Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmesek vagytok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a férjetekbe? Vagy tényleg elmúlik egy idő után? Előfordult hogy házasság alatt máshoz vonzódtatok?

Figyelt kérdés
Lassan 9 éve leszünk együtt a férjemmel. Szeretem de nem szerelemmel azt hiszem :/ Sajnos van egy srác,haver akihez vonzódni kezdtem. 4 éve nehezen de megmentettem a kapcsolatubk, most viszont ismét mélyponton elkezdtem vonzódni a barátjához :( és nem tudom kiverni a fejemből... :( Nem tudom mitcsináljak hogy ne legyen ennyire a fejemben :( 28/N
2023. aug. 24. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

8 éve vagyunk együtt, egy gyerekünk van egyelőre. Lángoltam már fel más iránt, de nálam ez érdekes jelenség. Gyakran megtörténik és nagyon hamar elmúlik. Én nem érzem, hogy ezzel gond lenne, amíg az ember kordában tudja tartani a dolgait, eszébe sem jut félrelépni, vagy válni miatta.

A férjemet szeretem. Néha fellobban még, de már egyre nehezebb előidézni. Pl. a gyerekünk születésével történt meg, aztán pedig az első közös randinkkal szülés után, amikor segítség híján már majd 1,5 éves volt a kislányunk. Szerelemmel szeretem, de nyilván ez már sosem lesz az az erős hormongőz, mint egy kapcsolat elején.

2023. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Én férjként nem várom el a szerelmet, én sem tudom adni. Már 1000 dolgon keresztül mentünk, A-Z-ig ismerjük egymást. A szerelem alapja az édes és izgalmas ismeretlen és titokzatosság. Ezért tudunk beleszeretni házasságon belül egy idegenbe.
2023. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd ott.
2023. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Köszi a privát üzenetet, ide is leírhattad volna.

Azok alapján, amiket ott leírtál, en már rég lapátra tettem volna, nem hogy még én küzdjek miatta.

2023. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ne haragudj. Gondoltam ott jobban kifejtem :s

Meglátjuk... :/

2023. aug. 25. 12:28
 16/21 anonim ***** válasza:
Elmúlik persze, egy időben másba voltam szerelmes, de már az is elmúlt.
2023. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
68%
Mi 24 éve vagyunk együtt, azóta sem tudnék mást, jobbat elképzelni. Időnként mégis kicsit eltávolodunk érzelmileg, voltak akik meg is mozdítottak bennem valamit az évek alatt, kis izgalom, kis fantáziálás,anélkül, hogy bármi történt volna. Aztán minden visszazökken, van hogy teljesen fellángol a szerelem, pont úgy mint az elején, egyfolytában egymásra gondolunk, stb. Aztán van langyosabb periódus, amikor a szex annyira nincs előtérben, de mégis minden nagyon jó, és vannak morcos idöszako is, amikor sok a vita, és valahogy idegesítjük egymást. Nekem most van épp, hogy annyira hiányzik valami...
2023. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%

Igen. Mi Szerelemből házasodtunk, és egyáltalán nem érezzük úgy, hogy elmúlt volna, inkább erősödött a szerelmünk. Egyébként 13 éve vagyunk együtt.

Én sose hittem el az ilyen elterjedt divatszövegeket hogy a szerelem pár év után elmúlik, ami igen , az soha nem is volt igazi szerelem, max fellángolás, szexuális vonzalom stb. Nekem ez a tapasztalatom.

Szerintem ha elkezd az ember máshoz vonzódni a párja mellett, ott annak a házasságnak már vége. Csak idő kérdése, hogy ezt belássátok.

Ha szerelmes vagy valakibe, akkor ilyen nem fordul elő, mert meg sem látsz egy másik embert úgy. A legtöbb amit érez az ember mások iránt ha szerelmi kapcsolatban/ házasságban él, az a barátság. Ennyi.

2023. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%
18. Az a baj ezzel, hogy én egy nagyon komplex ember vagyok, extrém széles érdeklődési körrel, mély érzelmekkel, sajátos világszemlélettel. Sosem találtam nőt aki hozta volna ezt nőben, akivel fél szavakból is megértettük volna egymást. Aztán megházasodtam, nem szerelemből hanem erős kötődésből. Ennek már 20 éve. Még sem váltam el, mégis teljesen jól működünk. Azóta sem találkoztam a másik felemmel, pedig emberek között mozgok. Minél összetettebb személyiség vagy, annál nehezebb a dolgod... Mire vártam volna? A lehetetlenre? A nem létezőre?
2023. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19# Én is abszolút így érzem. Node mivan akkor, ha a "másik feled" egyszercsak megérkezik?
2023. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!