Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz a házasságommal?(Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a házasságommal?(Többi lent)

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok a feleségem 29. Pár éve felvettük a babavárót és a CSOK-ot is. Viszont a baba úgy néz ki nem fog összejönni. A feleségemnél petevezeték elzáródások vannak. Alapvetően én ezt lelkiokokra vezetem vissza, mert Ő soha nem szeretett volna gyereket, de hogy legyen saját ingatlanunk úgy gondolta vállaljuk be. Én mindig is akartam. Az anyósommal szoros a viszonyuk mindent megbeszélnek, és jelenleg úgy állunk, hogy anyósom eladja a saját ingatlanát, hogy a hiteleket visszafizessük. Majd hozzánk költözne. Nem tartom egészséges megoldásnak de nem akarjuk elveszíteni a házunkat. Szeretném megélni az apaságot. Így most dilemmában vagyok. Anyagilag még nem engedhetem meg az albérletet de tény, ha elválnék ki lennék fizetve. Elvileg. Egy ilyen probléma esetén ti mit lépnétek? Elhagynátok akivel elvileg 1 életre kötöttétek össze az életetek? Vagy lemondanátok az apaságról/anyaságról?

2023. máj. 24. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Azért gyerek helyett egy anyós...elhiszem, hogy nem erre vágytál. Lehet az ő szemükben te leszel a legnagyobb szemét (meg a gyakorisoknál), de váltak már mások is amiatt, hogy nem lehetett gyerek.
2023. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Aki csak az ingatlan miatt akar gyereket az szégyen,mint ahogy ez az egész ország.orbàn kilóra megveszi a sok idiótàt.lessz hàzatok ti csak nyomjàtok a sok pulyàt, szànalmas....
2023. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal ha egészségügyi okok miatt nem sikerül a gyerek, amiről a hitel felvételekor nem tudtatok, akkor azért elnézőbbek szoktak lenni. Ennek jó lenne, ha utána néznétek... Hogy lehet hitelt felvenni egyáltalán úgy, hogy fingotok sincs milyen követelmények, lehetőségek vannak?


Azt meg már inkább nem is kommentelem, hogy hitel miatt akartok gyereket...

2023. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
A kerdezoben nagyon erős a vágy, hogy apa lehessen. Ő nem a pénzügyi lehetőségek miatt akart gyereket. A felesége igen. Én is úgy tudom ha egészségügyi okok miatt nem jön össze akkor más a megítélés. Lehet nem kell visszafizetni.
2023. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Válj el. Durva, hogy a feleségedre ráerőszakoltad volna a gyermeket, mondjuk ő meg hülye volt, hogy ebbe belement.Ne haragudj, de jobb, hogy nem jött össze.Keres egy nőt aki szívből akar gyermeket.
2023. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az a gond, hogy a feleség nem akar gyereket, vagy a meddőség? Utóbbi esetben a hiteleknél meg lehet úszni a büntetést, de ahhoz meddőségi kezelést is szerintem igénybe kell venni. Vagy ez, vagy válás és keress mást aki szeretne gyereket, ha ő nem megy bele vagy mégsem akarja a gyereket. Az anyóst minek bele keverni? Ha együtt maradtok és nem lesz gyerek, akkor hogy nem bírjátok kifizetés a hitelt magatoknak, hisz van időtök dolgozni.
2023. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!