Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még az a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még az a kapcsolat, ahol egy hazugság miatt megrendült a bizalom?

Figyelt kérdés

Hazugságon kaptam a barátnőmet. Nem megcsalásról van szó, igazából nem is olyan nagy dolog, de nem is "ártatlan füllentés".

Az zavar a legjobban, hogy hiába bukott le, váltig állítja a saját igazát. Olyan meggyőző, hogy kezdek kételkedni mindenki másban. De racionálisan nincs más lehetőség, mint hogy ő hazudott.

Soha, máskor nem hazudott még, legalábbis még sosem kellett kételkednem a szavában. Sőt, ő amolyan szókimondó, mindent megbeszélős fajta ember, ami a szívén, az a száján típus.


Kinek mi a tapasztalata, visszaállhat a régi bizalom?

Lehet olyan a kapcsolat, mint ezelőtt?


30F, 24N


2019. aug. 7. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miben hazudott.
2019. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Miben hazudott a ribi?
2019. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Exnőm váltig állította hogy ő bizony nem csalt meg.

100%os bizonyítékom volt arra hogy igen megcsalt.

Aztán később beismerte hogy mégis, aztán 1 hónap múlva megint tagadta....

Szerinted?.....

2019. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne ha leírnád a konkrét esetet, legalább nagyvonalakban, mert így nehéz valaszt adni rá. Amúgy biztos igazuk van másoknak? Valami félre értés esetleg sarkítás lehet a dologban. Lehet a többiek rá tettek egy lapáttal, és a barátnőd is 'elhallgat' részleteket.
2019. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ milyen értelemben hatudott, és miért! Baromira nem mindegy. Mert lehet jellemhiba is a dolog vagy egy szimpla félreértés, félelem stb.
2019. aug. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Leírod kb. mi történt? Mert nem mindegy.
2019. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt azon van a hangsúly,hogy megrendült a bizalmad Benne. Ha túl tudsz lépni rajta rendben,de ha nem,ez megmérgezi a kapcsolatotokat.
2019. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A bizalmat a legnehezebb visszaszerezni,tök mindegy,hogy jogos részedről vagy nem.Az a lényeg,hogy benned elszakadt valami.Szóval neked kell átgondolnod mit akarsz.Elvi kérdésben hazudott,vagy egy tényleges történés tényét nem akarja beismerni.

Ami a szívén a száján típusù nők hajlamosak átvenni a "hatlamat" kapcsatban,szerintem itt most ilyesmi történik.Ilyen kis falkaharc.Ki lesz otthon az úr.És ez a hazudtál kérdés,de nem ismered be,vagy igen nekem ezt mutatja.

2019. aug. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy te tökéletes vagy.
2019. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet válaszolni..


Sajnos én is kaptam rajta hazugságon a páromat ( legalábbis nem mondott el nekem valamit. Persze rákérdeztem szépen megmagyarázta, magam sem tudom miért, de félretettem a dolgot. )


Megjegyzem, amúgy sem felhőtlen a kapcsolatunk.

Mégis hiszek neki, hogy nem volt benne olyan szándék, amilyennek tűnt a dolog..

Aztán ha mégis ennyire félreismertem, előbb utóbb úgy is kiderül. (Bár lehet hogy már nem is érdekel annyira, mert eleve instabil most bennem a kapcsolat, nem tudom)


Voltak már hasonló füllentései, de mindig megbíztam benne.

2019. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!