlva is szívesen nézzen az ember. Mi ennek tudatában igyekeztünk választani és eszem ágában sem lett volna ráerőltetni a férjemre valami olyat, ami neki nem tetszik.

2023. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Kinéztem valamit neten. Megmutattam a férjemnek, neki is tetszett. Elmentünk együtt az adott ékszerboltba, megmutattuk, mit néztünk ki. Megmutatták élőben, méretet vettek, megrendeltük, kifizettük.
2023. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!