Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon belül másokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon belül másokhoz való vonzódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy kapok majd hideget meleget, de midnen érzés valid, leginkább véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Férjemmel 7 éve vagyunk együtt, 2 gyermekünk van. Én az utóbbi 5 évben szinte ki sem mozdultam otthonról, egy kis burokban éltem, most, hogy a kicsi is nagyobb, és vissza is mentem dolgozni, elkezdten random férfiakat vonzónak találni, ez kimerül a fantáziálásban, mi lenne ha.. gondolatokban.


Egyébként egy csinos, vonzó nő vagyok és jól esnek az elismerő pillantások, hogy végre nem csak anyuka vagyok hanem nő is.


De egyébként durván bűntudatom van emiatt, hogy nekem tetszenek mások, és félek, hogy előbb utóbb esetleg valaki komolyabban megtetszik.


Hogy lehet ezeket az érzéseket, gondolatokat kezelni? Érdemes lenne pszichológushoz fordulni?


Egyébként a férjemmel durván 1 éve a hullámvölgy legalján vagyunk, és nagyon nehezen tudunk kimászni belőle, gondolom ez is hozzá segít ezekhez az érzésekhez. (sajnos kettesben nagyon ritkán tudunk együtt lenni, idén talán 2x voltunk gyerekek nélkül).


Köszönöm ha segítesz.


2023. máj. 29. 13:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez van. Vagyis nálunk még otthon van az anya a gyerekkel. Egymásra idő 0. Estére az anya elfárad (meg én is). Várom, hogy menjen vissza a munkába, kicsit visszazökkenjen a "világba". De attól is tartok, hogy akkor sem lesz több időnk, az is fárasztó időszak lesz (ovi, iskola stb. körül).
2023. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

Első körben vegyetek ki szabit és amíg a gyerekek oviban vannak addig csináljátok egy fél nap közös programot.


Nálunk a férjemnek vannak üres napjai, nekem meg rugalmas a munkabeosztasom. Amikor kezdtük a bölcsit ezeken a napokon intézetünk el olyan ügyet amit gyerekkel nem lehetett - mertpl a mi gyerekünk utált autóban utazni. Pl első ilyen egy ikea bevásárlás volt. Utána ott ebédeltünk, sétáltunk, időre meg hazaértünk és rájött unk ez vegulis egy nappali nyugis randi volt. Elsőre ezek a fél napok sokat dobtak a kapcsolaton.


Egy ilyen randi nap, romantika, szex, és lehet h nem a kollegadrol fantaziálsz

Amúgy én azt vallom h a gondolataim az enyémek, ezért lelkiismeret furdalasom sosem volt. 😉

2023. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem kellene lepontozni azokat, akik leírják, hogy aki gyereket vállal ez is eszébe kellene, hogy jusson, hogy mi lesz ha megszületik? Mikor és hogyan lesz idejük egymásra?


Egyébként kérdező, ha ezek az érzések elég erősek, akkor csak bele kell vinned a házasságodba, mert ezzel most egy elég szenvedélyes időszakban vagy, használjátok ki. Házasságban is szükség van rendszeresen randikra és, hogy tápláljátok a tüzet. Gondoljatok vissza mi működött a kapcsolat elején és csináljátok újra azt. Gondolom nem hétfőtől vasárnapig dolgozol, erre ne fogd, hogy mindig a munka miatt vagy fáradt. Mikor letetted a gyerekeket, vacsorázzatok meg kettesben a férjeddel, esetleg párszor simogasd meg közben az asztal alatt, akár együtt el is mosogathattok utána persze nem kevés incselkedést és flörtöt belevíve, hogy egyértelmű legyen a folytatás.

2023. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
61%

13. Gyerekvállalásról rosszat írni, nem lehet.

Sőt ha már itt tartunk a férfiakon kívül semmiről nem lehet rosszat írni.

Üdv a gyakorin!

2023. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Együtt vacsorázunk a gyerekkekel, nem csecsemők, hogy 6-kor aludjanak. Van, hogy 9 óra mire el alszanak, velük együtt énis, mert 4-kor kelek.


Én hétfő - péntek dolgozom, nem rugalmas a munkaidőm. Férjem délután 4-5 körül ér haza.


Ott lenne a hétvége, de senki nem viszi el egyszerre a 2 gyereket, mert "sok a gond kettővel" (haha) vagy csak ritkán(évente 2x)


Bébiszitterre sajnos nem telik jelenleg, az ilyen árak mellett. Meg nem városban lakunk, hanem falun, szomszéd néni sincs akire rá lehetne bízni őket, meg azért nem olyan huude nagyok, 5 és 3 évesek.

2023. máj. 31. 18:47
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
7 és fél év, 2 közös gyerek, hasonló, bár ha nagyon akarjuk, ki tudjuk kuncsorogni, hogy elvigyék/vigyázzanak rájuk a nagyszülők, de azt érzem, vannak olyan problémák, amiket a gyerekmentes közös programok sem oldanak meg 😑
2023. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%

13-as vagyok

Eddig is értettem amit írtál, de nekem most már úgy tűnik, hogy csak kifogásokat keresel és csak szeretnéd kipanaszkodni magad. Ha nem tesztek semmit a helyzetetek csak rosszabb lesz

2023. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Nagyszülők egy hétvégén nem akarnak velük lenni pár óra erejéig? Még ha messzebb is laknak, akkor is lehetnének velük, vagy egy rokon, akiknek szintén van gyerkőc. Esetleg kivesztek szabit mindketten egy napra és mivel a gyerekek oviban vannak mászkálhatok ide-oda. Másnak 4 gyereke van és mégis jut egymásra idő. Ráadásul nem kell nektek gyerekek nélkül se lógni, lehet velük nyugodtan, a hétvégén meg amikor alszanak már és ti nem vagytok olyan fáradtak, akkor lehet romantikázni. Itt nem a gyerekek a bűnösek valójában, hanem ti ketten! Más is dolgozik, más is fáradt és mégis a kettesben töltött időre vágyik akár csak este.
2023. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig 13-as 17-es vagyok

18-assal egyet értve, ha a nagyszülők nem képesek (hajlandóak) elvinni a két gyereket egyszerre, akkor miért nem beszéltek össze más szülőkkel, hogy hetente egyszer elvinnétek egymáshoz a gyerekeket ovi után játszani pár órára, egyszer hozzátok, egyszer hozzájuk. Vagy ha a gyerekek tényleg olyan rosszak ahogy a nagyszülők állítják, akkor előbb ezzel kellene kezdeni valamit.

2023. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%

A valaszolok mar a bebiszitterrol beszelnek, de a kerdesedre a valasz:

teljesen normalis. Foleg a te helyzetedben. Emiatt nem kell pszichologus, de az osszes tobbi dolog miatt nem artana, ha megteheted.

En is ugy gondolom, hogy ezt a szexualis energiat most kihasznalhatnad otthon - mert otthon sokkal nehezebb feleleszteni a langot ebben a stresszes csaladi legkorben.

2023. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!