Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmesek vagytok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a férjetekbe? Vagy tényleg elmúlik egy idő után? Előfordult hogy házasság alatt máshoz vonzódtatok?

Figyelt kérdés
Lassan 9 éve leszünk együtt a férjemmel. Szeretem de nem szerelemmel azt hiszem :/ Sajnos van egy srác,haver akihez vonzódni kezdtem. 4 éve nehezen de megmentettem a kapcsolatubk, most viszont ismét mélyponton elkezdtem vonzódni a barátjához :( és nem tudom kiverni a fejemből... :( Nem tudom mitcsináljak hogy ne legyen ennyire a fejemben :( 28/N
2023. aug. 24. 23:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
20. Értem mire gondolsz! Az én másik felem nem létezik. Ezt már gyerek koromtól tudtam, egy közösségbe sem illettem be igazán, ugyanígy voltam az emberekkel is. Kis idő múlva nekem egyből érződik az egó. Majd később pedig az hogy nekem kevés a másik, de nem mint általánosságban véve, hanem hogy nem tudunk egymással mit kezdeni.
2023. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!