Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akinek válságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek válságban a házassága?

Figyelt kérdés
Nagyon nehèz időkön megyünk át a fèrjemmel, heti szintű a konfliktus. Szerinte èn szòligatom mindenèrt, bxogatom, ő meg emiatt tiszta idegbeteg már, heti szinten veszekszünk a gyerek előtt is, holott megfogadtuk hogy sosem fogunk. De nem megy. Kiborìt, s èn is őt. Akármikor leülünk megbeszèlni, vagy összeszòlalkozunk vagy pár nap múlva kezdjük előről. Sokrètű a gond, sokat dolgozik (este 6-ig), nekem ez nem tetszik, de elfogadtam, mert szereti a munkáját, jò pènz van belőle, de nem tesz már boldoggá ez sem. Komplexusa van, inkább elvinnè a mentő, mintsem beismernè, hog, nem bìrja tovább, kimerült, elèg. A gyárba ő sorra nem megy, menjek èn. Sokszor gyerekes, hülyèn viselkedik. Mindketten igènyeljük az ènidőt, szerintem neki munka után semmi dolga, mindig megvan csinálva minden, csak a gyerekkel, velem kell legyen. Nèha nagyon jò apuka meg fèrj, aztán ha bekattan meg mindig csak támad. Azon megy a vita kin van több, kinek nehezebb, könnyebb, ki mennyit fogja a kezèben a telefont, ma ő segìtett a konyhában, neki a gyerekkel 2-3 òra is nehèz, mert egy gyerek kiszámìthatatlan. Neki ez nehèz feladat, èrtsem meg, mert èn leszrom az èrzèseit. Mondom neki èn sem anyának születtem, nekem is nehèz ès èn is megyek vissza hamarosan dolgozni, aztán szaladok az oviba, foglalkozok majd a gyerekkel, de közben főzni, takarìtani is kell, ja meg akkor legyen ènidőm is (sportolok heti párszor), majd kìvancsi leszek akkor kit èrdekel nekem milyen nehèz ez? Szòval kèsz káosz. Nyilván tudom, hogy ez rgy szr házasság jelenleg, nem ez a kèrdès, hanem hogy valaki mondjon már valami okosságot? Èn tènyleg szìvem lelkem beleadom, háztartásbeli vagyok mèg januárig, szeretjük is egymást, bár ez most nem látszik, már felvetettem, hogy ez nem mehet ìgy, a gyerkőc is szenved, de azt mondta szò sem lehet arròl, hogy mi elváljunk, oldjuk meg. De hogyan?? Leìrva olyan gyerekes rz az egèsz, de megőrjìt a viselkedèse nèha. Szedem a Sedacurt, ő is a Magnerotot, nèha minden tökèletes, aztán bumm. El vagyok keseredve már.
2023. jún. 12. 16:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
9. Igen, én nagyon megdicsérem, meglöszönöm, ha mégis megtesz valamit, többnyire tisztelettel és aktívan kommunikálok vele, ő ezeket sem teszi. Rosszul választottam.
2023. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
😭😭😭😭
2023. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Most mit mondjak, nálunk se sokkal jobb a helyzet. Én próbálok mindent megtenni, sőt nálunk a felállás az volt hogy én mondtam hogy lehet gyerek de nem tudok vele foglalkozni , ahhoz képest túl teljesítek, tanulok velük sportolni viszem őket, főzök, és 10+ éve én vagyok az egyetlen kenyér kereső a családban de tulajdonképpen így is rengeteget veszekszünk és úgy érzem hogy megfulladok, megőrülök, nem bírom.


Nem mindenki valo szülőnek. Én sem.

2023. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy kis időre rá tudjátok bízni a gyerekeket pl. a szülőkre, menjetek el sétálni kettesben, szakítsatok egymásra is időt. Beszélgessetek, hallgassátok meg egymást, legyetek őszinték, de türelmesek és tapintatosak egymással. Legyen meg a szándék mindkettőtökben a nehézségek leküzdésére és az egymás iránti szeretetre.
2023. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezért kár volt gyereket is csinálni, ha még egymással se tudtok érdemben kommunikálni.

