Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hozzá menjek feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá menjek feleségül?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 6 éve és most megkérte a kezemet ami szép és jó.

Szerelmes vagyok vagy már inkább szeretem de nagyon és szívesen hozzá is mennék de valahogy úgy érzem, hogy én sokkal odaadóbb vagyok.

Például mindig mondom neki, hogy menjünk sétálni, kirándulni de ő meg mindig azt mondja eléggé elfáradt a héten és menjünk át a családjához vagy csináljuk azt amit ő éppen kitalál.

Én mindig engedek mert tényleg sokat dolgozik, 8-12 órát raktárban ami nagyon fárasztó fizikai munka de akkor így soha nem fogunk sétálni.

Már 2 éve nem sétáltunk és nem voltam erdőben sem :)

Én 4 órában dolgozom itthonról és mindent megcsinálok neki amit csak kér.

Van amikor már kiakadok és a fejéhez vágok mindent, de ahogy lehiggadtam még nekem van bűntudatom és folytatom tovább ezt a mindenes szerepet ami igen fárasztó.



2023. aug. 31. 09:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

szeretném helyrehozni a kapcsolatunkat,


Nem lesz könnyű, mert nem te rontod el. Hogy akarsz hozzáfogni így? Gyakorlod az erélyes oldaladat, aha. Aztán esténként ülsz tovább egyedül, vasárnap meg mész anyukáékhoz a szerelmeddel. Hisz szereted.

Az az igazság, hogy eldöntötted, hogy te márpedig férjhez mész, ha jó, ha nem, ha boldog vagy, ha nem - tudom, boldog vagy, hisz nem csalt meg, tehát no problem - ne haragudj ez a kapcsolat egy fos. Egy langyos fos, amiben te csak az asszisztencia vagy. De menj hozzá és utána szolgáld a gyerekeit is!

2023. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
77%

Már 2 éve nem sétáltunk és nem voltam erdőben sem :)


Terveid a javításra?

2023. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

#32

Írta, SZERINTE hétvégén mennek kirándulni.


Kérdező, szerintem is állj a sarkadra, aztán meglátod. De tudd hogy a házasság szinte sose javít egy kapcsolaton. Mint ahogy egy gyerek se, ha ez lenne a következő ötleted.

2023. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
21%
Tegyél meg egy szívességet a pasidnak, inkább ne menj hozzá, szegény jobbat érdemel nálad.
2023. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül meg ki szeretne lenni..."


De, társfüggő vagy.

2023. szept. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kérdés, akkor inkább ne. Nem éri meg, ha már most nem vagy biztos, és ha ez felmerül mint kérdés, akkor az már egy intő jel.
2023. szept. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem vagy társfüggő, különben már rég elhagytad volna.


Ő 12 órázik, ergo veled sincs, mert igénye nincs rád. A családjára persze tud időt fordítani, meg a SAJÁT dolgára.

Egoista majom az ilyen, akinek csak pénzhajszolás meg az én-én-én a fontos, a másik felet meg nagy ívben lesza., és nem házasságban kell gondolkozni, hanem mielőbb lelépni mellőle.

2023. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
91%

De te úgyis hozzáméész, mert "jajistenem, mi lesz velem egyedül'?


Mi lenne, bmeg? Elmennél 8 órában melózni, cserébe hétvégente meg munka után végezhetnéd a hobbidat, emellett nem kellene kiszolgálni egy herét, aki semmire sem képes.


De igazad van, ez szörnyű élet volna, hiszen "egyedül" vagy :D

2023. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!