Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért áldozta fel a családját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áldozta fel a családját?

Figyelt kérdés
Napokban kiderült a férjem egy prostituáltal csalt engem,észre vettem rajta a munkába folytja magát ez által kevesebb időt volt velünk mint volt,majd kerülte a sexet vagy nem tudott teljesíteni úgy ahogy kellet,kedvemben akart járni mindent úgy tett ahogy mondtam neki sose volt ilyen, bűn tudata lehet? Vagy bele szeretett a kurvába?! Külön vagyunk jelenleg válunk! A lényeg a nő mindent el mondott pénzért a férjem tagad a szemembe hazudik rengeteg bizonyíték van ellene amit viszek az ügyvédhez.
2023. szept. 3. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Az ügyvédet nem érdekli az indok

Meg az ügyvéd is lehet pr.stizik

Jellemtelen a pasi, dobnivalo ahogy a többi 99% is.

2023. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

A váláshoz nem kell a megcsalásról bizonyíték. Sőt megcsalás sem. Ha azért akarsz válni, mert CSAK, az is megfelelő indok.

Ugyanakkor sem a gyerekelhelyezésben, sem a tartásdíj megállapításában, sem a vagyonmegosztásban az égvilágon semmi jelentősége nincs annak, hogy ő prostizott vagy sem.

2023. szept. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Szia kérdező.


Ahhoz, hogy eljusson idáig egy kapcsolat, ahhoz két ember kell.

Nem hinném, hogy csakis a párod hibázott egyedül.

Ketten ronttottatok el valamit, amit talán egyikőtök sem fog belátni és mindig a másik lesz a hibás.

De nem látni bele az életedbe, nem én járok a cipődben.

2023. szept. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Ehhez tényleg 2 ember kell, olyan nincs, hogy a pali gondol egyet és folyamatos kųrvázásba kezdene, holott otthon egy kiegyensúlyozott, boldog szerető család várja haza. Ez bullshit és te is nagyon jól tudod. Ellenben, ha szex helyett sokat fájt a fejed, vagy nem volt szexelni kedved, vagy csak a hideg rázta a pasit attól, hogy otthon egy házisárkány meg egy üvöltő gyerek várja, el tudom képzelni, hogy elege lett és kielégíttette magát.


Amúgy egy észrevétel: ha a kųrva neked pénzért elmondta azt, hogy a férjed állandó vendége(azért fizettél neki, hogy kvázi ezt mondja) akkor ugyanúgy pénzért azt is elárulja, hogy a Ferenc pápa is a kuncsaftja, mert ezt a szolgáltatását fizetted meg.

2023. szept. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
4: Ja, nyilván a feleség hibája, hogy nincs kedve szexelni, házisárkánnyá vált, meg még a gyerek is üvölt, amikor ő egyedül szop vele meg a háztartással, mert "apucinak" általában elvárása a kaja meg a patika rend és tisztaság. Talán túlóra/krva helyett tehermentesíteni kellett volna a nőt... De bocs, ahhoz bizonyára nem volt kedve, és ez teljesen érthető. Ha anyának nincs kedve az állandóan nyűglődő gyerekkel bajlódni, mellette kotyvasztani meg wc-t pucolni, este pedig átvedleni "szajhába", az nem érthető, szégyellje magát, vessen magára, ha megcsalják. Pff... 😡
2023. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
6: Ellenben az nem barom, aki magától értetődő természetességgel közli, hogy a kedves férjet a hideg rázhatta a házisárkánytól, az üvöltő gyerektől, érthető, ha elege lett, és frusztráltságát levezetendő ment prostizni. "Remélem", még nő is a hozzászóló... Az ilyenek is hozzájárulnak ahhoz, hogy még 2023-ban is ott tartunk, hogy a nődóga'...
2023. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

#7-es egy barom!

Az ilyenek, mint amilyen ő is miatt, tart itt az ország, ahol most tart.

Mert képtelenek logikusan gondolkodni.

Biztos Fideszes.

2023. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
A 4es vagyok. És az 5nek üzenem, hogy ha a nő megtagadja a szexet hosszú ideig, nem dolgozik, mert gyed/gyesen van, nem takarít, de emellett a férj retekbe megy haza, főzve sincs, úgy, hogy a férj reggeltől estig melózik, hogy mindenük meglegyen, és nyilván nem látja értelmét tovább próbálkozni, ne csodálkozz ha félrelép. Nem csak az egyik oldalt kell nézni, és igen, nő vagyok. A barátnőmmmel ugyanez volt, csak ő fel se fogta miért hagyta ott a férje, holott sose takarított, nem főzött, a gyerekére bszott, a férj takarított meg főzött 10 órás meló után. Akárhányszor náluk voltam retek volt. Ilyen is van. Nem csodálom, hogy elváltak és az a apánál van a kislány.
2023. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5# Azért minden éremnek két oldala van. Azt a gyereket ketten vállalták és tudták hogy mivel fog járni (bezártság, nyígó gyerek, többlet teher, sok sok munka jobb esetben mindkét félnek). Az, hogy gyereket vállalunk, nem jogosít fel arra, hogy házisárkány legyek és nem várhatom el, hogy ő ezt nevetve elviselje. Öt sem jogosítja fel arra, hogy abban lássa a megoldást, hogy félred*g bárkivel is. De az biztos, hogyha a kapcsolatunk elmegy valamilyen irányba, azért ketten vagyunk felelősek és lehet itt mutogatni, de ha egy pasas szereti a feleségét és nem megrögzött szex függő, akkor megoldásra, kommunikációra törekszik, nem a "könnyebb utat" választja. Ahogy ha egy nő szereti a férjét, gyakorol némi önkritikát és odaáll a férje elé, hogy "te Pista, érzem, hogy házisárkány vagyok/tudom hogy nem szexeltünk féléve/érzem, hogy van valami gond a háttérben, ez így nem mehet tovább, mert ez egyikünknek sem jó". Egyik fél sem kommunikált, a kapcsolat ment a levesbe. Mondom ezt amúgy éppen GYED-en lévő nőként. Én is tudok olyan lenni, akihez én sem szívesen jönnék haza meló után, de ezen nekem kell dolgoznom, mert attól nem lesz jobb, hogy a férjem felporszívózik. Ugyanakkor nekem kell tudatnom vele, hogy mivel tud segíteni. Ha nem tudom megfogalmazni, akkor mit várjak?
2023. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A többség azért megy prostihoz, mert azt hiszi, hogy nem bukik le. Fizet a szexért, megkapja, amit akar, és a prosti nem hisztizik, hogy váljon, nem buktatja le, nem esik teherbe "véletlenül", nem megy szétverni a féltékeny férje.

Tehát a te férjed nem akart válni, csak nem bírt a farkával, valószínűleg kellett neki az újdonság meg az izgalom, amit egy feleség akkor se tud megadni, ha fejen pörög.

Nem kell ezt túlbonyolítani.

2023. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!