Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a férjem által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem által borzasztóan átverve érzem magam?

Figyelt kérdés

Még mielőtt lediplomázhattam volna, terhes lettem (nem terveztük akkor még). Ő nagyon akarta, igazából én is vágytam babára és a diplomát leszámítva minden adott volt... Mivel nekem az egyetem volt a kifogásom, megbeszéltük, hogy 1 évet leszek itthon a babával, majd ő is egyet, mikor 2 éves lesz a lányunk, bölcsibe megy.


Jó apa, rajongásig szereti a gyereket, aki most lett 10 hónapos, nekem szeptemberben kezdődne az egyetem... Felhoztam már többször, hogy beszéljük meg, hogy legyen, alakítsunk ki egy új rendszert, mert nem fogok tudni ennyit foglalkozni a picivel a suli mellett. Mindig csak halogatta, meg hogy "visszatérünk rá, ha aktuális lesz". Augusztus vége van, tárgyfelvétel, ennél aktuálisabb nehezen lehetne. Így végül kinyögte, hogy ő anno ezt azért mondta, hogy megtartsam a babát, mert tudta, hogy mennyire fogom majd szeretni, nekem az anyaság való és hogy most ő mit csinálna egész nap itthon 1 évig, ne borítsam ki ezzel... És hogy én is mondtam, hogy amúgy sem akarok kezdeni a diplomámmal semmit, csak egy cím lenne, ezért ne borítsuk fel a családi nyugalmat.


4 évet beleöltem, nem akarok kb. a cél előtt megfutamodni és beletörődni abba, hogy "nekem az anyaság való". Úgy érzem, hogy teljesen átvert, hülyének nézett végig. Haragszom rá, mert nem ezt beszéltük meg, nem ezt ígérte.


2023. aug. 30. 17:03
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
98%

Át vagy verve, de verd át te is! :)))

Menj tanulni tovább, ő meg maradjon otthon, az apaság neki való hiszen ő akarta annyira!!!

Muszáj lesz neki segíteni, ne tántorítson el a nyafogása!

Ha meg egyre több a vita döntsd el, hogy vele együtt vagy nélküle folytatod az életed, bár neki akkor is kötelező kivennie a részét a gyermek körül! :)))

2023. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem első körben ülj le vele higgadtan beszélni, és mondd el neki, hogy nekem ez miért fontos, illetve átverve érzed magad, kérd meg ezek után, hogy állja a szavát.

Ha nem tenné, én elválnék. Akármilyen piti dolognak is tűnik, ha ebben képes volt hazudni, akkor másban is képes lesz, és ha ilyen dologban sem érdekli, hogy neked mi fontos, mit szeretnél, és nem tartja az ígéretét, akkor mással kapcsolatban is ilyen lesz. Egy ilyen ember nem megbízható.

Elválnék, elmennék dolgozni és ha nagyobb lesz a gyerek elvégezném levelezőn vagy egyéni tanrenddel az egyetemet.

Az egyetemek egyébként tudnak egyéni tanredet biztosítani bizonyos esetekben, pl. szülés a félévben, stb, van ismerősöm, aki arra is megkapta, hogy kicsi gyereke van, így nap közben otthon van a gyerekkel, este pedig tanul amikor már alszik a kicsi.

2023. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ha nem partner a szervezésben, akkor megmondhatod neki, hogy oké, akkor a rendszert majd te szépen kidolgozod. Felveszed az óráidat és megmondod neki, hogy innentől kezdve ez van és kész. Ő is kivehette volna a részét, de nem fogja, akkor így járt.

A hisztijét meg ne hagyd rá, elég neked egy kisbaba a háztartásban.

2023. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
A váláson én is elgondolkodnék.
2023. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
98%

Már bocsánat de mi van?! Neked az anyaság való?

Na ne vicceljünk már

Mondd meg neki, hogy ő akarta a babát jobban, nem te. És igen, szereted, imádod de be akarod fejezni az egyetemet. Ennyi.

2023. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy már nem akarja. Most már tudja mivel jár egy gyerek és nagyon nincs kedve hozzá. Gondolom a munkahelyén meg sem említette ezt az apróságot, hogy egy évre kiesne.
2023. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
93%

Mit csinálj?


Adj neki ultimátumot, hogy vagy otthon marad, vagy elválsz tőle.

2023. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
97%
Szüleiddel/új pasival vagy egy jobb barátnővel könnyebben meg tudod oldani az életed! Erre őt is emlékeztethetnéd! Egy év az semmi gyakorlatilag, a gyerek is kicsi, az élet meg előtted áll, ezt csak azért csinálja ez a here hogy jobban a rabszolgája legyél gyerek által, semmi pénzért ne mondj le az álmodról gyerek miatt se!! Neked is csak egy életed van!
2023. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
97%

Kérj egyéni tanrendet. És keress egy babyszittert igaz nem lesz olcsò, de egy èvre kibìrhatò. Vagy ha csalàdod tud segíteni a felügyeletben.


Sok tàrgyad van még?

2023. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a "mit csinálnék" otthon kérdést. A gyermekével lenne és vele foglalkozna...


Ne borítsd ki azzal, amit megígért neked? XD Hahhahahahahaaa Nagyon menő fiúcska, csak bilibe lóg a kezecskéje. :D

Na takarodjon haza a gyerekéhez.. Szerencsés hülye és még csak azt se tudja mennyire szerencsés.. 1 évig full otthon a gyermekeddel.., ez kb senkinek sem adatik meg.

2023. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!