Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban nekem kéne egy párszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nekem kéne egy párszor vigyázni a gyerek(ek)re?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.


A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.



2023. júl. 14. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.Te hiába dolgozol, még a munkahelyen is van fizetett szabadság, táppénz, fizetetlen szabadság.

A feleségednek meg minden ébren töltött órájában dolgozni kell, mert máshogy nem lehet 3 gyereket egyedül ellátni, 5 emberre elvezetni egy háztartást.Szerinted ez így igazságos?A közös gyerekeid meg neked is nevelned kellene, de úgy csinálsz, mintha valami idegen fattyait kéne bébiszittelned.

2023. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

De milyen munka ahol úgy dolgozol? Ne fárassz már 🤣 keress normális melót.

Ha meg ennyit mész, akkor rellik fizetős segítségre! Tessék keresni valakit. Én már otthagytalak volna...mondjuk 3 gyereket se szülnék.

2023. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha ne adj Isten tényleg sokáig bekattan ismét, akkor szerinted mi lesz? Nem mehetsz dolgozni! Nem fogják rá bízni a gyereket, mert nem lesz beszámítható! Azt akarod elérni, hogy tényleg megőrüljön? Miért nem lehet azt tenni, hogy délelőtt felkelsz hamarabb még ő elmegy kikapcsolódni? Ő 27/7/365 a KÖZÖS gyerekeiddel van míg te döglesz, haverokkal vagy, kimész amikor csak akarsz!

Nem lesz jó vége, ha nem hagyod őt élni legalább egy kicsit!

Ne csak a pénzt nézd, mert az egészség, boldogság többet ér, nem is egy lapon említhető!!!

2023. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseréljetek a 3 gyerek nálad van, te "neveled" akkor mi lesz a véleményed, anyuka, vigyázz már a gyerekre, hadd menjek el végre én is munka után sörözni a haverokkal végre!!!
2023. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
73%

A kérdés hány évesek a gyerekek, mert, ha mind kicsi, akkor érthető az anyás főállás, amibe belehülyült, de ezt ketten akartátok.


Ha tudna dolgozni, akkor menjen ő is,nem árt az önállóság. Engem nagyon kicsin 5 évesen hagytak egyedül otthon a szüleim.

2023. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
94%
#35 Aha.Igaz.Akkor még plusszban egy főállást vegyen anyuka a nyakába mindamellé amit jelenleg csinál?Szerinted majd ez a kérdező fog mosni, főzni, takarítani, bevásárolni, teregetni, vasalni, munka után tanulni a gyerekekkel, stb stb?
2023. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
0%

36-OS azt kérdeztem mennyi idősek a gyerekek, úgy tűnik kicsik, de mi van, ha nem.

Én egyetlen 9 éves gyerekkel maradtam nemcsak egyedül, hanem havi 194000-es lakáshitellel, amibe nem a gyerekem apja(aki meghalt), hanem a kurvázós nagyapja rángatott bele és hagyott egyedül és lelépett,mint egy házasságszédelgő férfi, pedig az apám, úgyhogy ne ítélkezz. A fosadék,kurvázós ffi donorom pedig mikor rászorul ezért megfizet.

2023. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
94%
#37 He??? Ki ítélkezik feletted?Ki írt egyáltalán rólad?Meg hogy jössz te a témához?Megsütött a nap?
2023. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
96%

Régen kidobtalak volna...ez nem élet melletted.

Kicsi bölcsibe, nagyobb oviba, anyuka dolgozni. Még ez is jobb lenne mint melletted aki heti 1-2 óra kikapcsolódást sajnál a feleségétől. Meg sem merem kérdezni hogy kettesben mikor voltatok bárhol is utoljára.

Ha meg meg kell szakadnod ennyire a munkába minek vállaltatok ennyi gyereket?

2023. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
90%
#37 Hiába kérdezgeted mennyi idősek a gyerekek, akkor sem lehet főállás mellett egyedül vezetni 5 emberre egy háztartást meg 3 gyereket egyedül nevelni.A kérdező szart se csinál otthon, nem is fog.Nem fogod fel?
2023. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!