Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a férjem által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem által borzasztóan átverve érzem magam?

Figyelt kérdés

Még mielőtt lediplomázhattam volna, terhes lettem (nem terveztük akkor még). Ő nagyon akarta, igazából én is vágytam babára és a diplomát leszámítva minden adott volt... Mivel nekem az egyetem volt a kifogásom, megbeszéltük, hogy 1 évet leszek itthon a babával, majd ő is egyet, mikor 2 éves lesz a lányunk, bölcsibe megy.


Jó apa, rajongásig szereti a gyereket, aki most lett 10 hónapos, nekem szeptemberben kezdődne az egyetem... Felhoztam már többször, hogy beszéljük meg, hogy legyen, alakítsunk ki egy új rendszert, mert nem fogok tudni ennyit foglalkozni a picivel a suli mellett. Mindig csak halogatta, meg hogy "visszatérünk rá, ha aktuális lesz". Augusztus vége van, tárgyfelvétel, ennél aktuálisabb nehezen lehetne. Így végül kinyögte, hogy ő anno ezt azért mondta, hogy megtartsam a babát, mert tudta, hogy mennyire fogom majd szeretni, nekem az anyaság való és hogy most ő mit csinálna egész nap itthon 1 évig, ne borítsam ki ezzel... És hogy én is mondtam, hogy amúgy sem akarok kezdeni a diplomámmal semmit, csak egy cím lenne, ezért ne borítsuk fel a családi nyugalmat.


4 évet beleöltem, nem akarok kb. a cél előtt megfutamodni és beletörődni abba, hogy "nekem az anyaság való". Úgy érzem, hogy teljesen átvert, hülyének nézett végig. Haragszom rá, mert nem ezt beszéltük meg, nem ezt ígérte.


2023. aug. 30. 17:03
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

"egy ekkora picinek elsosorban az anyukajara van szuksege, "

Miért? Mit tudok én, amit a gyerek apja nem?

Nem anyatejes a lányunk, 2 hetes kora óta teljesen tápszeres. Tehát nincs olyan helyzet, amikor csak én lennék jó, csak én tudnám megnyugtatni. Ez az egy lenne, ami tényleg valós problémákat okozna. Minden más olyan, amit BÁRKI megcsinálhat, nem csak én.


"miert ilyen halaszthatatlan neked a tanulas meg a karrier mikor te magad irtad hogy mindenetek megvan?"

Mert csak 2 félévet lehet egymás után passziváltatni, utána megszűnik a jogviszonyom az egyetemmel. A tanulás ritmusából sem akarok kiesni, nem 5-6 év múlva akarnék visszaülni az iskolapadba...

Az, hogy mindenünk megvan, nem nekem, meg a diplomás gyedemnek köszönhető... Nem akarok egész életemben eltartott feleség lenni, aki a férje bevétele nélkül nem boldogulna két napig sem.

"dedanyaink 4 elemit vegeztek megis nem egy gyereket felneveltek."

De hogyan, milyen életszínvonalon?! Plusz próbálj meg MA a '4 elemivel' elhelyezkedni, megélni Budapesten...

2023. szept. 9. 10:45
 32/57 A kérdező kommentje:

"mivel nekik az a dolguk hogy penzt keressenek a csaladra, a nonek meg hogy a gyerekkel legyen."


Jézusom... Tanulj inkább te is, mert ekkora sötétséggel a fejedben minden nap küzdelem lehet!

2023. szept. 9. 10:46
 33/57 anonim ***** válasza:
8%

megis te kuzdesz, nem en 😄

a termeszet rendje (ferfi-noi viszonyok) ellen kuzdeni olyan, mintha azellen kuzdenel hogy kek az eg. de hajra azert!

2023. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

"A természet rendje"


Miért, mi a természet rendje?

Nem tűnt még fel, hogy 2023 van, és nem úgy boldogulnak a családok, hogy a férfiak hajnalban vadászni járnak, a nők meg a folyópartra mosni?

2023. szept. 11. 14:51
 35/57 anonim ***** válasza:
7%
es azt hiszed par evtized technologia felulirja az emberek hormonjait, biologiajat, tobb szaz evnyi evoluciot?
2023. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
87%
Haladni kéne a korral, 2023 van bizony, férfiak és nők egyaránt dolgoznak, tehát teljesen természetes és alap, hogy a férfiak is ugyanúgy kiveszik a részüket a háztartásból és a közös gyerek neveléséből is, ennyi.
2023. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy esetleges válást követően, ha ott lennék pénz, diploma és munkatapasztalat nélkül, bárki is ingyen hozzám vágná a nagybevásárlásokat, ruhákat, üzemanyagot, csupán azért, mert arra hivatkozom, hogy nő vagyok és az élet rendje az, hogy én otthon ülök a gyerekkel, mert hát ez az anyák dolga.
2023. szept. 11. 15:06
 38/57 anonim ***** válasza:
70%
Sikerult felvilagositani apukat, hogy neki is van szerepe a csaladban, most eppen neki is fel kell venni a keszztyut, amig te suliban vagy?
2023. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
28%
36, nem "teljesen alap" hanem egy eroltetett szinjatek. de ha a kerdezot nem lehet jobb belatasra birni, hogy megjavuljon a hazassaga, mert csak a megerosites kell neki hogy fortyoghasson a ferje ellen, akkor ratok hagyom. azert minden jot kivanok nektek kerdezo, foleg a kisbabatok erdekeben.
2023. szept. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
89%

De igen, teljesen alap.

Elég szégyen, hogy a mai napig vannak olyan férfiak, akik úgy gondolják, hogy nekik nem feladatuk a KÖZÖS otthon rendben tartása és a KÖZÖS gyerek nevelése.🤦🏻‍♀️

2023. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!