Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez most kapuzárasi pánik lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most kapuzárasi pánik lenne?

Figyelt kérdés

Az előzményekről. Gyerekkoromban végig vertek. Kamaszkoromban verbálisan kaptam, hogy egy senki vagyok. Tiltva voltam mindentől, mindenkitől kb. Nevelőapám narcisztikus nagyon durván. Anyám meg a bologatós, mindenbe beletörődős típus.

23éves koromig éltem velük, mert nem tudtam lépni. Dolgoztam, de a pénzem elvették, 2sulit végeztem egyszerre, nyelvvizsgaztam, hogy megfeleljek nekik. Így is kevés voltam számukra. Emellett életem nem volt, így konkrétan kamaszkorom sem. Mindenből kimaradtam. Nem mehettem a bankettre, ballagás utáni bulira, stb. Parkapcsolatom sem lehetett.


23évesen ismertem meg életem első párját. Kb 1 hónap ismerettség utan megmentett ebből a közegből. Elötte eselyem nem volt szabadulni.


Összeköltöztünk, pszichológushoz jártam. Azt hittem tultettem magam ezen.

Ősszeházasodtunk, lett 2 gyerekünk. Boldog lehetnék.


30 vagyok. Mindenem megvan. Sajat ház, kocsi, család. Mindezt ketten hoztuk össze 7év alatt.

De most úgy érzem napok/hetek óta, hogy nek tudok boldog lenni.


Mivel ilyen hamar összeköltöztünk, a randi korszak kimaradt. 3 randink volt összesen. Így életemben 3 randim volt.

Az elején még megvolt a rozsaszín köd. Kaptam virágot, bókokat, eljártunk étterembe. Most semmi. Ha megemlítem vagy az a válasz, hogy régen se volt ilyen, vagy az, hogy majd lesz. Szeret, ez 1000%, de nem mutatja ki úgy, mint évekkel ezelött. Szerintem ez is hozzátesz a dologhoz.

Mostanában úgy érzem, hogy annyi mindenről lemaradtam. A bulizásról, a flörtölésekről, randikról, gyereknélküli kikapcsolodásokról.


Ezek az érzések miatt, egyre jobban úgy érzem, nem vagyok szerelmes. Hogy nem tudok az lenni, mert valami hiányzik. Egy űr van bennem, amit nem tudom hogy tudnék pótolni.


Tudom, most is vannak lehetősegek. De... randizni. Ferjem nem partner. Flörtölni... hááát köszi. Ha el is jutnék egy buliba esetleg, pl siófoki éjszakába... itt vagyok 30 éves, 2 gyerekes anya. A gyerekek meg otthon hisztiznek érzem/értem.

Gyerek nélkül sokmindent nem tudok csinálni, kicsi a 2. Segítsegünk nincs. Ha ki is kapcsolodnék, ferjemre hagyom a gyerekeket, nem tudok kikapcsolódni. Csak az jár a fejembe, mennem kell haza, mi lehet velük?!


Annyira vegyesek és számomra is tisztázatlanok az érzeseim, hogy nem tudom mit csináljak, mit érezzek. Hova menjek.


2023. jún. 20. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

A férjeddel randizzatok, töltsetek el együtt egy hétvégét a gyerekek nélkül, bizzatok nagyszülőkre (a párod szuleire) és menjetek valahova, aztán vacsora, együtt alvás, szex. Többször is legyetek kettesben, persze a gyerekekkel is. Amugy szerelmes hová lennél már ennyi idő után, elmulik a szerelem, szeretet marad a legtöbb párkapcsolatban/házasságban, kevés az olyan pár, akik évtizedekig szeretik/szerelmesek egymást/egymásba.

Logikusan, ha nem segít a közösen eltöltött idő, akkor el lehet válni és ismerkedni másokkal.

Nyitott házasság is lehetőség, de nem ajánlom, mert a gyerekeid sínylik meg.

