Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért presztízs még sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért presztízs még sok helyen “férjhez menni”?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 09:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Elárulom, az elvált férjeikkel is tele vannak a társkereső oldalak,"


Hat én ezt elhiszem neked azért emeltem ki a nőket,mert társkereső oldalakon azok vannak beállítva nekem,azokat látom,azokat keresem.


De a logika is te melletted szól ebben a kérdésben.

Ha egy házasság válással végződik, ugyanannyi elvált férfi lesz,mint elvált nő,csak én azokat nem látom a társkereső oldalakon.

2023. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

Így van, ma már lehet büntetlenül tahó paraszt módjára nőként is viselkedni, még kitüntetést is kapsz pár nőista hermafrodita dömpergizitől.

De hát kell a visszaigazolás a félresikerült életre is a többi hasonszőrűtől, sokkal egyszerűbb bunkó módjára viselkedni, mint követni a társadalmi értéket, lassan már minél nyomorékabb vagy nőként, annál nagyobb figyelmet kapsz. Lásd insta kurválkodás, feminista klubok, "testszégyenítés", stb...

2023. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

12) téged ki bántott? 😂

Annyiról megy az értekezés, hogy ma már egy nőnek is vannak értelmes lehetőségei, eltarthatja magát, választhat karriert, családot, mindkettőt, egyiket sem, pont ahogy egy férfi. Magyarul nem létszükséglet és presztízskérdés mindenáron férjhez menni.

Hogy jön a te hisztikéd a témához? Vagy azerinted csak az a 'társadalmi értékek követése', ha nőként a családnak rendelem alá magam, vagy mi van?

2023. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
12 remélem nem a hülye bátyám vagy, neki van ilyen eltorzult szélsőjobbos értékrendje.
2023. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Hülyén hangzik, de bennem ott volt, hogy akkor vsgyok ertékes, (de legalábbis az is kell hozzá) ha érek annyit, hogy eg, A+++.os férfi elvesz felesegül! Tehát nem a maradék selejt, hanem egy normális férfi! 26 évesen mentem ferjhez, 11 év.korkülönbséggel, nem bántam meg!
2023. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
15) gratulálunk, hogy sikerült önként ehhez kötnöd az értékedet 😂🤡
2023. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Eb akivel csak úgy random beszélgettem társaságban 35 ev körüli ferfival/novel, mindnél megertettem, hogy miért nem vettek felesegul vagy miert nem nosult meg..
2023. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
Hiába pontoztok le, többségük selejt, fogadjatok el:D
2023. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

18#

És ki vagy te?

Ki vagy te ahhoz,hogy valakire azt mondd hogy selejt?

2023. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem ebben semmi presztizs sincs, mégis megházasodtunk (én azon a nyáron diplomáztam, ő már 4 éve dolgozott, szintén egyetemet végzett). Semmi csok, semmi babaváró, gyereket nem is szeretnénk, ezt megbeszéltük.

Sokat utazunk, most is 10 ezer kilométerre élünk Magyarországtól. Egyszerűen sokkal "védettebb", ha házastársak is vagyunk. Egyikünknek egyszerűbb a vízum adott távoli országban, ha a másikunk már el tudott helyezkedni és kijutott. Ezen kívül: Ha bármi éri őt, miért a szülei örököljenek utána mindent, mint legközelebbi hozzátartozói, és miért ne a törvényes felesége (én)? És ez fordítva is ugyanígy van nyilván (bárkit bármi érhet bármikor). A házasság egy jogi kötelem is.

2023. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!