Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a férjem által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem által borzasztóan átverve érzem magam?

Figyelt kérdés

Még mielőtt lediplomázhattam volna, terhes lettem (nem terveztük akkor még). Ő nagyon akarta, igazából én is vágytam babára és a diplomát leszámítva minden adott volt... Mivel nekem az egyetem volt a kifogásom, megbeszéltük, hogy 1 évet leszek itthon a babával, majd ő is egyet, mikor 2 éves lesz a lányunk, bölcsibe megy.


Jó apa, rajongásig szereti a gyereket, aki most lett 10 hónapos, nekem szeptemberben kezdődne az egyetem... Felhoztam már többször, hogy beszéljük meg, hogy legyen, alakítsunk ki egy új rendszert, mert nem fogok tudni ennyit foglalkozni a picivel a suli mellett. Mindig csak halogatta, meg hogy "visszatérünk rá, ha aktuális lesz". Augusztus vége van, tárgyfelvétel, ennél aktuálisabb nehezen lehetne. Így végül kinyögte, hogy ő anno ezt azért mondta, hogy megtartsam a babát, mert tudta, hogy mennyire fogom majd szeretni, nekem az anyaság való és hogy most ő mit csinálna egész nap itthon 1 évig, ne borítsam ki ezzel... És hogy én is mondtam, hogy amúgy sem akarok kezdeni a diplomámmal semmit, csak egy cím lenne, ezért ne borítsuk fel a családi nyugalmat.


4 évet beleöltem, nem akarok kb. a cél előtt megfutamodni és beletörődni abba, hogy "nekem az anyaság való". Úgy érzem, hogy teljesen átvert, hülyének nézett végig. Haragszom rá, mert nem ezt beszéltük meg, nem ezt ígérte.


2023. aug. 30. 17:03
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
96%
Ebben az egészben az a legdurvább, hogy téged konkrétan semmibe vesz. Nem érdekli, te mit akarsz az élettől, milyen vágyaid vannak; ő egészen egyszerűen egy önző barom aki csak magára gondol. És én emiatt válnék el, mert olyan emberre biztos nem pazarolnám az időm, akinek önmagán kívül senki sem számít.
2023. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

Anyukám, meg anyósom is mondták, hogy segítenek bármikor, akár egésznapokat is. Van bébiszitterünk is. Szóval megoldanám nélküle, ha muszáj lenne, de tényleg bánt és idegesít, hogy engem ennyire semmibe néz, nézett.


Nem a tárgyaim a problémások, 3 katalógusos óra lesz, amire tervezek bemenni, leginkább azért, mert megajánlott jegyet adnak belőlük.

Viszont, ha minden jól megy, az azt követő félévben végeznék és a záróvizsgákra napi 8-10(-12) órát intenzíven kell majd tanulnom, hónapokon át. Szóval az lesz majd a húzósabb része a dolognak.

2023. aug. 30. 18:54
 13/57 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én megmondtam volna neked előre. Amelyik pasi gyereket akar, de nem maradna vele otthon, az nem gyereket akar, hanem neked programot, hogy maradj csak szépen otthon. Undorító emberszabású.
2023. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
97%
Egyreszt kozolnem vele, hogy szerinted neki az apasag valo. Azaz kiveszi a nem kicsi reszet a gyereknevelesbol, amikor nem vagy otthon. Masreszt megmondanam neki, hogy ez egy durva kibaszas volt veled, manipulalt, hazudott, atvert az o onzo erdekei miatt. Azert nem valsz el tole azonnal, mert most canossat fog jarni. De donthet ugy is, hogy erre nem hajlando. Innentol pedig nem erdekelne, hogy mit akar, hiszen ot sem erdekelte, hogy te mit akarsz. Beiratkoznek mindenkepp.
2023. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Felváltva fejeztük be a feleségemmel a tanulmányainkat, mivel hirtelen 2 gyerekünk is lett. És bizony szépen otthon maradtam én is 11 hónapot. Együtt csináltuk, együtt is viseltük a következményeket. Igen, az nagyon kemény időszak volt. Anyagilag is. Főleg, hogy csúsztatni kellett nyilván a saját házat, így albiztunk. Miért kellene csak a te karrieredet elcseszni??? Ez nevetséges.
2023. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
33%
Add be bölcsibe a kicsit, ha ő nem marad otthon vele.
2023. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem hajlandó segíteni: bölcsi, diploma, munka, válás.
2023. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként szerintem biztos, hogy hosszú távon is azt szerette volna, hogy háztartásbeli legyél, be dolgozz, hogy függj tőle vagy mert

1, így akarta, hogy függk tőle és manipulálni akart

2, azt gondolja, hogy ezek a nemi szerepek és ez így jó és ilyen hagyományos értékrendje van

2023. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Úgy elválnék tőle, mint a sicc, szórakozzon mással.
2023. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
7%
nem leszek nepszeru, de igaza van a ferjednek. az nem korrekt hogy nem kozolte az elejetol, de ha csak igy tudott ravenni hogy megtartsad a gyereketeket akkor ebben sem tudom hibaztatni. szerintem gondolkozz el azon amit mond, egy ekkora picinek elsosorban az anyukajara van szuksege, miert ilyen halaszthatatlan neked a tanulas meg a karrier mikor te magad irtad hogy mindenetek megvan? kicsit olyan mintha csak az egod miatt lenne fontos. dedanyaink 4 elemit vegeztek megis nem egy gyereket felneveltek. tanulhatsz, dolgozhatsz meg boven eleget ha nagyobb a gyereked. szerintem ne szalaszd el ezt az idoszakot, es hallgass a ferjedre. gondolom nem veletlenul mentel hozza .
2023. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!