Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hozzá menjek feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá menjek feleségül?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 6 éve és most megkérte a kezemet ami szép és jó.

Szerelmes vagyok vagy már inkább szeretem de nagyon és szívesen hozzá is mennék de valahogy úgy érzem, hogy én sokkal odaadóbb vagyok.

Például mindig mondom neki, hogy menjünk sétálni, kirándulni de ő meg mindig azt mondja eléggé elfáradt a héten és menjünk át a családjához vagy csináljuk azt amit ő éppen kitalál.

Én mindig engedek mert tényleg sokat dolgozik, 8-12 órát raktárban ami nagyon fárasztó fizikai munka de akkor így soha nem fogunk sétálni.

Már 2 éve nem sétáltunk és nem voltam erdőben sem :)

Én 4 órában dolgozom itthonról és mindent megcsinálok neki amit csak kér.

Van amikor már kiakadok és a fejéhez vágok mindent, de ahogy lehiggadtam még nekem van bűntudatom és folytatom tovább ezt a mindenes szerepet ami igen fárasztó.



2023. aug. 31. 09:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem láttál még jól működő kapcsolatot, azért vagy még itt leragadva
2023. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, azért írd meg később hogy mi lett a sorsotok. Kizártnak tartom h az itteni válaszok alapján szakítasz holnap . De reméljük hogy a sok egyöntetű válasz elgondolkodtató és lépésre bír
2023. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
70%
Ne
2023. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%
Ne.
2023. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező az 50%-os lepontozó? 😀
2023. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne.
2023. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
16%
4òra laza munkàt ne hasonlíts össze 8-10 òra fizikai munkàval! Te nem fàradsz el eléggé, megnézném normàl munkahely mellett is lenne e kedved sétàlgatni. Nem bàntani akarlak de gondolkozz el ezen.
2023. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
81%
A férjem 44 éves, egyéni vállalkozó szerkezetlakatos. Nagyon is van kedve sétálgatni, pedig úgy ér haza esténként, mint egy élő halott. Eszik, lefürdik, séta, vendéglő, szex, bármi. Nem temeti el magát.
2023. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg, kérdező, a szexhez sincs ereje egész héten?

Fogadok, hogy azzal nincs gond, szóval amihez van kedve, ahhoz van ereje is. :-)))

2023. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
20%

Ez a baj a tanulatlan csoro pasikkal,h a parkapcsolatbsn a not kihasznaljak .

Ne menj ferjhez ilyen emberhez. Orulj h meg tudsz tole szsbadulni ingyen!!!

2023. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!