Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban nekem kéne egy párszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nekem kéne egy párszor vigyázni a gyerek(ek)re?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.


A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.



2023. júl. 14. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
99%

Szerencsétlen nő.

Melyikőtök akart 3 gyereket, kérdező?

2023. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ha nem kamu, tegyük fel, hogy nem az.


Akkor kapj a fejedhez! A munkamegosztás úgy néz ki, hogy a feleséged otthon viszi a háztartást, te meg keresed a pénzt. Fifti-fifti.

De ő az anya, te most apa. Ő az anyai feladatokat látja el, te pedig egyáltalán nem vagy hajlandó ellátni az apait.

A férj-feleség szerepről nem is beszélve.

Te egyetlen területen ténykedsz, vagyis dolgozol. De azt is valami orbitális xarul csinálod, mert nem igaz, hogy csak két munkahellyel, és pláne ilyen xar beosztással keresel eleget. Gyakorlatilag nincs életed, csak dolgozol és alszol. A feleségednél ugyanez, 0-24 munka, és nincs pihenése.

2023. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 ildibrexy ***** válasza:
100%
Igen tényleg neked kellene vigyázni a gyerekekre. De nem csak néha pár órát amíg elmegy a fodrászhoz...
2023. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van 100%,a te gyerekeid is, te is ott voltál, amikor megcsináltátok, gondolom te sörözni elmesz, haverokkal lógni, akkor a partnered miért nem mehet egyedül kikapcsolódni? Ha nem engeded, nem segítesz neki ne csodálkozz, hogy nem lesz szex, keress magának mást és kitesz!
2023. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
De akkor ki tartja el a családot???? Szűkség van a munkámra!! inkompatilibiiás
2023. júl. 14. 19:58
 26/61 anonim ***** válasza:
97%
A munkáddal takarózol, hogy ne kelljen apaként, férjkén/társként semmiben helyt állnod! A legrosszabb vagy akit egy nő kifoghat.
2023. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
93%
Ki akart kettőtök közül 3 gyereket, kérdező?
2023. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy a feleséged összeroppant, és a pszichiátrián kötött ki.
2023. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
96%

Ki tartja el a családot? Erre miért nem gondoltatok mindketten 3 gyerek előtt? ^^


Vállalj kevesebbet és akkor lesz ideje menni fodrászhoz, te meg maradhatsz otthon a gyerekeiddel! Menjen ő is dolgozni, ha lehetséges!

2023. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért váltam el, az exférjem kb csak aludni járt haza, semmi köze nem volt már a családunkhoz.

Most 2 hetente szabad az egész hétvégém,és van egy normális párom, aki kiveszi a részét a mindennapokból rendesen, pedig nem is az ő gyerekei🤷‍♀️

2023. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!