Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmesek vagytok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a férjetekbe? Vagy tényleg elmúlik egy idő után? Előfordult hogy házasság alatt máshoz vonzódtatok?

Figyelt kérdés
Lassan 9 éve leszünk együtt a férjemmel. Szeretem de nem szerelemmel azt hiszem :/ Sajnos van egy srác,haver akihez vonzódni kezdtem. 4 éve nehezen de megmentettem a kapcsolatubk, most viszont ismét mélyponton elkezdtem vonzódni a barátjához :( és nem tudom kiverni a fejemből... :( Nem tudom mitcsináljak hogy ne legyen ennyire a fejemben :( 28/N
2023. aug. 24. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Váljatok el, ha nem megy. Felesleges vergődni egymás mellett. Egyszer élünk. Gyerek van?
2023. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Van igen :/ 2

Gyerekek miatt nem szeretném elhagyni. Szeretem is. Valahogy nem találok vissza hozzá lélekben. És ilyen nem colt hogy máshoz kezdtem volna vonzódni. Ezért kellene először a haverját kivernem a fejemből. De nem megy.... :'(

2023. aug. 24. 23:40
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges megházasodni is a kor emberének. Laza dugások, gyerek az nem kell. Ma ehhez vonzódsz ezzel dugsz, pár év után unalmas lesz, majd jöhet az izgalmas következő. Úgy is csak a szórakozás az ami az embereket feldobja!
2023. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
2. Szerintem is verd ki a haverját! :D
2023. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem csalom meg a férjem!!! Nem ehhez kértem segítséget!!! Egy szóval sem ezt írtam. Vagy tévedek???? A férjem annál inkább gyanús mégsem teszem vele ugyanezt. Megoldást kértem felejtésre és hogy ki szerelmes 9 év után
2023. aug. 25. 00:01
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Pl. a feleségem nem szerelmes belém, ezt tudom, mondta is. 22 éve vagyunk együtt, a sok szerelemből házasodott párok meg már vagy 3X elváltak. :)


Nekem fontos volt mindig is hogy ne tartsanak többnek, jobbnak, szebbnek mint bárki mást. Engem ne istenítsenek, ne rajongjanak értem. Persze mindenki más.

2023. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Kezdj el dolgozni a kapcsolaton a férjeddel

Jarjatok el randizni, közös romantikus programok, nyílt kommunikáció. Ha nagyon nem megy, párterápia.

Ha elkezdesz picit máshogy hozzáállni a dolgokhoz, az is biztosan jó lenne. Mennyire vagy anyuka üzemmódban? Lehetséges, hogy nem vagy néha eleget feleség üzemmódban és nem látja már benned ő sem a nőt? Miután a gyerekek alszanak, kedvesen kérd meg, hogy uljetek le beszélgetni egy pohár bor/tea mellett. Nem is feltétlenül arról, hogy hú de mélyponton van a kapcsolat, hanem inkább arról, hogy ő hogy van lelkileg, te hogy vagy lelkileg, stb. Vagy akár közös hobbik, akármi. Ha nagyon nem megy, párterápia. Szerintem abszolút nem ciki, sőt.

2023. aug. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha tettetek volna mindketten a kapcsolatért, hogy ne szeress ki belőle, akkor nem tetszett volna meg más. Jártam már így (nem férjjel) és más ismerőseim is, de ezek mind lapos vagy szar kapcsolatok voltak. De egy kapcsolat nem hűl ki magától, csak ha nem tesztek érte. Azt meg ne mondd, hogy nem csalod meg a férjedet, hiszen most is éppen azt csinálod, nem csak fizikailag lehet megcsalni, hanem érzelmileg is. Nem tudom, hogy menthető e, mert oké a haverjából kiszeretsz, de úgyis jön más, hiszen ha egyszer bele tudtál szeretni másba, akkor megint meg fog történni és ennyinél nem állsz meg.
2023. aug. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normalis, hogy masokhoz is vonzodunk egy hosszu hazassag alatt. Szerelmes is lehetsz masba. A biokemiai ertelemben vett szerelem elmulik maximum 2 ev alatt. Minden esetben. Utana kovetkezik az, amit en igazi szerelemnek tartok, a mely, nyugodt, biztonsagos szeretet. A hazassag nem egy cukormazas, rozsaszin valami, az egy kemeny masodallas. Sokat kell vele foglalkozni, hogy működjön es sok a hullamvolgy. Ezt valahogy elfelejtik nekünk megtanitani. Tessek uralni az erzeseid, nem a pinad utan menni, es a jelenelgi vonzodasod a ferjed iranyaba terelni.
2023. aug. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Mi is 9 éve vagyunk együtt.

Nálam hullámzó. Vannak időszakok mikor ő a munkába temetkezik mert annyi van, így a gyerekek rám maradnak teljesen (2gyerek van, 1 és 4 évesek). Ilyenkor úgy kicsit eltávolodunk egymástól. Ugyan úgy szeretem, szerelmes vagyok, csak ilyenkor olyan laposnak érzem az egészet.

Aztán mire lecseng a sok meló, en kellőképp kinyírtam az idegeim a gyerekekkel, mindig lepasszoljuk a gyerekeket és elmegyünk randizni. Vagy csak egy vacsorára, vagy egy ottalvós wellnesre. Ilyenkor újra fellobban minden, mint a legelején.


Nekem pl eszembe sem jutna még csak fantázia szinten sem, hogy másra gondoljak.

Én úgy gondolom, ha már az egyik fél másról álmodozik, ott baj van. Ha én lennék ilyen szituban, vagy megpróbálnám menteni ami menthető, vagy válnék. Annak számomra nincs értelme hogy együtt éljek valakivel, akibe nem vagyok szerelmes csak a gyerekek miatt.

2023. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!