Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A karikagyűrű kiválasztása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karikagyűrű kiválasztása nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Ugye ezt elvileg közösen kellene, de sokan azt mondják hogy általában a nő választja ki.

Nálatok ez hogy volt, mennyire szólt bele a párotok, mik voltak esetleg az ő feltételei hogy milyen/milyen ne legyen?

Illetve milyen lett végül?



2022. dec. 3. 22:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk nem kellett kiválasztani, mert a karikagyűrű mindegyikünknek ugyanazt jelentette mindig is: egy karikagyűrűt. Tehát egy sima gyűrű, ami olyan, mint a karika, sárga arany, pont. Ez a karikagyűrű.
2023. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
46%
Megnéztük melyik a legolcsóbb, engem nem igazán érdekelt a dolog, max annyiban hogy ne legyen b*zis.
2023. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a strapabíróság volt a fontos, mert sokat kertészkedem, sportolok, plusz mosogatás, házimunka, stb., viszont soha nem akarom levenni, a Vőlegényem meg nem szeret gyűrűt hordani; a munkájához kényelmetlen is. A "sárga" ékszereket nem szeretjük, ezért alap volt az ezüst szín is. Végeredmény: 2 mm széles, kő nélküli titánium gyűrű. Nagyon kényelmes, strapabíró, nem karcolódik, 5000 Ft volt darabja.

A lánykérő gyűrűm ezüst, cirkónia köves, azt kerti munkához, sporthoz leveszem.

2023. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
58%
Nem hordok ékszert, a sárga aranytól meg a hideg ráz úgyhogy abban maradtunk, hogy fehérarany és a lehető legminimalistább. 20 évet hordtam, 2
2023. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Együtt választottuk ki. Egyszerû, klasszikus sárga arany karikagyûrû, szerencsére mindkettônknek ez tetszett. Úgyhogy csak a vastagságában kellett megegyezni.
2023. ápr. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
75%
Egyik rokonom ékszerész, az ő nászajándéka volt a két gyűrű. Együtt mentünk, de két különböző anyagú gyűrűt választottunk. Nekem előzetesen ez fura ötlet volt, de végül meggyőzött minket arról, hogy a két gyűrű sosem fog egymás mellett lenni, csak az esküvőn, amúgy az a lényeg, hogy mindketten örömmel viseljük. Ez így is lett, a férjemnek egy fekete, nekem arany színű gyűrűm lett, és mindketten szívesen hordjuk, míg ha ugyanolyan lenne, az biztos olyan kompromisszum lett volna, ami miatt nem hordtuk volna őket. A forma és a gravírozás (dátum) ugyanaz, csak az anyag (és nyilván a méret) más.
2023. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
81%

Nézegettem a neten képeket, és a nekem tetszőket megmutattam a vőlegényemnek, hogy válasszunk egyet. Az elképzelésünk hasonló volt - nem túl vastag, egyszínű sárga arany (én fehéret szerettem volna, legalább magamnak, de neki az nagyon nem tetszik, úgyhogy ebben engedtem neki :)), de mégis legyen benne valami "plusz" - valami minta, különleges forma, esetleg pici kő.

Végül egyszer hazafelé séltálva megláttta, milyen jópofa neve van az egyik ékszerboltnak (kifejetetten eljegyzési-és karikagyűrűket árulnak), mondom, nézzünk be, legalább a gyűrűméretünket tudjuk meg. Ott millió pár gyűrűből lehetett félretenni a nekünk tetszőket (a végén mindegyikre adtak ajánlatot), és pont ugyanaz tetszett meg mindkettőnknek, egy nagyon finom, vésett mintás gyűrű - rozéarany színben volt, sárgában rendeltük, pont belefért a költségvetésünkbe. Hat hét alatt készült el, pont a szülinapomra. Imádom, alig várom, hogy hordhassam ^^

2023. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%

Összedobtuk a meglévő arany ékszereket amiket amúgy egyikünk se hordott, régi örökség/ ajándék stb, és azt eladva csináltattunk 2 sima klasszikus, arany, féldomború 6mm széles karikagyűrűt, belül dátumos gravirral. Együtt 12g. Mindketten ilyet akartunk, én nőként is, kifejezetten utálom a csicsás, giccses karikagyűrűket. Meg úgy általában is, az egyszerűbb gyűrűket szeretem.

Mivel szerencsére megvették az összes aranyunkat, a gyűrűk mellett 300+ezer ft-al jöttünk ki az ötvöstől😂 beleszámoltattuk a munkadíjat és a gravír árát is. Szóval a gyűrűink konkrétan semmi pénzbe nem kerültek.

2023. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
66%
Közös. Én aranyat nem hordok, tipikus nőies ékszereket sem (pl. nem szeretem a köves dolgokat), férjem semmilyen ékszert. Ráadásul bár megengedhettünk volna drágát is, mindketten ódzkodtunk attól, hogy egy többszázezer forintos gyűrűt hordjunk. Mindketten nézegettünk gyűrűket neten, és ezt a helyet találtam: farkasekszer.hu, azon belül is a titán gyűrűk tetszettek meg. A weblapon kiválasztottunk egy-két típust, ami tetszett, a helyszínen megmutogatta őket élőben, és ott helyben el is döntöttük, melyik legyen. Enyém vékonyabb, egy karbon sávval, férjemé vastagabb dupla karbon sávval. Az ékszerész gyors, korrekt, udvarias, a gyűrűk gyorsan kész lettek, gyönyörűek, tudjuk hordani mindennap, nem kell félteni. Utólag derült ki, hogy sógornőmék gyűrűje is onnan volt (ők 8 éve házasodtak). :D
2023. máj. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
50%

A ferjem irtozik az ekszerektol, megmondta, hogy nem fogja hordani. Igy en valasztottam. Amugy prostizni jegygyuruben is lehet, es egyikunk sem szereti a kulsosegeket.

En utaltam, hogy mindig sokkal fiatalabbnak neztek es uton-utfelen ki is probaltak kezdeni velem, ezert ereztem jol magam gyuruvel. Kulonben eleg, ha mi tudjuk, mi erezzuk.

Feherarany nagyon egyszeru format valasztottam. Az en gyurumon van egy pici gyemant, de a gyuru teljesen disztelen.

2023. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!