Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnál sincs szex gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál sincs szex gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy mit várok azzal, hogy leírom a problémámat. Világmegváltó ötletet nem hiszem, hogy itt találom meg.

Fiatalon talalkoztunk és házasodtunk.

Harmincas éveink elején vagyunk, 12 éve csak egymással szexelünk. Már amikor.


Nagyon jó férj és nagyon jó apa.


A szexuális életünk borzalmas. Eljutottam arra a pontra, hogy már nem is bánom, hogy nincs, mert annyira szar volt az utóbbi időben, hogy nem sajnálom.

Vettem fehérneműket, 18+játékokat, kezdeményeztem hosszú hónapokon keresztül és most belefáradtam.

Gyereket szeretne.

Nekem így nem megy. Számtalanszor beszéltünk róla. Mondta, hogy majd más lesz, de semmi sem változott.

Itt vagyok 32 évesen 0 szexuális élettel. Megvan mindenünk amire csak vágytunk. Illetve majdnem.


2023. szept. 20. 22:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy van valakije?
2023. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ő szeretne még egy gyereket?

Ha közeledtél hozzá, hogyan reagált?

Mitől volt rossz a szex, amikor még volt?

2023. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Azért akar még egy gyereket, hogy le legyél vele kötve míg ő szeretőzik. Ismertem olyat akinel igy volt.
2023. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nincs senkije. Nem részletezem,esélytelen.


Neki ilyen alacsony a libidója a gyerekek születése után, kb 26 éves kora óta.


Igen, Ő szeretne újabb gyereket. Szám szerint egy harmadikat.


Ha közeledtem:


1.volt amikor azt mondta, hogy nagyon fáradt. Nem volt szex. Volt alapja, sokat dolgozott.

2. Volt valami, de fejben máshol járt, ami érezhető volt a férfiasságán.

3. Nem utasított el, fel is állt, viszont olyan unalmas volt, mint az összes többi.

Tipikus kérdései :"akarsz lenni felül?" mintha nem így kezdődne és végződne minden egyes együttlét.

Ha érezném, hogy kíván és nem csak "kötelességből" lenne szex, akkor talán nem zavarna, hogy nem elég változatos a szexuális életünk.


Pár nappal ezelőtt beszéltünk utoljára erről. Mondtam, hogy soha többet nem kezdeményezek. Mondta, hogy majd ő fog.

Este 20:00 kor a gyerekek már aludtak. Ő 22:00 után aludt el.

2023. szept. 20. 23:11
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha elhízott, alapbetegsége van, akkor érthetően alacsonyabb neki. De nem kényeztet, nem törődik veled. Ez akkor nem élet így.kb. gyerekcsinálásra kellettél neki...
2023. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A munkahelyén van konditerem, 1 hónapja jár edzeni is. A magasabb tesztoszterin szintet nem érzékelem.
2023. szept. 20. 23:42
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha 1 hónapja jár edzeni, akkor még éppen nincs toppon. Az úgy van hogy megedződik, és miután már nem megterhelő neki az edzés, utána lesz toppon. Most még izmot épít, ami nagy feladat a szervezetnek.
2023. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ultra gáz. Nincs ötletem. Menjetek el párterápiára.
2023. szept. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

mikor volt élvezetes a szex?

neked akkoriban mitől volt élvezetes?

neki akkoriban mitől volt élvezetes?

mi nincs most, ami akkor megvolt?

hogyan lehet visszahozni?

ezekre válaszoljatok.

2023. szept. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed, hogy nincs rendben. Korábban is ígérte, hogy kezdeményez?

Nálunk gyerek előtt megegyeztünk, nincs olyan, hogy túl fáradt... fontosak vagyunk egymásnak minden téren.

2023. szept. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!