Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ha megrendült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha megrendült a bizalom?

Figyelt kérdés

Nem megcsalásról van szó előre leszögezném. A férjem olyan bizalmas infót adott tovább csak mert elöntötte a düh amiről pontosan tudja hogy nem szabadott volna. És olyan formában közölte ezt mással ami nekem rettenetesen fájó volt.


A bizalmam megrendült, úgy érzem visszaélt vele nagyon. Valami megszakadt bennem egy pillanat alatt..úgy érzem elárult.


Már beszéltünk róla és ő elismerte hogy ez túlzás volt de az a baj hogy bennem valami durván eltört ettől és azon gondolkozom milyen ember is ő.. annyi a mentsége hogy mérges volt nagyon és hogy ő nála megesik az ilyen.. 6 éve vagyunk együtt példa még nem volt ilyenre.


Mit lehet ezzel kezdeni? Úgy érzem egy falat emelt ezzel.


2023. máj. 24. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Adsz neki esélyt, hogy helyrehozza, hogy megmutatassa, hogy többet nem tesz olyasmit és vagy ráfázol, vagy sikert érsz el.

Viszont azt vedd tudomásul, hogy maga az élet, vagy a házasság nem habos torta, te is fogsz hibázni.

Mondjuk ha nem is itt, de ha gondolod privátban leírhatnád, hogy miért lett mérges, nem "mondom" hogy te vagy a hibás, mert nem tudom, hogy te idegesítetted-e fel, de ha részed volt benne, akkor te sem vagy hibátlan. Persze neki se kellett volna azt mondani, vagy tenni ami megtörtént, de ha ez az első ilyen alkalom el lehet nézni, vagy okulni mindkettőtöknek belőle, jó tanulólecke.

2023. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

A düh nem mentség. Megosztjátok a gondolataitokat, a legbensőbb magánügyeiteket, amiket ha ő dühös, akkor arra használ, hogy hátbaszúrjon? Jogosan érzed, hogy elárult. Négyszemközt veszekedhettek, ha dühösek vagytok, úgy rendezitek a vitáitokat, ahogy nektek belefér, de az ne jusson a négy falon kívül. Ő meg kiteregette a szennyest, legyen szó bármiről.

Beszéljétek meg, csak te tudhatod, hogy pontosan mit érzel és idővel meg tudsz-e újra bízni benne. Ha igen és belátja, hogy ez nagyon durva dolog volt tőle, akkor jó. Az a kérdés, hogy ezentúl ugyanúgy tudod-e őt kezelni, hogy bármit mondhatsz neki, nem szúr hátba, vagy ezentúl majd megválogatod a szavaidat attól tartva, hogy dühében megint kipakol.

2023. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy mit osztott meg mással, mert mit tudom én, hogyha azt mint pl. hogy valamilyen betegséged van és azért nem lehet közös gyerek, azt mondta, hogy nyomi vagy és ilyesmik, akkor kiraknám. De ha mondjuk annyiról volt szó, hogy nem szereti, amikor a koszos edényt nem mosod el pedig elmondta 20x és elege van abból, hogy hiába kér meg rá, de te elfelejted, vagy úgy érzed, hogy úgyis elmossa és lustának nevezett az megint más tészta...

Jó hülye példa a második tudom, de azért tényleg nem mindegy miről is volt szó.

2023. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Komoly dologról van szó. Nyilván ezért vagyok csalódott, édesanyámmal nem annyira jó a viszonya és én elmondtam neki egy dolgot még régebben anyukámmal kapcsolatban amiről megkértem ezt ne mondja senkinek el. Azért tettem mert úgy éreztem ő az akivel bármit megoszthatok, teljes bizalmat éreztem, S jólesett elmondani valakinek ezt a terhet. S mivel anyukámmal össze vitatkozott ezért az anyukámról mondott dolgot kidumálta másnak.


Ami nekem fáj, nagyon, mert erre semmi szükség nem volt és semmi köze hozzá senkinek.


Az a baj úgy érzem nem mondhatok el neki mindent innentől kezdve. De akkor ez milyen házasság..

2023. máj. 24. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát ezek alapján nem csodálkozom, hogy megrendült a bizalom, viszont ha se te se ő nem ápoltok jó viszonyt anyuddal, akkor miért nem minimalizáljátok a kontaktust, vagy egyáltalán miért tartjátok vele a kapcsolatot?

Erre nem került volna sor, hogyha nem taliznátok vele. Anyud vitaforrás kettőtök között, erre miért van szükség?

Éket vett fölöslegesen!


Senki se hibátlan, valljuk be rosszabb lenne a szituáció, hogyha anyudnak mondta volna el, amit infóztál, plusz pont a f*sban. xD


Egyébként én azt vallom lehet tök hülyeség, hogy nem kell neked kiadni magad, vagy megbízni valakiben 100%-an így nem ér csalódás, vagy kevésbé.

Vakon bízni a másikban még nem vezetett jóra soha, 90-95%-ban rendben van, de a maradék legyen amolyan "ne kerülj a padlóra hirtelen és fájdalmasan" fajta. xD


Logikusan ez nem volt szép dolog tőle, de mint írtam ezt el lehetett volna mellőzni, jó tapasztalat, hogy úgymond emberként tekintsetek egymásra (még jobban, vagy ne nézd a másikat tökéletesnek). A házasság, hogy klappoljon amúgyis kell hozzá kellő rossz, nem lehet idilli, a negatívum is vihet előbbre, de csakis akkor, ha mindkettő fél harcol érte és egymásért!

2023. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem házasság csak papíron.... szégyen ez a kapcsolat...
2023. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez rosszabb, mint a megcsalás.Én sem bíznék benne többet.
2023. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mit vársz? Ha neked nem fér bele az értékrendszeredbe valj el mi tart vissza? Mi mondjuk meg mit tegyél ?
2023. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!