Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon belül másokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon belül másokhoz való vonzódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy kapok majd hideget meleget, de midnen érzés valid, leginkább véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Férjemmel 7 éve vagyunk együtt, 2 gyermekünk van. Én az utóbbi 5 évben szinte ki sem mozdultam otthonról, egy kis burokban éltem, most, hogy a kicsi is nagyobb, és vissza is mentem dolgozni, elkezdten random férfiakat vonzónak találni, ez kimerül a fantáziálásban, mi lenne ha.. gondolatokban.


Egyébként egy csinos, vonzó nő vagyok és jól esnek az elismerő pillantások, hogy végre nem csak anyuka vagyok hanem nő is.


De egyébként durván bűntudatom van emiatt, hogy nekem tetszenek mások, és félek, hogy előbb utóbb esetleg valaki komolyabban megtetszik.


Hogy lehet ezeket az érzéseket, gondolatokat kezelni? Érdemes lenne pszichológushoz fordulni?


Egyébként a férjemmel durván 1 éve a hullámvölgy legalján vagyunk, és nagyon nehezen tudunk kimászni belőle, gondolom ez is hozzá segít ezekhez az érzésekhez. (sajnos kettesben nagyon ritkán tudunk együtt lenni, idén talán 2x voltunk gyerekek nélkül).


Köszönöm ha segítesz.


2023. máj. 29. 13:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

A nagy oviban van hétköznap, kicsi pedig anyóssal és apukámmal felváltva, mert ők már nyugdíjasak. Így már nincs "pofám" még hétvégén is segítségüket kérni, hogy vigyázzanak a gyerekekre.


Nem rosszak csak elevenek, 5 és 3 évesek, kicsi még bőven a dackorszakban, barátnők sem szívesen vállalnak be 2+2 gyereket, amit meg is értek, nem várom el tőlük.

2023. jún. 1. 12:14
 22/28 anonim ***** válasza:
49%

14-es: már látom a lepontozott válaszaimból :'DDDDD


Kérdező: eddig elég sok ötlet elhangzott, de te mindegyikben találtál kivetnivalót. Milyen válaszra vársz? Mert már nagyjából elfogytak a lehetőségek. Vagy nem is ilyen megoldás kellene? Arra kellene, hogy biztassunk, hogy keress kalandokat a munkahelyeden?


Az egyértelmű, hogy hiányzik neked az intimitás, a férfi közelsége, de azt nem írtad, hogy azt szeretnéd-e, hogy ez a férjed legyen, vagy bárki, akihez vonzódsz. Először magadban kellene tisztázni mi is az, amit szeretnél, mert úgy látom, hogy ez az alap dolog nincs nálad/benned tisztázva.

2023. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, amit érzel. Szerintem mindenkivel előfordul, hogy felfigyel valakire, minden más döntés kérdése. Nyilván tele vagy le nem vezetett szexuális energiákkal, valószínűleg a férjed is. Ha nehéz, ha fáradt vagy, akkor is néha koncentrálni kell egymásra is, különben a házasság kifullad.
2023. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%

"már nincs "pofám" még hétvégén is segítségüket kérni, hogy vigyázzanak a gyerekekre."

Miért neked kéne kérned őket? A férjednek nem fontos, hogy néha nyugiban ketten legyetek?

2023. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Akkor nincs pofánk.... Igy jobb?
2023. jún. 3. 03:43
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek előbb utóbb fèlre dugás lesz a vège mai világban ez megy, a gyerekes anyukáknál a munkahelyen is csak nèzek hogy mostanában mennyi házas nő dug fèlre előjön a szex hiány
2023. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Más csak szexre venne úgyis. Aztán menekülne csak az alkalmak után.
2023. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Vonzódni lehet. Sőt, többet is, kinek mi fér bele.


42/n

2023. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!