Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fontos a szex a hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a szex a hosszú távú kapcsolatban/házasságban?

Figyelt kérdés
Nem teszek a kettő között különbséget. Hosszú, elkotelezett kapcsolat szerintem egyenértékű a házassággal.

2023. szept. 6. 20:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Plusz, az a fél, aki szeretne, de nem kap szexet, önbizalmat teljesen tönkremegy. Sajnos ez történt velem a legutóbbi kapcsolatokban."


Nem kap szexet. Neked kb. ennyit is ér.

2023. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Na, miért nem? Mert felvállalom, hogy a párkapcsolat szerves része a szexualitás?
2023. szept. 7. 15:37
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért, hanem mert egy picsogó kislányként keresed a falloszt, túlfűtött aszexuális létedre.
2023. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ha nem mukodik a szexualitás, akkor ott bizony nem.mukodik a kapcsolat sem. Lakotarsi viszonnya silanyul.
2023. szept. 7. 15:39
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Te silányítod szexxé a kapcsolatot, a másik embert meg se látod.
2023. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Te voltál velem kapcsolatban? :D Ebben az esetben közös döntést hoztunk, hogy jobb elválni, mert nem jó így egyikőnknek sem. Ne vetítsd rám a saját rossz tapasztalataidat. Én nem a te volt csajod vagyok. (szerencsére)
2023. szept. 7. 15:44
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

25, már no offense, de pont te egyszerűsíted le az egészet annyira, hogy ha valakinek fontos a szex, akkor már csak a szex fontos neki.

Pont te vagy az, aki lesilányítod az párkapcsolat témakört.

2023. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Te voltál velem kapcsolatban? :D Ebben az esetben közös döntést hoztunk, hogy jobb elválni, mert nem jó így egyikőnknek sem. Ne vetítsd rám a saját rossz tapasztalataidat. Én nem a te volt csajod vagyok. (szerencsére)"


A kérdést sem értem. Hogy lettem volna? Hogy jön ez ide?? Mit vetítek én rád??

2023. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha nem érted, hagyjuk is, nagyon fárasztó ez a fölösleges szájtépés. Éljen mindenki úgy, ahogy akar szerintem.
2023. szept. 7. 16:41
 30/34 anonim ***** válasza:
Milyen kis telhetetlenek ezek a nők! Még hogy mi férfiak vagyunk farok vezéreltek... F 45
2023. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!