Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elvárható ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható ez egy férfitől? Másoknál hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szóval adott a szituáció, hogy tegnap irtó szarul voltam, először is éjjel ültem fél órát a wcn mert a gyerektől elkaptam a vírust, baromira fájt a hasam, hasmenés.

Reggel szintén erre keltem, nagyon gyenge voltam. A nagylányt el sem tudtam vinni oviba.

Egész nap itt szenvedtem a két gyerekkel, akiknek persze semmi bajuk nem volt.

De csináltam nekik ebédet, ellattam őket, persze 5 perc pihi nem volt kb. Közben wcre szaladgáltam.

Férjem hazajön, kicsit bogaraszik, utana lepihent az agyba, telefonozott, aztán bealudt... A gyerekek Őrjöngtek, na mondom muszáj velük menni valahova. Tök szarul voltam még mindig.

Nem az lenne a normális hogy férj hazajon, látja hogy szarul vagyok, egész nap fent vagyok, azt mondja, asszony, pihenj egy fél órát, addig elmegyek velük setalni.

De nem.

Megkerdeztem tőle, hogy ez nem jutott eszébe?

Válasz: de igen (szerintem tuti nem), csak hirtelen olyan álmos lett...

Komolyan mit csináljak?

Egy férfitől nem elvárható ez, hogy kedves legyen ha látja hogy beteg vagyok legalább akkor lefoglalja a gyerekeket magától?


2023. jún. 1. 06:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha nem vagy beteg akkor is dolga lenne.
2023. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"A gyerekek Őrjöngtek, na mondom muszáj velük menni valahova."

Mondjuk a gyerekek felé is elvárható lenne (igen, ovistól is), hogy némi empátiára legyenek nevelve, hogy nem körülöttük forog a világ és ha anya beteg, akkor ne nyúzzák, hanem hagyják kicsit pihenni. Ez mondjuk akkor hatásos, hogyha "apa" szól. De barátnőmnél is azt látom, hogy a végletekig kiszipolyozzák, akkor is, ha beteg, a gyerekekre nem lehet rászólni olyankor sem.

Egyébként természetesen elvárható, hogy a férfi is annyi időt töltsön a gyerekekkel - és a neveléssel! - mint a nő.

2023. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

"De mondtad neki, hogy rosszul voltál egész nap és szeretnél pihenni? Vagy csak azt vártad, észrevegye magától, hogy az orrod alatt morogsz?"


Tehát megint a nő dolga a menedzselés, a férfi empátiája, figyelme nem vesz rész a kapcsolatban, amíg szépen meg nem kérjük rá.

2023. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%

Igen, elvárható lett volna.

Én tuti felkeltem, ha egész nap én tartottam a frontot, akkor munka után ő jön. Ha fáradt, lefekszik este korábban.

Ha a nagyobbik ovis, a kicsi még az sem, akkor a foglalják el magukat minimum balesetveszélyes ötlet.

2023. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Igen, elvárható.

Ha mondtad is neki, hogy rosszul voltál, különösen bunkó dolog volt lepihennie. Ilyenkor tetszik, nem tetszik, erőt kell vennie magán, igyon egy kávét ha nagyon álmos, és foglalkozzon a gyerekekkel. A feleség meg pihenjen.

2023. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy házasságban nem csak a sült halat kell lesni. Ha igényed van, kinyitod a szádat, és biztos vagyok benne, hogy nem lesz paraszt. A férfiak általába véve sokszor nem veszik észre az igényeket, nem érzelgősek annyira,hogy a te passzív agresszív puffogásodra kapcsoljanak.
2023. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Elvárható. Azért annyira csak nincs kidögölve, hogy egy órát nem tud a saját gyerekekre vigyázni. Mert így még egyedül is jobb, ezért válnak a nők, mert mindent úgyis egyedül kell csinálni, akkor minek a férj, a plusz kolonc, akit még külön ki kell szolgálni.
2023. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Jó lenne egy árnyaltabb szituáció leírás. Ennyi alapján egy fél órát órát tényleg felajánlhatott volna, hogy gyerekmentesíti a házat míg pihensz és nem fél lábbal van a sírban ő is.


A hőbörgősebbektől kérdezem, hogy akkor mi van, ha anyu és apu testnyílásai egyszerre váltanak kimenetire?

2023. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18. Mese egész nap.
2023. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nyilvan elvarhato, ahogy az is, hogyha valamilyen igenyed van, akkor azt kozerthetoen kozold vele. Vagy a tiszta kommunikacio nem elvarhato egy kapcsolatban, homalyos utalgatasokbol, meg sanda jelekbol kene gondolatolvasni? Olyan ferfit valasztottal, aki nem veszi eszre ezeket. Ez azzal jar, hogy szolni kell neki. Egeszen biztosan volt ennek mar boven elojele, amikor mellette dontottel. Ha akkor leszartad ezt a hibajat, akkor ne nagyon van jogod most a fejere olvasni es valtozasra felszolitani. Ugyanis nem fog megvaltozni. A megvaltozott igenyeidhez nem tud, vagy nem is akar igazodni es senki nem is kenyszeritheti ra. Egyetlen dolgot tudsz tenni, ha mas reakciot varsz, neked kell valtoznod. Ez esetben szolni neki, hogy vigye el a gyerkocoket mozogni. A varazsszot is hasznalod melle, akkor noveled a siker eselyet.
2023. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!