Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el az asszonynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az asszonynak?

Figyelt kérdés
Feltettem 2 havi fizetésem (kb. 1,2 m Ft) a tegnapi BL döntőre, a feleségem tudta nélkül. Sajnos az Inter Milan-ra fogadtam, ami azt jelenti, hogy elbuktam a pénzt. Hogyan mondjam el a feleségemnek? Meg fog ölni. Alapból utálja a szerencsejátékokat, az apja függő volt. Nem tudom mit tegyek.
2023. jún. 11. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Most kèt hónapig nem fogsz zabálni :)
2023. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen döntést eleve nem hozunk meg egyedül egy párkapcsolatban, ha közös kasszán vagyunk. És ezt te is pontosan tudtad, azért nem beszélted meg vele, tudtad, hogy úgy iss kifogásolná.

Ezek után llegyen bátorságod odállni elé, elmondani, és bocsánatot kérni.

Aztán vagy elfogadja vagy nem.

Felnőtt ember vahy, kövezkezményei vannak a döntéseidnek, ezt jó ha megtanulod.

2023. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Kamu.

Nem fogadhat valaki egy olyan csapatra, akik egy harmatgyenge bajnoksagban 10 x kikapnak.

Egy premier legea gyoztes csapat ellen.

2023. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Akkor az utolsó percekben amikor kitolta Ederson azért lehetett eleged:D
2023. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha ilyen jól keresel,hogy 2 havi fizut 1,2 m Ft akkor gondolom megtakarítás is van. Meg feltételezem az asszonyodnak is van fizetése. Jó nagy papucs lehetsz ha mindig mindet odaadod neki. Normális házasságban a közös költségeket fizetik közösen s fennmaradó meg saját.
2023. jún. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!