Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hozzá menjek feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá menjek feleségül?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 6 éve és most megkérte a kezemet ami szép és jó.

Szerelmes vagyok vagy már inkább szeretem de nagyon és szívesen hozzá is mennék de valahogy úgy érzem, hogy én sokkal odaadóbb vagyok.

Például mindig mondom neki, hogy menjünk sétálni, kirándulni de ő meg mindig azt mondja eléggé elfáradt a héten és menjünk át a családjához vagy csináljuk azt amit ő éppen kitalál.

Én mindig engedek mert tényleg sokat dolgozik, 8-12 órát raktárban ami nagyon fárasztó fizikai munka de akkor így soha nem fogunk sétálni.

Már 2 éve nem sétáltunk és nem voltam erdőben sem :)

Én 4 órában dolgozom itthonról és mindent megcsinálok neki amit csak kér.

Van amikor már kiakadok és a fejéhez vágok mindent, de ahogy lehiggadtam még nekem van bűntudatom és folytatom tovább ezt a mindenes szerepet ami igen fárasztó.



2023. aug. 31. 09:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Attól nem lesz jobb/más a kapcsolatotok, mint most.
2023. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
El se olvasom: ha a gyakorin kell megkérdezned ezt, akkor ne.
2023. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%

A gyerek körüli dolgokat is egyedül csinálod és ott a hormonok kimerültség miatt fogsz a fejéhez vágni dolgokat.


Házasság hoz nem elég a szeretet. Én már az alapján választanék h kivel élhetőbb az élet. A te pasiddal abszolút nem, szerintem szenvedni fogsz vele, mellette csak jobban

2023. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj h így h igent mondtal, az eddigi viselkedésere mondtál igent, tehát ő tök nyugodt h minden rendben van köztetek és nem kell változtatni. Alapból rohadtul bele tudnak kényelmesedninha biztosak benne h a nő teljesen az övék, de így h alapból kényelmes volt, semmi jó változásra ne számíts.
2023. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

A pasid szerintem szimplán lusta, nem akar sétálni veled és kifogás a fáradtság.

Én azt tapasztaltam, pont az állandó fizikai munkát végzők állóképessége sokkal jobb. Oké, elfáradnak a nap végére, de aztán kialusszák magukat és másnap reggel erősek, fittek, vidámak.

Ha két év alatt nem tudtatok összehozni egy erdei kirándulást, akkor ezt nem lehet a munkájára fogni.

Csak akkor menj hozzá, ha el tudod fogadni, hogy te a büdös életben nem fogsz vele kimozdulni. Vagy otthon penészedtek minden hétvégén, amíg meg nem öregszetek, vagy mész a gyerekekkel te, míg a férjed otthon tesped.

Én ezt inkább társas magánynak nevezném, nem párkapcsolatnak.

2023. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem mész egyedül sétálni? Amég nincs gyerek, addig a 4 órás munka mellett bőven jut időd ilyenre is.

Egyébként meg nem jó ha mindig az van amit ő akar. Ez hosszú távon egyre több konfliktushoz vezethet, jobb meg nem lesz. Nekem is volt gyári munkás barátom, szegény a szombatot szinte mindig végigaludta, de másnap volt ereje még akár hegyet mászni is.

2023. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
37%
Minek?
2023. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
Ez mindennek a legalja, hogy itt kérdezel random embereket, hogy megházasodj-e vagy sem...az emberiség megérett a pusztulásra. Ha már igent mondtál, most már ne szórakozz vele, menj hozzá feleségül.
2023. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

6: "Miért nem mész egyedül sétálni?"


Ha lenne egy speciális hobbija, mondjuk a horgászás vagy a siklóernyőzés, és ezt a párja nélkül csinálná, mert a párját ez hidegen hagyná, akkor azt mondanám: el kell fogadni, hogy a hobbija a párját nem érdekli, de ettől még lehet ez egy jó párkapcsolat.


De azért a séta nem egy speciális hobbi :-). Ha arra nem képes a párja, hogy sétáljon vele időnként, akkor azt mondanám: keressen egy másik párt, akivel tudnak közös programot csinálni.

2023. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem sok közös van bennetek egyrészt, másrészt amit te kérsz, az őt nem érdekli, ő meg ráderőszakolja a saját akaratát.

Szerintem ne.

2023. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!