Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnál sincs szex gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál sincs szex gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy mit várok azzal, hogy leírom a problémámat. Világmegváltó ötletet nem hiszem, hogy itt találom meg.

Fiatalon talalkoztunk és házasodtunk.

Harmincas éveink elején vagyunk, 12 éve csak egymással szexelünk. Már amikor.


Nagyon jó férj és nagyon jó apa.


A szexuális életünk borzalmas. Eljutottam arra a pontra, hogy már nem is bánom, hogy nincs, mert annyira szar volt az utóbbi időben, hogy nem sajnálom.

Vettem fehérneműket, 18+játékokat, kezdeményeztem hosszú hónapokon keresztül és most belefáradtam.

Gyereket szeretne.

Nekem így nem megy. Számtalanszor beszéltünk róla. Mondta, hogy majd más lesz, de semmi sem változott.

Itt vagyok 32 évesen 0 szexuális élettel. Megvan mindenünk amire csak vágytunk. Illetve majdnem.


2023. szept. 20. 22:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk igy, ha ez megnyugtat, de engem sem nyugtat. Havi egy ha osszejon, 8 eves kapcsolat.
2023. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

21es

De havonta a férjed kezdeményez?


Tényleg nem nyugtat meg ami azt illeti.

Kezd az önbecsülésem rovására menni és azon gondolkozom, hogy min kellene változtatnom magamon, hogy vonzóbb legyek. Soha nem gondolkoztam plasztikán, most mégis eszembe jut.

Volt egy komment a párterápiával kapcsolatban, az lesz a mi útunk szerintem.


Ma ismét beszéltünk, szerinte az én hibám, mert napközben nem mindig viselem jól a közeledését(ölelés).

Ez igaz, de több hónap szexmentes éjszaka után nem tudok örülni annak, ha átölel.

Mondtam neki régebben, hogy baráti kapcsolat nekem nem kell.

Nem kellenek napközben ezek az ölelések, ha éjszaka egymásnak háttal alszik el.

Ez egy hosszú folyamat volt, évekig nem kezdeményezett sohasem, nekem meg most telt be az a bizonyos pohár.

2023. szept. 22. 23:45
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#21 vagyok, igen o kezdemenyez amikor van, de csak azert mert eselyt se ad hogy en kezdemenyezzek egyebkent, mondhatni kerul folyamatosan amikor lenne lehetoseg.

Annyira megertem mit erzel, pedig objektiven en egy szep no vagyok, latom hogy neznek ram mas ferfiak, megis mondhatni selejtesnek erzem magam a szexmentesseg miatt. Bar magamat nem teljesen tudom errol meggyozni, de remelem té tudod, hogy nem veled van a baj.

Szurkolok hogy segitsen a parterapia. Beszeltetek mar rola? Nyitott ra?

2023. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!