Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnál sincs szex gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál sincs szex gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy mit várok azzal, hogy leírom a problémámat. Világmegváltó ötletet nem hiszem, hogy itt találom meg.

Fiatalon talalkoztunk és házasodtunk.

Harmincas éveink elején vagyunk, 12 éve csak egymással szexelünk. Már amikor.


Nagyon jó férj és nagyon jó apa.


A szexuális életünk borzalmas. Eljutottam arra a pontra, hogy már nem is bánom, hogy nincs, mert annyira szar volt az utóbbi időben, hogy nem sajnálom.

Vettem fehérneműket, 18+játékokat, kezdeményeztem hosszú hónapokon keresztül és most belefáradtam.

Gyereket szeretne.

Nekem így nem megy. Számtalanszor beszéltünk róla. Mondta, hogy majd más lesz, de semmi sem változott.

Itt vagyok 32 évesen 0 szexuális élettel. Megvan mindenünk amire csak vágytunk. Illetve majdnem.


2023. szept. 20. 22:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vállalnék így még egy gyereket, de te tudod. 32 évesen még nem itt kellene tartanotok, egyebkent mashol is hallottam mar ilyet, hogy a ferfinek kb. nulla libidója volt 30 eves korara, itt a gyakorin meg vicces azt reklamozzak, hogy az ötvenesek milyen nagy csődörök bezzeg a nők menopauza stb. Hazugság, talán jó ha ötezerből 1 db ha van.

Nem lehet hogy a férfiakhoz vonzódik? Az ilyet nem mindenki vallja be. Meg magának sem, főleg ha konzervativ vagy vallásos családból származik.

2023. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a szülőt látja benned már csak?
2023. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A szülő nőt látja benne
2023. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

Ez a kérdés TÖKELETESEN rávilágít, hogy az emberek (most a te férjed) mennyire nem képesek, nem hajlandóak normálisan kommunikálni. Normálisan, nyíltan, őszintén. Az alacsony libidó egy dolog. De egy 32 év körüli pasasnál ez szerintem nem normális.


Milyen volt a szex régen? Volt valaha jó, nagyon jó? Gyerekek előtt? Kicsit írhatnál ennel az evolúciójáról.


3. gyereket én így nem vállalnék. Szexuálpszichológust keresnék fel, párterápia. Megmondanám ha nem hajlandó megpróbálni egyáltalán beszélni róla és változtatni és energiát fektet bele akkor felvetném a nyitott házasságot. Ez így nem élet.


Egy egészséges felnőtt férfi (kiveve ha asszex) életének része a szexualitás.

2023. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem örülj annak, h 20 éves korod óta van párod és hogy el is vett téged. Anyagi és érzelmi biztonságod van. Nem kellett végigmenned egy csomó rémes randin és nem pattintott le senki. Fájdalmas szakótásokban sem volt részed.
2023. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Üdv a klubban.. Pont ma gondoltam arra ismét,hogy mennyire

értelmetlen így az életem..Nálunk is minden adott egy jó élethez,

de a szex az nem működik. Ha én nem kezdeményezem,akkor a férjem el van nélküle egy hónapig is akár..Mi már idősebbek vagyunk mint ti,

a férjem soha nem volt egy nagy csődör,talán csak a megismerkedésünk

első évében..Ő is nagyon jó apa és férj,ember.

Ezért nem is kerestem senkit soha,de ez se élet így,mert nem csak

a szex maga ami hiányzik,hanem az az intimség,amit ugye ad.

Egyébként állítása szerint szeret, meg puszil, át ölel,

de én is gondoltam már arra hogy nem-e meleg ,csak önmaga előtt se meri be vallani..

Gyereket semmiképp se vállaljatok,egy csecsemőnél még kevesebb idő

jut magatokra,ti még fiatalok vagytok,talán helyre tudjátok ezt hozni..

Én is alig vártam hogy kicsit meg nőjjenek,és legyen kettesben töltött

időnk újra..Igaz ez alatt se az történik amit reméltem.. :-)

/privit nem kérek/

2023. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Passz en is itt vagyok a klubban .

De en tudom mi a férjem problémája, lehet nalatok is ugyanez:

Inzulin rezisztencia vagy magas cukorszint a vérben.


Mondjuk en az elejétől tudtam ezt róla, de most kezdte el kivizsgáltatni magát.

Pont ugyanezek:

Almos, fáradt nincs annyira nagy libidoja stb.

Pedig nem is volt elhízott.

De elkezdte a ketogen dietat es sokkal jobban van tőle.

Tobb az energiája.

Viszont a kapcsolatunk ennek ellenére romokban van most , mas egyéb problémak miatt

2023. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,úgy látszik senkinek sem könnyű..És ezért durva általánosítani,hogy a nők visszaélnek a szexmegvonással..Jah,a férfiak meg nem különben.
2023. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Le lett pontozva a 15-ös válaszoló, pedig van némi igazság abban, amit írt.

Én is hasonlót éreztem mindig, amikor az elenyészően kevés együttlétekről beszéltem.

Helyt áll a munkahelyén, itthon is, örüljek ennek.

Nem kellene, hogy a nőiességemen ejtsen ez sebet, mégis szörnyen érzem magam.

2023. szept. 22. 10:06
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerűen megunt.
2023. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!