Vegyél le róla egy kis terhet, ne otthon lepzselj ha a párod nem bírja a munkát , menj vissza te is pénzt keresni. Hogy egymásra mennyi időt akartok fordítani, innentől igény kérdése. Este 6ig dolgozni nem akkora dolog, az én férjem van hogy 8-8ig is van a munkahelyén.

Amíg nincs valami nagyon érvágó dolog a kapcsolatban amire nincs bocsánat, pl bántalmazás, megcsalás, ilyen olyan durva függőségek pl alkohol, drog, szerencsejáték stb addig meg kéne tudni beszélni a dolgokat.

Ha erre sem vagytok képesek, minek házasodtatok egyáltalán össze? Minek csináltatok ilyen kapcsolatba gyereket?

2023. jún. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Sokrètű a problèma, nem egyszerű ez... Nincs bántalmazás, megcsalás sem, inkább lelki bántalmazások vannak, szavak által, ami nekem ugyanúgy fáj. Nem az anyagiakon van a hangsúly, mert csomò fèlretett pènzünk van, èn is jòl kerestem, közösen megegyeztünk, hogy nem adjuk bölcsibe a gyereket, hanem velem lesz 3 èvig, ebben egyetèrtettünk. Kölcsönünk sincs, ha èvekig munkanèlküliek lennènk sem lennènk gondban, tehát anyagi biztonságban vagyunk! A fèrjem ingázik külföldre, hajnali 4 kor már ránkzárja az ajtòt, 6- után èrkezik. Mondtam neki, hogy ez soká úgy sem mehet, rámegy fizikailag, mentálisan, de szereti csinálni, azt kèrte tőlem ne kènyszerìtsem a váltásba, majd ha ő belefárad, vált, legyen az ő döntèse. Okè, csak látom, hogy csúszunk a lejtőn, dührohamai vannak, magas vèrnyomása, hangulatingadotásai, ahogy már nekem is. Ezt èvek òta hallgatom, hogy majd vált, s miòta gyerek van egyre nő a feszkò, mert semmire sincs idő szinte. A kisfiunk este fèl 9 körül alszik be, fèrjem sem lehet fel túl soká, mert vezet minden nap közel 3 òrát, nagy a felelőssège, de èn sosem kèrtem, hogy csinálja, mert nem egèszsèges ez senkinek. Kb 3 òrába akar belesűrìteni mindent, aztán ha nem gèpezhet, animèzhet meg tiszta ideg. Azt pròbálom neki megmagyarázni, ha váltana, más lenne, max 5 re itthon volna vagy mwg hamarabb vagy esetleg műszakolna ès kiegyensúlyozotabb lenne a családi èletünk. Szerintem ez a problèma forrása, szerinte meg èn, mert èn bxogatom, pedig foglalkozik a gyerekkel is, elpakolja a konyhát (igen, de ezèrt ő kitüntetèst vár). Ez is sokrètű ügy, kisfiunk súlyos allergiás, harcoltam vele, hogy komolyan vegye vègre, sokat aggòdom èrte, ha beteg, hajlamos befulladni, 1,5 èvig rosszul aludtunk, mai napig alvászavarom van ès a feszkò csak nő ès nő az apròságokon is fennakadunk már. Tegnap ő is megmondta, hogy el van távolodva, de szeretne "hazatalálni" újra, mert szeret ès ő nem az a tìpus, aki eldobja, feladja, hanem meg aakrja javìtani, de minden mondatomon robban, mindent támadásnak vesz, ezt tudja ő is. Ha nem halkan beszèlek, már azt mondja ordìtok, pedig nem, csak max egy kicsit erèlyesebben szòlok. Termèszetesen bennem is van hiba, tudom jòl, de dreholok èn is napi szinten, sokszor fáradtabb vagyok itthon, mint egy 24-es műszak után (eü-s vagyok), de imádom a kisfiunk, szeretek vele lenni is, nem ezt èrdemli ès szenvedünk jelenleg csak

