Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban nekem kéne egy párszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nekem kéne egy párszor vigyázni a gyerek(ek)re?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.


A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.



2023. júl. 14. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
14%

40-es azért kérdeZtem ,mert én szeretek dolgozni, nem,vcsak gyereket nevelni,hogy is mondjam a Világ folyásában benne lenni.


Azt terveztem 7-8 évente szülök egy gyermeket,mert nagyon szeretem őket és szeretem nevelni őket,persze nem segítség nélkül,mondjuk egy apával,de ez nem jött össze.

2023. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
96%

Te kajak gyűlölöd a gyerekeid anyját, a gyerekeid pedig koloncok a nyakadon. Durva.

De persze te vagy a családodért áldozatokat hozó mintaapa/férj, amiért... miért is..? mert eljársz dolgozni? :)

2023. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
96%
Te nem is vagy az apjuk csak egy igazi ATM gép még csak nem is vagy része a családna mert férfi sem vagy csak egy két lábon járó pénztárca
2023. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
8%
Pénzcsapot kéne elzárni akkor derülne ki mennyire is fontos a " kapcsolat. "
2023. júl. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Jobban járna, ha elválna tőled, és közös felügyeletet kérne. Legalább lenne szabadideje, elmehetne dolgozni, és emberi élete lenne. Azt fögd föl, hogy neki 0/24-ben van munkája, nem csak a nap egy részében, hanem a 3 kölyök állandóan a vérét szívja. 3 kisgyerekkel meg szó szerint nem lehet sehova menni, mert két keze van. 3-an 3 felé mennek, hogy kapjon utána?

Azt meg el ne meséld már, hogy te hétfőtől péntekig, szombattól vasárnap dolgozol EGÉSZ nap! Inkább csak kényelmesebb menekülni otthonról a pénzre hivatozva, mint a saját kölykeiddel lenni, ha meg ennyire csórók vagytok, akkor mégis mi a fenének kellett 3 gyerek?!

2023. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 hisztynka ***** válasza:
100%

Íme a szép új magyar családmodell: a CSOK-ra és a babaváróra legyártani három gyereket, amibe az anyuka szépen belebolondul, mert nincs egy perc nyugta.

A nárcisztikus apuka meg pénzhajhászás címén a munkába menekül, mert "Nehogymá' neki kelljen foglalkozni a kölkökkel, vagy a háztartással, az asszony arra való!!"


Legyen ez minden nő számára intő jel!

2023. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
98%
46-os te mondatd meg a FRANKÓT! Ezt vállaljuk be!
2023. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
56%
Mégis kinek másnak kellene? Neked se szombat, se vasárnap nincs? Azt sem értem, miért nem megy el a gyerekekkel játszóra vagy sétálni a nejed. Otthon ül egész nap, persze, hogy bekattan.
2023. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező azt beismernéd, hogy vettetek fel támogatást a gyermekekre?
2023. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
59%

És ha vettek fel támogatást, akkor mi van?

A legtöbb család kihasználta, aki gyereket tervezett. A születések alacsony száma eléggé arra utal, hogy csak emiatt igen kevesen vállaltak plusz egy gyereket, nem hogy hármat az "egysem" helyett.

Meg azért a többség tudja nagyjából, hogy mit vállal.

A kérdező nyilván nem ezek közé tartozik. Most meg rácsoldálkozott, hogy jé, hát nevelni is kell őket, a feleség se akar egyfeszt magányos lenni, ki hitte volna. Ez itt a probléma.

2023. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!