Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz a házasságommal?(Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a házasságommal?(Többi lent)

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok a feleségem 29. Pár éve felvettük a babavárót és a CSOK-ot is. Viszont a baba úgy néz ki nem fog összejönni. A feleségemnél petevezeték elzáródások vannak. Alapvetően én ezt lelkiokokra vezetem vissza, mert Ő soha nem szeretett volna gyereket, de hogy legyen saját ingatlanunk úgy gondolta vállaljuk be. Én mindig is akartam. Az anyósommal szoros a viszonyuk mindent megbeszélnek, és jelenleg úgy állunk, hogy anyósom eladja a saját ingatlanát, hogy a hiteleket visszafizessük. Majd hozzánk költözne. Nem tartom egészséges megoldásnak de nem akarjuk elveszíteni a házunkat. Szeretném megélni az apaságot. Így most dilemmában vagyok. Anyagilag még nem engedhetem meg az albérletet de tény, ha elválnék ki lennék fizetve. Elvileg. Egy ilyen probléma esetén ti mit lépnétek? Elhagynátok akivel elvileg 1 életre kötöttétek össze az életetek? Vagy lemondanátok az apaságról/anyaságról?

2023. máj. 24. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Elválhatsz nyugodtan hiszen nem szereted!
2023. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Meddő nő meg egy anyós? "Csodás"
2023. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Az rég baj hogy a hitel miatt akartatok gyereket csinàlni. Mekkora felelőtlenség ùristen 🤦
2023. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Baromi sokan nem akarnak gyereket, és mégsincs petevezeték elzáródásuk. Tehát ezért felesleges hibáztatni a feleséged. Nem tehet róla.


Az valóban nem egészséges, ha anyós hozzátok költözik. De dönthettek úgy, hogy ti fizetitek vissza a hiteleket, másképp. Esetleg hogy cserébe fizettek neki egy kisebb albérletet.

Persze jelen esetben az lenne a legegyszerűbb, ha a ti házatok adjátok el, visszafizetitek a hitelt, és mentek kétféle. Ha te már most válni akarsz, akkor ha anyós is ott lesz, akkor biztosan válni is fogtok.


Legközelebb meg egyszerűen össze se kell jönni azzal, aki nem akar gyereket. Erőltetni meg pláne elvenni, és erre CSOK-ot, már ne is haragudj, de hülye vagy. A nő is, ha belement.

2023. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Adjátok el a házat,fizessetek vissza a hitelt és váljatok el.
2023. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Uristen. Szoval ket not akarsz utcaratenni. Mert igy anyosnak se lesz haza, ahova befogadna a lanyat valas utan, csak egy foloslegesen hitellel terhelt nagy haz, amit eladva, felezve mar ujat nem tudnak venni, ennek a hitelet meg fizetni nem tudjak. Itt ti voltatok a hulyek. En nem segitenelek ki anyos helyeben, oldjatok meg. Amugy pont ezert jo ha az embernek nincs gyereke. Mert nem eleg felnevelni lemondasokkal egy vagyonbol, de meg felnottkoraba is keveri a szart es neki kell anyagilag kihuzni a bajbol. Utaznia, hobbiznia kene, nem a felnott gyerekei szarat eltakaritani. Remelem neked is ilyen gyereked lesz majd, elj csoron, boldogan, 60 evesen az elvalt gyerekeddel, fizetve annak hitelet.
2023. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

“Elhagynátok akivel elvileg 1 életre kötöttétek össze az életetek? Vagy lemondanátok az apaságról/anyaságról?”


Ezt tőlünk kérdezed??? Azt hittem, simán olyan kérdés lesz, hogy váltok és mi lesz a babavaroval stb.. de hogy azt is itt kérdezed hogy elvált-e….

Neked kellene tudnod, önismeret, milyen a kapcsolat. Bár szerintem ha már ilyen komolyan fontolod, akkor a válasz adott.

2023. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is fussatok neki még egyszer (vagy sokszor) egy őszinte beszélgetésnek, ahol TI vagytok a házaspár. Ahol az, hogy hogyan fizetitek ki a hitelt, ki költözik be hozzátok, közös döntés, az, hogy hogyan élitek meg, hogy összejön-e a gyerek, és szeretnétek-e egyáltalán, elsősorban a ti magánügyetek, figyelemmel fordultok egymás iránt és tisztelitek és támaszt nyújtotok egymásnak.

Mert a leírásod alapján eléggé az jön le, hogy most eltávolodtatok egymástól, és - ami nagyobb baj - nem egymás felé fordultok, hanem egymástól elfelé. Ő az anyukájával oldja meg a házasságotok kihívásait, te pedig inkább menekülnél az egész szituációból, úgy, ahogy van. Ez borítékolhatóan nem vezet jóra, próbáljatok meg kicsit visszafordulni egymás felé, és a házasságotokon belül keresni a megoldást.

(És lehetőleg ne vágd a feleséged fejéhez, hogy szerinted amiatt nem jön össze a gyerek, mert ő nem is akart, előbb puhatold ki, hogy ő mit gondol erről, és ha esetleg így is látja, akkor is tartsd tiszteletben, és jusson eszedbe, hogy amikor feleségül vetted, még elfogadtad, hogy így érez.)

2023. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjatok örökbe egy gyermeket, ha van rá lehetőség. Én nem tudom, arra is jár-e a babaváró, vagy valami, de hátha megadják. Fogalmam sincs, mit tennék ilyen helyzetben. Gondolom, ha már megvettétek a lakást, a hitel visszaadása nem játszik.
2023. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
*meg pl nemtom, milyen lenne, ha a meglévő házat tartanátok meg, anyósodét, hogy a másikat amin a hitel van, azt meg nem; és hogy így megoldódna-e a probléma.
2023. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!