Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el az asszonynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az asszonynak?

Figyelt kérdés
Feltettem 2 havi fizetésem (kb. 1,2 m Ft) a tegnapi BL döntőre, a feleségem tudta nélkül. Sajnos az Inter Milan-ra fogadtam, ami azt jelenti, hogy elbuktam a pénzt. Hogyan mondjam el a feleségemnek? Meg fog ölni. Alapból utálja a szerencsejátékokat, az apja függő volt. Nem tudom mit tegyek.
2023. jún. 11. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg rá, hogy mostantól ő vezesse a te pénzügyeidet is, mert te egyedül alkalmatlan vagy rá. Mikor megjön a fizud, utald át neki, aztán majd ő eldönti, hogy mennyi játékpénzt ad.


Vagy, váltsatok külön kasszára

2023. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint te is az vagy, jól belenyúlt szegény.
2023. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Miért kéne elmondanod?
2023. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen. Ahogy meglépted, úgy vállald is:) Hogy utána mit tesz veled az asszony azt is, mert az is a tiéd lesz:DD
2023. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3 Mert házas, és a minimum.
2023. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen fogadásokra hülye lennék 2 havit felrakni, max a havi fizetésem 10%-ot költenék szerencsejátékokra.
2023. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Kamu...
2023. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezzel nincs baj, a hulyektol el kell venni a penzt, mert ugysem tudnak banni vele.
2023. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
88%
Sztem menekülj el egy másik országba…
2023. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Szegény asszonyt sajnálom, hogy pontosan kifogta azt ami az apjában utált, ez annyira tipikus, hogy követjük a szülői negativ mintát.


Itt nem az a lényeg, hogy hogyan mondjad el, ami elég egyszerű, ez van ez tettem.

A lényeg, hogy lesze-e ilyen legközelebb? Vissza akarod-e szerezni stb

Le akarsz-e szokni? Mit teszel, hogy ne legyen ismét ilyen eset? stb..

Tehát, a lényeg, hogy TE mit teszel azért, hogy ....

Ez a dolgog rólad és nem róla szól esősorban

2 sorban róla is, mivel bevonzott egy játékfüggőt amitől inkább menekülne, de ez más téma..most

2023. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!