Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom megrendülése? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom megrendülése? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párommal régóta együtt vagyunk. Már évek óta szeretnék vele családot alapítani. Néhány éve megbeszéltük, és utána is beszéltünk róla, hogy ilyenkor már jöhet a baba. Azonban meggondolta magát, mert még nincs saját kertes házunk, ő nem gondolta, hogy ez ilyen nehéz lesz.. A dologhoz hozzá tartozik, hogy egy meddőséget okozó betegségem is van, ezért sem szerettem volna húzni az időt, ezt ő is tudja. A közelmúltban lehetőség nyílt arra, hogy egy- egy lakást megvegyunk, azonban mindegyiket kifogásolta. Tudom, hogy nem lehet kieroltetni egy gyereket ha a másik nem akarja, nem is célom ez. Azonban egy kissé megrendult a bizalmam. Mi van ha lesz gyerkőcünk és akkor is meggondolja magát, mert hogy ő nem úgy képzelte el?!

Nagyon szeretem, és együtt tervezzük a jövőt. Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket. Én csinálok rosszul valamit? Hogy lépjek túl rajta, hogy mindig nekem kell engednem ezekben a fontos kerdesekben?

Kérlek, a kommenteket úgy írjátok le, ahogyan azt ti is elvárnátok ellenkező esetben.



2020. febr. 19. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nalunk hasonlo volt a szitu. Adtam neki idot, de o elkezdte tobb szazezres ruhakra szorni a penzt. Igen, jol olvasod, en azt sem tudtam, hogy leteznek ilyen arban ruhak. Es ami meg szepiti a dolgot, hogy joval tobbet keresek, mint o. A bekes varakozasbol a vegen orditozas lett, hogy ne szoljak bele az anyagi dolgokba, mert semmi kozom hozza, es o sosem szeretett. Kitettem a sajat garzonombol. Most sir, hogy probaljuk meg. De az ilyen ferfi nem ferfi, csak egy darab sz.r. Vasaroljon most a keves penzebol ilyen ruhakat egyedul, mikozben alberletet fizet.

32 N

2020. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azon akadt meg a szemem, hogy mindig neked kell engedned a fontos kérdésekben. Ez tényleg így van? Ha igen, akkor egész biztos jó ötlet éppen ezzel a férfival családot alapítani?
2020. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem a "párosnak" ha mindenki ilyen hozzáállással lenne hajlandó normális felnőtt életet élni: Budapest és az egyéb nagyvárosok rég kihaltak volna.
2020. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szüljél gyereket, ha készen állsz arra, hogy akár egyedül is felneveld. Ez feltételezi, hogy nem aggódsz azon, mi lesz ha később meggondolja magát. Neked meg lesz a gyermeked és boldogan fogod nevelni. Persze ne feltételezzünk ilyen helyzetet, de jó ebből kiindulni, mert akkor biztos a helyzeted.
2020. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket csak úgy szabad vállalni, hogy belekalkulálod, hogy egyedül kell nevelned. Minden második pasi lelép, így felesleges olyan álomban ringatóznod, hogy ti biztosan örökké együtt lesztek.

Szerintem amúgy nem akar gyereket, és költözni sem.

2020. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon fontos kérdés a jövőtökre nézve,érdemes jól körbejárni..Miért csak kertes házba tudja elképzelni a gyerkőcöt? Ha tudja hogy ketyeg az időd,akkor neki is meg kell értenie,hogy milyen fontos az idő tényező..Attól nem aggódnék hogy a gyerek után meggondolja magát,de láttam már erre is példát.Ha egy pasi totálisan énközpontú,és még ráadásul az édesanyja egyedül nevelte fel,jó eséllyel lesz féltékeny még a saját gyerekére is.Szomszédommal legalábbis ez történt.Te éltél vele eddig,te ismered hogy milyen ember,csak erre tudod alapozni a jövőt.
2020. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretem, és együtt tervezzük a jöv"


Amit aztán ő utólag nem úgy képzelt el.

Megrendült bizalomra nem lehet erődítményt építeni, csak homokvárat.

2020. febr. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!