2023. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Azért tudtál elmenni otthonról, mert a pasidhoz költöztél? Azaz nem magadtól, és utána találkoztatok? Gyakorlatilag egyik kiszolgáltatott helyzetből a másikba kerültél. Vagy félreértem? Mert ha igazam van, akkor ennek a kapcsolatnak sosem volt igazi esélye arra, hogy egészséges legyen. Ez a szerelem egy illúzió. Szereted azt, hogy megmenekültél, hálás vagy. És eköré épül.


Nekem jó családi hátterem volt/van. 20 évesen jöttem össze (az első és jelenlegi) párommal, és nem érzem azt, hogy azzal, hogy vele élem le a teljes hátralevő életemet, kihagynék bármit is. Várom, hogy együtt öregedjünk meg.

2023. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs nagyszülő egyik részről sem jelen az életünkben. Fizetett segítség meg nekem nem megnyugtató. Így kettesben az esti órák vannak. Szex-el nincs baj köztünk.


2!

Titokban talalkozgattam vele 1 hónapig, nem csak random hozzá költözten. Egy közös albérletbe mentünk elsőre. Tehat nem ismeretlenül mentett meg úgymond. Nem a hála miatt vagyok vele, nem ereztem magam sosen kiszolgáltatottnak.

2023. jún. 20. 16:17
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Barátok, ismerősök pár órára nem vigyáznának rájuk? Úgyis meglehet oldani ám.
2023. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha meg tudnám oldani, már megléptem volna.

Sok barátom nincs. 2 van, de ők "minősegiek". Szoktam mondani. Csak épp az egyik 150, a másik 80km...

Férjem részéről sincs olyan, akikre nyugodtan bíznánk őket.

Főleg a kicsi anyás, szeparációs szorongás, fogzás... lehetetlen 1 órara is elhagynom kb.

2023. jún. 20. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Akkor bird ki még nagyobbak, vagy menjetek el a gyerekekkel valahová és este amikor már alszanak hétvégente minimum bujjatok össze, csináljon neked, vagy te neki vacsit.

Meg ne haragudj, de 2 gyerek előtt miért nem jutott eszedbe, hogy így is érezhetsz, mint most?

Élni akarsz vele, vagy más férfiakkal? Döntsd el, és ha az utóbbi, akkor válj el.

2023. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy nem szeretem, nem vele akarok élni. Félreértettél. De szerintem nagyon.

Szeretem,nem is keresnék mást. Csak hianyzik az, vagyis en úgy erzem, hogy ő az első kapcsolatom, kimaradt a randizós, tiniszerelmes korszak, ami már nem jön vissza. Nem akarok se válni, se mást keresni

Hanem az a bajom, hogy most érzem úgy, hogy nem éltem ki magam, sokmindenről lemaradtam.

2 gyerek elött miert nem jutott eszembe ez? Ne haragudj, mert most jött el ez az érzés...

2023. jún. 20. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

De erre számítani kell mindenkinek, hogy az első kapcsolatban, sőt még a harmadikban is.

Neked az a bajod, hogy kimaradt a pasizás és kész! Élni akarsz - minél több pasassal randizni, csókolózni, szexelni.

Nem kellett volna 2 gyereket vállalni, sőt összeházasodni se az első pasassal, aki szembejött veled!

Most vagy a férjedre komcentrálsz, vagy menjetek szét azt pasizgass, majd meglátod, hogy nem minden a tiniélet, minél több szex, izgalom, mert szerelmet meg nem találsz, se normális párt. Nincs azzal gond különben, hogy tapasztalatokat szeretnél szerezni, inkább azzal, hogy 2 gyereked van a nem megfelelő embertől és, hogy elhagyni meg nem akarod.

2023. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Istenem 🤦‍♀️

Inkább akkor engedjük el ezt a kérdést,kár volt kiírnom. Mert még mindig nem érted a lényegét

2023. jún. 20. 20:13
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Dögunalmas az életed...
2023. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!