Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akinek válságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek válságban a házassága?

Figyelt kérdés
Nagyon nehèz időkön megyünk át a fèrjemmel, heti szintű a konfliktus. Szerinte èn szòligatom mindenèrt, bxogatom, ő meg emiatt tiszta idegbeteg már, heti szinten veszekszünk a gyerek előtt is, holott megfogadtuk hogy sosem fogunk. De nem megy. Kiborìt, s èn is őt. Akármikor leülünk megbeszèlni, vagy összeszòlalkozunk vagy pár nap múlva kezdjük előről. Sokrètű a gond, sokat dolgozik (este 6-ig), nekem ez nem tetszik, de elfogadtam, mert szereti a munkáját, jò pènz van belőle, de nem tesz már boldoggá ez sem. Komplexusa van, inkább elvinnè a mentő, mintsem beismernè, hog, nem bìrja tovább, kimerült, elèg. A gyárba ő sorra nem megy, menjek èn. Sokszor gyerekes, hülyèn viselkedik. Mindketten igènyeljük az ènidőt, szerintem neki munka után semmi dolga, mindig megvan csinálva minden, csak a gyerekkel, velem kell legyen. Nèha nagyon jò apuka meg fèrj, aztán ha bekattan meg mindig csak támad. Azon megy a vita kin van több, kinek nehezebb, könnyebb, ki mennyit fogja a kezèben a telefont, ma ő segìtett a konyhában, neki a gyerekkel 2-3 òra is nehèz, mert egy gyerek kiszámìthatatlan. Neki ez nehèz feladat, èrtsem meg, mert èn leszrom az èrzèseit. Mondom neki èn sem anyának születtem, nekem is nehèz ès èn is megyek vissza hamarosan dolgozni, aztán szaladok az oviba, foglalkozok majd a gyerekkel, de közben főzni, takarìtani is kell, ja meg akkor legyen ènidőm is (sportolok heti párszor), majd kìvancsi leszek akkor kit èrdekel nekem milyen nehèz ez? Szòval kèsz káosz. Nyilván tudom, hogy ez rgy szr házasság jelenleg, nem ez a kèrdès, hanem hogy valaki mondjon már valami okosságot? Èn tènyleg szìvem lelkem beleadom, háztartásbeli vagyok mèg januárig, szeretjük is egymást, bár ez most nem látszik, már felvetettem, hogy ez nem mehet ìgy, a gyerkőc is szenved, de azt mondta szò sem lehet arròl, hogy mi elváljunk, oldjuk meg. De hogyan?? Leìrva olyan gyerekes rz az egèsz, de megőrjìt a viselkedèse nèha. Szedem a Sedacurt, ő is a Magnerotot, nèha minden tökèletes, aztán bumm. El vagyok keseredve már.
2023. jún. 12. 16:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, aki ugyanebben a helyzetben van! Kedves 19-es, nálam is ilyen hullamzò a dolog, ha jön a kiborulás èn is azt èrzem veszett fejsze nyele...de ha oda jutunk, hogy legyünk akkor külön egyikünk sem bìrná elengedni a másikat, nem akarjuk, szeretjük egymást mèg..Szerelem? Hát az ìgy 8 èv után már nem olyan, nint volt, nèha azt èrzem szerelmes tudok mèg a fèrjembe lenni, de mikor ilyen mèlyponton vagyunk nagyon káosz, èn sem tudom már szerelmesek lehetünk e mèg jobb időszakainkban? Èn szeretnèm, szeretnèm mèg èrezni ezt, s nem feladni.. Mi azòta beszèltünk, most nyugis minden, nem akarjuk, hogy vège legyen... :( Mindenkinek kitartást..
2023. jún. 16. 11:58
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

21. Teljesen általános a dolog. Én már vagy 5 nővel megismerkedtem itt a gyk-n, meg is voltak a nagy beszélgetések, nagy összeborulások, aztán sosem lett az egyikből sem semmi. Házas vagyok, van gyerek, van felépített élet. Ezeket dobjam el azért mert éppen nem stimmel most valami? Hol lent, hol fent. Mennyi ilyen nő van itt is, akik - akárcsak én -, egy kis lelki támaszt keres a nehéz időszakokra! Szerelem? Ugyan már! Az nem szerelem, amikor az ember annak örül hogy most jobb. Inkább csak örül neki. Mással jobb lenne? Hagyjuk már! Ideig-óráig. Megérné hogy mindent boríts?

Én is és a házas férfiak 99.9%-a a szexet keresi, a szex adta odaadást. Nem egy nőt, hanem egy olyasvalakit aki ezt megadná. Elméletben. A gyakorlatig nem mennék el soha. Van aki igen, de én nem. A nők 90%-a szintén nem. Tapasztalat. Főleg az online ismeretségek ilyenek, filléres tucat semmik. Nagy egymásra találások? Ő is pont azt gondolja mint te? Ő is pont azt szereti mint te? :) Nekem ilyenből az elmúlt 10 évben volt vagy 20. Ezek csak álmok.

2023. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!