Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért áldozta fel a családját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áldozta fel a családját?

Figyelt kérdés
Napokban kiderült a férjem egy prostituáltal csalt engem,észre vettem rajta a munkába folytja magát ez által kevesebb időt volt velünk mint volt,majd kerülte a sexet vagy nem tudott teljesíteni úgy ahogy kellet,kedvemben akart járni mindent úgy tett ahogy mondtam neki sose volt ilyen, bűn tudata lehet? Vagy bele szeretett a kurvába?! Külön vagyunk jelenleg válunk! A lényeg a nő mindent el mondott pénzért a férjem tagad a szemembe hazudik rengeteg bizonyíték van ellene amit viszek az ügyvédhez.
2023. szept. 3. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb csalónak nincsen szándékában válni. Csak simán kell az új nemi szerv izgató léte. Az otthoni már megszokott, unalmas. Kell az új. De ez a magyar bíróságot kvára nem fogja érdekelni. Nekik az kell, hogy az egyik fél válni akarjon, az ok le van szarva. Büntetést a hűtlen férjedre azért mert félrebszott, nem fognak kiszabni bármennyire is szeretnéd. Az ügyvédet is kibszottul hidegen fogja hagyni.
2023. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás jogilag nem büntetendő dolog.
2023. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!