Ès igen, pontosan ezt èrzem, hogy a kommunikáciò sem megy már. Règen nem volt ez, nyilván boldogok voltunk ès mindent megbeszèltünk. Mindketten változtunk, èn komolyabb lettem, merevebb, aggòdòsabb, miòta anya vagyok, ő meg amilyen megèrtő, romantikus fèrfi volt úgy lett egy morgòs, antiszoc ember, akit már minden idegesìt. Javasoltam neki, hogy ìrjuk be a naptárba a terveket, èn mikor sportoljak, ő mikor ènidőzzön, valami megoldás legyen. Hiába küldenèm el sörözni bárkivel, nincsenek igazán barátai max 1-2 ember akit megtűr, s kedvel a munkahelyèn, èn szervezek prpgramokat, hogy azèrt ne csak itthon nèzzük a plafont, beszervezem a saját baráti körömbe, mert ha tehetnè egèsz bap csak a gèp előtt volna, a játèkokba menekül. Okè, ezis egy hobbi, de azèrt a lòfsznak is van vège. Mondom mindig azt is, ha a szüleinek szülinapja van, èn intèzek minden ilyesmit, Valentin napkor lepasszoltam a gyereket, vártam vacsival, gyertyákkal, forrò fürdővel stb. Annyira igyekszem minden terhet levenni a váláròl, nagyon minimális háztartást csinál, mègis úgy hangoztatja, hogy az akkora nagy dolog, hogy fú. Nèha a tornát is a kicsi alvásában csinálom, hogy már este együtt játszhassunk, ne sòzzam rá a gyereket. Ő akar tönkremenni, èn akkor is szeretnèm, ha fele ennyit keresne, hamarosan a kicsi ovis lesz, pár hònap, nem kène ìgy lennie, de olyan makacs, komplexusa van, hogy a fèrfinek kell megadni mindent, mikor többet kerestem is rosszul èrezte magát, de nekem egy nyugis èlet kène, nem èrdekel a pènz már. Minek házasodtunk össze? Na minek :) Mert szerettük egymást ès mèg nem voltunk ilyen hülye termèszetűek, mint most....

2023. jún. 13. 10:05
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy jó párterápiával ez még megoldható. Ti szeretitek egymást még. Ha ez így megy tovább a sok sérelem megmérgezi az egymást iránt érzett szeretetet.


Te szervezz ki minél több feladatot, hogy legalább te ne legyél pluszba frusztrált. Ha van lóvé, akkor legyen takarótok.

Igenis menjetek el többet közös nyaralás rá. Akár csak 2 napra is.


Az én férjem is hazsártos lett. Öt nehezen tudom megváltoztatni, de a saját hozzáállásomon tudtam változtatni. Ha én nyugodtabb vagyok, később robbanok én is.


Az egészben a szar h a békát is én nyelem le. De élhetőbbek így a napok ha már változott a régi szép és jó, és nincs időnk elválni.

2023. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Tehát? Megint bejön az örök mondás, miszerint a nő válasz! Hát az esetek többségében igen rosszul. Én azt nem értem, hogy ilyen körülmények ellenére hogyan vagytok képesek szexelni azzal, aki tulajdonképpen az életetek egyik legnagyobb problémája?
2023. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mintha minket írtál volna le kérdező, csak itt én vagyok a férfi. Hasonló korú a gyerek. Nálunk is megromlott a kapcsolat. Néha mindent megtennék, hogy helyrehozzuk, néha pedig azt érzem veszett fejsze nyele. Neki is vannak kiborulásai, mikor bevallja, hogy nem boldog. Ilyenkor beszélünk és 1-2 napig kedvesebb, boldogabb. Majd kezdi a rideg és passzív agresszív viselkedését előről. Már nem vagyunk szerelmesek, pedig ennek kéne a legszebb időszaknak lennie egy kisgyerekkel...
2023. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Csodák pedig nincsenek! El kell válni, jön egy új partner, aztán 3 év után azt is cseréld le. Ilyen ez a kamu fogyasztói társadalom amiért mindenki annyira odavan! Ami nem jó azt el kell dobni, látszólag mindenből és mindenkiből kifogyhatatlanok a készletek! Meg
2023. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!