Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hozzá menjek feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá menjek feleségül?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 6 éve és most megkérte a kezemet ami szép és jó.

Szerelmes vagyok vagy már inkább szeretem de nagyon és szívesen hozzá is mennék de valahogy úgy érzem, hogy én sokkal odaadóbb vagyok.

Például mindig mondom neki, hogy menjünk sétálni, kirándulni de ő meg mindig azt mondja eléggé elfáradt a héten és menjünk át a családjához vagy csináljuk azt amit ő éppen kitalál.

Én mindig engedek mert tényleg sokat dolgozik, 8-12 órát raktárban ami nagyon fárasztó fizikai munka de akkor így soha nem fogunk sétálni.

Már 2 éve nem sétáltunk és nem voltam erdőben sem :)

Én 4 órában dolgozom itthonról és mindent megcsinálok neki amit csak kér.

Van amikor már kiakadok és a fejéhez vágok mindent, de ahogy lehiggadtam még nekem van bűntudatom és folytatom tovább ezt a mindenes szerepet ami igen fárasztó.



2023. aug. 31. 09:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
65%
20, férjem cégénél a raktárosoknak logisztikai technikus végzettségük van. Én is megcsináltam pár éve, szükség esetére, rohadtul nem a tanulatlan kategória. Abszolút nem keresnek rosszul, tehát nem is csórók. Attól az még egy nagyon kemény meló szellemileg IS, komoly felelősséggel. Annyira utálom az ilyet! Ha mindenki irodista akar csak lenni, mit fogsz enni? Meg hol fogod meregetni a valagadat? Ki készít/szállít neked bármit? Szégyellheted magad!
2023. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Az, hogy ki mit kérdez vagy tesz az magánügy ez az oldal erről szól de kétlem, hogy ezért kéne kinyírni az emberiséget!

Fejben komoly gondok vanna!


Köszönöm a válaszokat akadt bőven hasznos is, és igen csak elgondolkoztam.

Szerintem nem kell ecsetelnem, hogy sokszor egy kívülálló, pártatlan személy jobban átlátja a dolgokat és akkor még a tapasztalatról nem is beszélek. Úgy gondolom jó ötlet volt feltennem a kérdést :)

Talán ha megpróbálok önzőbb lenni akkor jobb lesz.

Nem igazán szeretnék új kapcsolatot, mert őt szeretem és már ismerem a hibáit is, egyedül meg ki szeretne lenni, bár sokszor érzem magamat magányosnak mellette, de mondjuk ez másnak is betudható nem csak neki.

Szerintem hétvégén megyünk kirándulni : )

2023. aug. 31. 15:02
 23/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán szeretnék új kapcsolatot, mert őt szeretem és már ismerem a hibáit is, egyedül meg ki szeretne lenni,


Aha, tehát társfüggő vagy. Akkor minek tettél fel kérdést? Nem baj, ha szrik a fejedre, te kitartasz mellette, nehogy egyedül legyél 4 hónapot. Akkor sok boldogságot nektek!

2023. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
87%
Jól van kérdező, ha nem érted, hogy hülye kérdésre hülye választ, hát jól van. A te fejedben van hatalmas gond.
2023. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

22: "egyedül meg ki szeretne lenni, bár sokszor érzem magamat magányosnak mellette"


Úgy írod ezt, mint aki 20 év házasság után beletörődött a helyzetébe.

Basszus, most kéne a legszebb időszakban lennie a kapcsolatotoknak!

Nektek ilyen a legszebb időszakotok ...... milyen lesz majd 10-15 év házasság után?????

2023. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
76%
Majd kuporoghat otthon egyedül a gyerekekkel, mert apu nagyon dolgozik, hogy további ingatlanokat vásárolhasson.
2023. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem mentek kirándulni..

És sokan látják jól,semmi közös sincs bennetek,és ha már most

így éltek,semmi jó ne mfog kisülni a házasságból sem.

A házasságtól nem lesz jobb se rosszabb a kapcsolatotok..

2023. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Nem vagyok társfüggő nagyon nem!

Inkább csak szeretném helyrehozni a kapcsolatunkat, hogy úgy mondjak igent, hogy tudom a házasságunk rendben is lesz.

Én azt gondolom, hogy egy kabátot sem kell egyből kidobni mert észrevettünk rajta 1-2 hibát.

Azért nem megcsalt vagy ilyesmi, tehát nem nagy a dráma és ahogy írtam szeretem is ami azért nagyon sokat számít nekem.

Az életben sok emberi kapcsolat tud elromlani vagy rossz irányba menni, de attól még nem kell egyből szakítani, majd gyakorlom az erélyes oldalamat.

2023. aug. 31. 15:16
 29/38 A kérdező kommentje:
Ha hülye a kérdés akkor MINEK süllyedsz le odáig, hogy még válaszolsz is senki nem kért rá.
2023. aug. 31. 15:18
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeházasodtok sem fog semmi változni.
2023. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!