Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fontos a szex a hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a szex a hosszú távú kapcsolatban/házasságban?

Figyelt kérdés
Nem teszek a kettő között különbséget. Hosszú, elkotelezett kapcsolat szerintem egyenértékű a házassággal.

2023. szept. 6. 20:46
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Ha a szex nem működik, akkor valószínűleg már nem leszek oda érte annyira. Amúgy meg miért ne működne, ha két ember szereti és kívánja egymást?
2023. szept. 7. 14:46
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem leszel oda érte szex nélkül? Akkor nem is az emberért vagy oda, hanem ami a lába között van?
2023. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Az is a kapcsolat része, igen. Nem az ember feltétlen rajongója vagyok, hanem párkapcsolatot szeretnék vele. Feltétlen szeretetre párkapcsolat szinten ne számíts. Ez egy kölcsönös adok-kapok viszony. Feltétlenül csak az anyad szeret-jo esetben.
2023. szept. 7. 14:50
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gusztustalan ez a mentalitás, részemről nyilvánvaló hogy csak azért lennél oda ami a lába között van. Neked egy fallosz oltárat kéne állítani, hogy éjjel-nappal azt imádd.
2023. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Ez egy hülyeség. Ha a személyisége változna meg, vagy agresszív lenne, az ugyanolyan baj lenne. A kapcsolat egy összetett dolog, sok mindennek kell stimmelni. Egyik a szex.
2023. szept. 7. 14:58
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Miért változna meg? Mi ez a paranoia? Van egy ember akiért odavagy, jobb esetben tök normális, jól elvagytok és te otthagynád azért, mert nem működik vele a szex?? Akkor te a szexért vagy vele, hogy megkapd a napi betevőt, de ez csak egy undorító kizsákmányolása a másiknak.
2023. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Te bolond vagy, 16-os. Én felnőtt, egészséges emberrel akarok párkapcsolatot, enm pedig aszexuálissal. Ha nem működne a szex, el sem mélyülne a kapcsolat, mivel nem vagyunk összevalók.
2023. szept. 7. 15:08
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Csak szex által mélyülhet el? Oh mami!! 😲

Mondom hogy te csak a cerkát keresed a lába között!

2023. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Basszus, akkor forgasd ki, ahogy akarod. Nemcsak a cerkat, de azt is, igen. Mert felnőtt nő vagyok, nem egy aszex kislany. Nem, egészséges szexualitás nélkül nem fog elmélyulni a kapcsolat, bármennyire is jó szellemi partner. Akkor egy jó barát lesz belőle, nem párkapcsolat.
2023. szept. 7. 15:26
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

"Mert felnőtt nő vagyok, nem egy aszex kislany."


Nem mernék erre megesküdni a hozzászólásaidból.

2023. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!