Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fontos a szex a hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a szex a hosszú távú kapcsolatban/házasságban?

Figyelt kérdés
Nem teszek a kettő között különbséget. Hosszú, elkotelezett kapcsolat szerintem egyenértékű a házassággal.

2023. szept. 6. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, szerintem alapvetően fontos a szex a házasságban, párkapcsolatban.
Férfi vagyok, szerintem nem a szex a fontos a házasságban, párkapcsolatban.
Nő vagyok, szerintem alapvetően fontos a szex a házasságban, párkapcsolatban.
Nő vagyok, szerintem nem a szex a fontos a házasságban, párkapcsolatban.
47 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván fontos, minden egészséges szexualitással rendelkező embernek fontos. Nekünk is az, és természetesen szerves része a mindennapjainknak 13,5 év után is:)
2023. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1-ez nem nyilvánvaló mindenkinek. Több olyan választ kaptam itt más kérdésre, hogy nem ez a fontos, szinte mellékes dolog.
2023. szept. 6. 21:19
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Azoknak valószínű alacsonyabb a szexuális igényük, esetleg aszexálisok, akiknek ez nem fontos.
2023. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szerintem pótolhatatlanul fontos.
2023. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Találsz valakit akiért odavagy, de nem jó vele a szex.

Olyankor mit csinálsz?

2023. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül javítani a helyzeten, akkor kevésbé leszek oda érte, idővel pedig elbucsuzunk egymástól.
2023. szept. 6. 21:55
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, 12 éve párkapcsolatban, ennek a fele házasság.

Alapvetően alacsony a libidóm, én heti-másfélheti 1 szexszel bőven megvagyok.

Ugyanakkor határozottan kijelentem, hogy ha egy párkapcsolatban (még aktív korban) nincs szexuális élet (legyen az akármilyen fura vagy öreges vagy béna) akkor az a párkapcsolat jóformán halálra van ítélve.

Nem azért, mert az egiyk félnek viszket és ha nem kapja meg amit akar majd jól fellázad. Egyszerűen az intimitás kezd el rohamosan kiveszni a kapcsolatból ami alapvető szükséglet ahhoz, hogy a pár együtt tudjon működni érdemben.

2023. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek. Plusz, az a fél, aki szeretne, de nem kap szexet, önbizalmat teljesen tönkremegy. Sajnos ez történt velem a legutóbbi kapcsolatokban.
2023. szept. 6. 22:27
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő tekint a szexre könyöradományként. Nekik nem az.

Az aszexuálisoknak se fontos.

A többieknek igen.

2023. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
6. Miért búcsúzol el tőle ha odavagy érte? Csak a szexért vagy vele?
2023. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!